Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-10

  • 44 624
  • 456
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 623
Мamamaria добре че писа, мислех те
Скоро гледах, че си сменила аватара и така ми се искаше да драснеш два три реда
Надявам се всичко при теб да е отшумяло и вече да се превръща само в кошмарен спомен
Боли ме като чета, но е добре да знаем, че има добри специалисти и в България и все пак са ни по удобни за джоба

Мamamaria прегръщам те силно   bouquet

# 47
  • Мнения: 708
mamamaria , съжалявам че си минала през такива изпитания. Радвам се, че всичко е минало и сега си добре. Hug Hug Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравейте момичета

Но много искам да Ви предупредя да не вярвате на никой а само и единствено в лечението което провеждате
В повечето мои постове ви апелирам точно за това.
Радвам се, че си добре    love001

# 49
  • Мнения: 430
      Честит 8 март и от мен!!! Hug

 mamamaria , все съм си мислела ,че в чужбина не са такива хората ,пък не се имам за наивна  newsm78 .Радвам се, че си добре.
 Аз още се мъча с мето химио , но днес не съм повръщала, пък и слетобяд почна да ми "просветва".Момичета, мисля си, защо ни правят тея химии.Те въобще не знаят дали имам ракови клетки, тровят ме сега ей така ,за всеки случай,така ли?! Не мога да си представя как ще оцелея с тея химии,нещо страшно е ,и става по-зле.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 074
Пясъче, ще оцелееш миличка, но тръбва да си упорита.
Трябва да знаеш, че никой не ти прави химии ей така, за всеки случай.
За да ги правят имат основание.
А ако си мислиш, че ние не знаем какво е  newsm78 май не си познала  Joy Joy Joy
Ако ще ти вдъхна кураж - аз съм правила три различни по вид химиотерапии и съм оцеляла.
Първата, жълтата малко по лека. Втората /която правиш ти в момента/ червената- тежичка и последната Доцетаксел- ужасна. Върни се назад в темите - там съм се жалвала, ще прочетеш.
Трябва да вярваш, че това на което си се подложила има смисъл.
Пък и ние тук сме затова - да ни плачеш на виртуалните ни рамене и ние да бъдем с теб тогава, когато повръщаш, тогава когато ти е лошо, тогава когато не си на кеф , когато ти се подгъват краката и всичко за което се сетиш.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 41
 newsm51

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ПО-ДОБРАТА ПОЛОВИНА ОТ ЧОВЕЧЕСТВОТО!

Мили момичета,желая Ви здраве и много любов!
Аз си прекарвам чудесно на Златните,сега отиваме на Гала-вечеря,дано да не останем гладни... Joy

Целувки

# 52
  • Мнения: 289
Мамамария, това наистина е добра новина, че няма повече разсейки. Системата им е такава. Специалистите им си прибират парите в джоба, но после здравната каса ги връща на онкоболните там. Не се чувствай излъгана .  По- важното е, че си направила един прецизен контролен преглед с пет скенер и си се уверила, че лечението ти е правилно и ефикасно, а това не е малко.

# 53
  • Мнения: 1 567
Добър ви ден.... и от мен... newsm44
Тук пролетта наистина настъпи. Бадемите отдавна са цъфнали. Тревата е зелена, зелена, като в английските паркове.....лятото става изсъхнала, като слама...
Вчера денят беше прекрасен. Слънце и топло. Естествено отидохме на пикник. Играхме федербал и после с Елпида ритахме топка. Брахме си и цветенца... Party Party Party Party
Това от нас....

Целувки на всички ви....

# 54
  • Мнения: 289
Исках да ви постна нещо интересно, което намерих, но нищо не се получи  Sad.

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 21:48 от Vivir

# 55
  • София
  • Мнения: 5 074
Пробвай пак  Peace
Повторението било майка на знанието  Grinning
Афиши, на които не вярвам и робувам, но ако се замислиш има вярно newsm78
Весе, каква пролет душко  Mr. Green Щяло да вали сняг утре.
А аз утре ще ходя в диспансера  Wink
Хем ми е дата, хем имало Фемара и на всичкото отгоре лекуващата ми докторка се била върнала от Щатите. Голям късмет имам, а  newsm78

# 56
  • Мнения: 708
Здравейте!
Изписаха ми Аромазин - за хормоналната терапия. Някой друг използва ли такова лекарство?

# 57
  • Мнения: 1 253
Завърнахме се Simple Smile
Първо - честит рожден ден на Хули, макар и на големи патерици! Да си жива и здрава и с много късмет!

Най-накрая намерихме нашето място за ски в Австрия. Казва се Ишгъл и е много китно и свежо място. Пълно с млади хора, дошли на купон. Страшно много писти в прекрасно състояние, за лифтове въобще няма смисъл да говоря. Цялото селце е опасано с тунели с ленти като на летищата, на които само стъпваш и те закарват до кабинката....приказно. Няма да бъхтиш като луд със ските на рамо.....За първи път ще повторя ходене на едно и също място в Австрия. Досега нещо все не уцелвахме.

Утре съм на бачкане. В четвъртък ще ходя при Марков да ми маха една бенка, защото се оказа че трябва да се маха и изследва. Лошото е, че е на кофти място, на дупето и малко ще видя зор да сядам на него и най-вече не съм наясно дали ще мога да карам кола.....Абе ще мине и това чудо. По важно е хистологията да е наред.

# 58
  • Мнения: 432
Добре дошла Еххо....радвам се че сте се изкефили, да покажеш някоая стимка...за такива тунели не съм чувала newsm78 браво на братята австрийци  bouquet
За бенката не се притеснявай, всичко ще мине за два дена

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 00:55 от optimistche

# 59
  • София
  • Мнения: 1 312
Добро утро момичета!!!   bouquet
Какъв сняг вали на вън......не можах да повярвам,че познаха и прогнозираха.....????
 Слагам кафето и ви чета!
Ехо,добре дошла!   bouquet
Хули, в този сняг може и да няма много хора в диспансера,тъй че ще свършиш работа!!! И аз трябва да ходя /на контроли съм/, но мисля другата седмица.
Нещо се чувствам страшно уморена,а няма от какво .....дали е умора-пролетна. Нещо мисля да пия за имунната система,какво ще кажете за котешки нокът дали е добре?Или рибено масло да си взема и аз не знам.
Вие пиете ли нещо в този сезон?
Друга година ,е ми е било така,а може и старост....
Има ли някой да се изкаже..рано,рано....???? Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт