...значи съм мухльо!?

  • 17 742
  • 246
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 332
Цитат
значи съм мухльо


В никакъв случай не си мухльо!   Peace
Ти прочете ли темата?Ако не,прочети и пак ще те питам какво мислиш.Ако пак си на мнение,че какафон не е мухльо,значи просто имаш интересен вкус.
stefani6, много си деликатна  Wink

# 121
  • Мнения: 3 268
Опитвам се поне,но наистина има жени,които харесват такива мъже,колкото и странно да е това.

# 122
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 491
Е, не точно ТАКИВА мъже Wink

# 123
  • Мнения: X
....Жена ми каза че няма да се ожени з амен ако не го направя ...и аз   love001.....
Laughing Laughing Laughing
no comment

# 124
  • Мнения: 134
Цитат
значи съм мухльо


В никакъв случай не си мухльо!   Peace
Ти прочете ли темата?Ако не,прочети и пак ще те питам какво мислиш.Ако пак си на мнение,че какафон не е мухльо,значи просто имаш интересен вкус.
А би ли могла да конкретизираш кои споменати от автора черти влизат според теб в категорията мухльо?
Интересна би ми била гледната ти точка.  Thinking

И си пести изводите за чуждия вкус в бъдеще  Wink

Всъщност обсъжданото далеч не заслужава отдаденото внимание, поне моето  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 0
С доста внимание удостоихте мухльото! newsm44

# 126
  • Мнения: 332
С доста внимание удостоихте мухльото! newsm44
Оф, да бе мухльо, вярно е  ooooh!
Само притеснителното е, че май доста жени си падат по мухльовци, което теб трябва да те радва де  Laughing
Айде да не те задържам, че сигурно си имаш доста дом. работа.  newsm75 1ironing hang И виж дали си полял цветята, че  newsm29

# 127
  • Мнения: 817
Да - това значи!

Е.а ти пързалката.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 576
 GrinningЗа смяна на пола не си ли мислил? Hug

# 129
  • Мнения: 0
Айде всички, женуря от темата ши ва организирам на едно почистване и ошетване, че с тия мъжествените съпрузи....... гмуркане в кухнята за вас  и т'ва е!
 smile3534
Да дам градивен пример.... smile3508 newsm75 wash newsm28 newsm79 1dishes knit

 moresmile

Между другото, чакам лалета на терасата да цъфнат........но преди тях изникнаха некви други, сини на цвят и приличат на минзухари newsm78
Има ли такива!? smile3529

# 130
  • Мнения: 2 448
Снимки на Зимната градина няма ли да покажеш?  Laughing

# 131
  • Мнения: 0
С доста внимание удостоихте мухльото! newsm44
Оф, да бе мухльо, вярно е  ooooh!
Само притеснителното е, че май доста жени си падат по мухльовци, което теб трябва да те радва де  Laughing
Айде да не те задържам, че сигурно си имаш доста дом. работа.  newsm75 1ironing hang И виж дали си полял цветята, че  newsm29
Joy hahaha Joy hahaha Т'ва беше свежо!

# 132
  • Мнения: 25 662
Мухльо си, какафоне. Ама не заради цветята или детето, ами заради скапаната козметика, която ползваш. Толкова ли не можеш да изкараш за някое по-качествено червилце от Ейвън?  Tired

# 133
  • Мнения: 0
Мухльо си, какафоне. Ама не заради цветята или детето, ами заради скапаната козметика, която ползваш. Толкова ли не можеш да изкараш за някое по-качествено червилце от Ейвън?  Tired

Айде ..почнахте да ме разгадавате вече! hahaha

# 134
  • Мнения: 121
може и да си мухльо ,обаче ако женати те изгони те взимам веднага  Mr. Green,майтапа на страни,защо да си мухльо,бих казала че си мечта за почти всяка жена  Peace

Общи условия

Активация на акаунт