памперси

  • 4 780
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 999
Ползвах най-обикновени, български /мисля, че някъде в Пазарджик се произвеждаха/. Памперс пропускаха, а всички останали ми се струваха необосновано скъпи.

# 61
  • Мнения: 3 695
Либеро и Памперс.  Peace

# 62
  • Карлово
  • Мнения: 328
Памперс

# 63
  • Мнения: 236
Основно сме ползвали "Памперс", от които засега като че ли съм най-доволна. Междувременно съм опитвала "Молфикс", "Либеро", "Sleep and Play" на Памперс, но не ми харесаха. Сега мисля да пробвам "Пуфис", виждам, че има добри отзиви, но така и не разбрах български ли са или украински newsm78(не, че има голямо значение) Peace

























# 64
  • Мнения: 318
памперс Peace

# 65
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 080
Памперс

# 66
  • София
  • Мнения: 112
Използвам Памперс откато се е родил.

# 67
  • Мнения: 5 393
Ползвах само Pampers и бях много доволна.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 524
Либеро,от другите не бях доволна
Peace
от 2-3тия му месец и досега - либеро, от другите не останах доволна, а от памперс се изриваше.

# 69
  • Мнения: 1 241
С първото си дете ползвах само Памперс, нямах никакви забележки. За много кратко време памперс-гащи на Либеро за през нощта, но не мога да изкажа мнение, защото оставаха сухи.
Сега с второто живот и здраве може да пробвам и други марки.

# 70
  • Мнения: 1 650
Мойта пикла още спи с памперс през нощта и вярвайте ми през тези 3 години пробвах всички изброени, но тези от които съм най- доволна са Joyful.

# 71
  • Мнения: 645
памперс и молфикс

# 72
  • Мнения: 2 899
Аз ползвам Pampers. Засега съм доволна.

# 73
  • Мнения: 179
Имам една молба към тези,които са ползвали различни памперси :нека да изброим тези,които са от така наречените анатомични,т.е. по-изрязани около крачетата и другите по-широки,по-обикновените/като Премиум в Кауфланд,например/.Питам,защото на моя син е все още на 5-10 кг,но вече май му омаляват и трябва да ги сменяме.Само че някои модели са по-широки около крачетата и като взема 4-ка може и да пропускат точно там.Памперс например са добри,но аз обичам да експериментирам,а и защо да не се насоча към по-евтините.Сега сме на Еви,но големия номер може да е твърде голям. Confused

# 74
  • Мнения: 4 434
Памперс.

Общи условия

Активация на акаунт