...значи съм мухльо!?

  • 17 707
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 448

Цитат
За въртенето покрай домакиснвото и възприемането - доколкото си спомням началото на темата, май за домакински неща и деца ставаше дума

Цветята като хоби са далеч от това.  Laughing
Както и умилението от смяната на памперси по чисто женски начин от мъж ме потриса.
Моя също го е правил, когато се е налагало, но едва ли би го написал , че е част от ежедневието му или че няма разлика между майката и таткото за едно дете и бебе. Майката си е майка, бащата баща. Имат различна роля в отглеждането му и възпитанието и смесването на двете е по объркващо за детето отколкото разделението.
Още като ми каже някой няма мъжка, няма женска работа и бегам от такъв.
Защото и аз съм вършила чисто мъжки неща и доста тежък физически труд, като се е налагало.
Но не е начина ми на мислене и не бих искала да ми е ежедневие.
Както ти обичаш да се изразяваш правя всичко възможно да е временно.   Sunglasses

# 61
  • Мнения: 766
Абе момичета, въпросния въпросващ сигурно ви чете и смее Joy Точно това е било истинското му намерение - да си организира женски бой Crazy, след като е полял цветята и го гони никотинов глад - чудел се е с какво да се позабавлява.

# 62
  • Мнения: 371
Спомних си,че веднъж,като ученичка,отидох да търся една приятелка у тях и заварих баща и да глади на майка и гащите.
да не използвам такава груба дума ,ама...нещо подобно си помислих

# 63
  • Мнения: 3 268
Никол,хубаво си ме цитирала,точно такъв е мъжът ми,не се умилява от смяна на памперси.Щом според теб това е крайно поведение,значи сме от различни планети.И дупето на дъщеря ни никога не е бърсал ,ня ма и да го бърше.Обича я повече от живота си,дава мило и драго за нея,гали я,прегръща я,играят заедно,борят се,гонят се.Тя е неговата принцеса,така я нарича той.Разбиранията ти за грижа към детето едва ли се ограничават само със смяна на памперси,нали?И тази тема за пореден път показва,че жените сме различни и харесваме у мъжа различни неща.Затова и статистики,които обощават женските вкусове са адски измислени и неверни.Моля те,не се хвърлай винаги в борба на живот и смърт да докажеш колко правилни са отношенията във вашето семейство.Животът не е само домакински задължения,животът е цветен,шарен ,в него има чувства,грешки,лъжи,обич,спонтанен секс на кухненската маса...много неща има в един семеен живот.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 15:42 от stefani6

# 64
  • Мнения: 1 919
Страхотен женски бой е станал.
Донякъде разковничето се крие в "аз се прибирам в 5, а той в 9".
Хипотетичен въпрос: Каква песен ще пеете ако и двамата се прибирахте в 8 да речем?
На колко от вас ще ви е приятно да вършите всичко сами?

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 15:57 от galia_mi

# 65
  • Мнения: 3 268
Тогава нещата ще са различни.Но моят случай не е такъв,какъв е смисълът да говоря хипотетично?

# 66
  • Мнения: 1 919
Не е такъв, но ако си смениш работата и стане такъв?
Съвсем нормално е ако и двамата се връщат късно от работа да си помагат.

# 67
  • София
  • Мнения: 17 282
Тогава нещата ще са различни.Но моят случай не е такъв,какъв е смисълът да говоря хипотетично?

Ами при Никол нещата са различни, не разбирам защо я нападате.
Само бих се радвала да имам мъж като нейния  Peace

# 68
  • Мнения: 3 268
Тогава нещата ще са различни.Но моят случай не е такъв,какъв е смисълът да говоря хипотетично?

Ами при Никол нещата са различни, не разбирам защо я нападате.
Само бих се радвала да имам мъж като нейния  Peace
Никой не напада Никол,тя напада нас.Прочени по-внимателно и ще видиш,че е така.Иска да мислим като нея.Познавам Никол и мъжа й,много хубаво семейство изглеждата,но често с нея мислим различно по дадени теми.Това е.

# 69
  • Мнения: 766
Честно казано, не ми допадат нито типа "мъжкари", нито типа "домакиня".  Харесвам комбинация от двете.

# 70
  • Мнения: 671
Баси кокошките - фърчи перушина на поразия, а петела мухльо се ската.. Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3 268
Той пусна друга тема.Допитва се до нас,дали е готов да стане баща."Баси"....

# 72
  • Мнения: 46 511
Ще дойде, сигурно полива цветята  Flowers Sunflower

... Животът не е само домакински задължения,животът е цветен,шарен ,в него има чувства,грешки,лъжи,обич,спонтанен секс на кухненската маса...много неща има в един семеен живот.

А! Именно! Но ако само аз върша безцветните (ежедневните) неща, от къде време и сили да се насладя на шарените. Делейки ги на 2, без крайности мъжко/женско, имам време за всичко. Ако не работя - да, но това просто не е моят начин на живот.

pasinet, не засягам тежка работа, инцидентна веднъж в годината или на няколко години (някой ремонт да кажем) или такава, която изисква определени умения и единия от тях ги има, говоря за чисто битови неща, на въобще не се усещат, ако са поделени, защото съм далеч от мисълта, че да измие човек едни чинии е нужно ръководство.

... Имат различна роля в отглеждането му и възпитанието и смесването на двете е по объркващо за детето отколкото разделението.

Е, след това вече не мисля, че въобще има смисъл да говорим повече. Явно живеем в различни светове ...

Чак пък нападат, не мисля, със stefani6 сме си пили пиенето, а с pasinet ... то не е за форума Mr. Green просто сме на различно мнение и се обосноваваме Simple Smile




# 73
  • Мнения: 0
Сложих си снимка, та да видят всички онзи дето не мирише на мъж baby_neutral, дето за него няма женско няма мъжко....... hahahaдето не гледа мачове и спорт, па да не говорим за дискавъри, ами просто като си ошета и си пуска Росица Кириловаjavascript:void(0);...да видят всички онзи дето се опита да си направи реклама, па не можа.....дето предизвика такъв дълбок диалог  bouquet. Пък то е толкова просто ...."Всеки да живее както му е добре и няма нъжда да обяснява на другия че трябва да прави като него"
Хайде сполай ви добри женици! smile3534


Не разбрах как да си покажа фотото - то от шетане няма време да се понаучи човек Joy - цъкни

# 74
  • Мнения: 3 268
И е време пак да пийнем по чашка.Дано стане скоро. Simple Smile Peace

Общи условия

Активация на акаунт