...значи съм мухльо!?

  • 17 746
  • 246
  •   1
Отговори
# 180
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
НЕ Grinning

# 181
  • Мнения: 1 153
Ако правиш всички тези неща, защото ти харесва, НЕ не си мухльо  Simple Smile

# 182
  • Мнения: 46 535
... неумение и нежелание да отстояваш правата си  ...

Я да чуем сега - какви са правата ви и какви са тези на жените Laughing

# 183
  • Мнения: 17
Здравейте! Много интересна тема, евала bowuu  Прочетох всичко и съм приятно изненадан.
1-во,ако този,който наричате мухльо е такъв затова, че има различни интереси от неразвитите маймуни,наричащи себе си мъже,защото пият бира,гледат мач, удрят по масата и викат къде е ракията, когато са пияни захапват цветята и викат :няма оцет в марулената салата  и това за тях е отглеждане на цветя ,а жените им са като парни локомотиви и само цвъкат напред - назад,за да осигурят удоволствие на мъжа си  и после като си легнат ги задоволят, обръщат се и заспиват,  то и аз съм мухльо.Имам много цветя   bouquet , имам рибки ,готвя  cook и чистя, дори имам много голяма колекция от лакове. Ако имах дете бих правил всичко за него.Не пия, или е много рядко.Не пуша и понеже тук ще ме нападнат за моята мъжественост - тя си е ок ...който иска може да пием по кафе и ще види, че и на размер и на вид съм си мъж...С мъжки желания и влечения.А защо пиша- запалих се от жена ми. Защо тук -  харесва ми.  Peace
2-ро Сега разбрах,че има и ще има (да не кажа прости)страни жени,на които им е добре да са прислужници  clean на мъже и дори така им харесвало. Ок...Искали да им мирише на мъж - без проблем! Пълно е с миризливи на пот мъже,чудещи се как да излъжат жената,та да пият бира с приятели или да се намлатят с ракия,набивайки шопска слата и гледайки мач  newsm11 Аз предпочитам да съм така наречения "мухльо". Да!
Винаги ми е било чудно как има такива жени и за какво търпят? Просто е,,, различни хора, но на тях им харесва,а другите си делим работата с жените си и сме по-широко скроени.Така има баланс и така може да се избавим от българската (на моменти клоняща към една друга религия) простотия. Ще има критики, но това мисля - за този мухльо "6".И аз съм като теб, от това което чета ,разбира се,а наистина ли си така е друг въпрос,понеже не те познавам. Peace Съжалявам,ако съм засегнал някой. Честита нова година и само здраве на всички.
Знам, различни хора - различни мисли и всеки има право на мнение!

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 01:59 от bigdan

# 184
  • Мнения: 4 585
Ако правиш всички тези неща, защото ти харесва, НЕ не си мухльо  Simple Smile
Ако ти харесва, си мухльо мазохист.

# 185
  • Мнения: 1 153
А на теб, Вълчо НЕ-мазохист, какво не ти харесва?

# 186
  • Мнения: 4 585
Абе нали са пускани анкети из форума, колко жени харесват такива мъже?
60% харесват лоши момчета, с идеята да ги обяздят.
Други не знам какво, трети - накрая остават 0.0 % мързелани и повлекани с кошничави дупета, дето си търсят мъж да върши и тяхната работа, а те да кесят на сапунки.
Земи си една стегната, чевръста булка, като невестулка повратлива, да ти е драго да слушаш като дрънкат тенджерите, като бърше прозорците да тананика, гледай си мъжката работа - потдържай си колицата, измети гаража, нацени и дърва, подреди ги красиво и стабилно, преточи зелето. Закарай кората на автомивка, изтупай килим. Направи ремонт, шпакловай. Памперси сменял, милият, и очаква да е обичам затова.
И нас преебаваш ве.  Ако те забухам с един надрусан памперс. Люцкан лалето от "Последна радост" на Йовков.
Да бъдеш, или да не бъдеш? - ето, над това размишлямат мъжете.

# 187
  • Мнения: 1 153
Според мен тези 60% само си мислят, че търсят такъв тип мъже, после като им се тупне бебчето, ще се чудят къде им е грижовния татко; или пък в краен вариант- всяка вечер гледат "драмата под стола" и си бият главите, че навремето не трябваше да взимат леко брадясалия мъжкар от съседния клас.  Confused

Много ми е чудно таз женичка, дет' си я мечтаеш само да си седи вкъщи и да домакинства на кого ще я покажеш?Защото всяка жена има нужда от време да се погрижи за себе си, за да е горд мъжа и до нея. И от кога се заслуша в тенджерите тъй мъжкарски? А такъв мъж, не е казано че си пропуска мъжките задължения. Сигурно също си кара колата на мивка и ремонт и тупа килима. Ама защо и да не помогне в къщи? Защото пък има и ГОЛЕМИ мъжкари, дето един пирон не могат да забият направо.

Но като препрочитам в темата, всички постове изпадат в крайности. Не, мъжа не трябва да става по-голям домакин от жената, нито пък жената трябва да демонстрира как може да прави всичко сама. Пазим мъжкото достойнство, а за отплата - моля малко помощ във важните моменти.  Wink

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 12:02 от GagaMaga

# 188
  • Мнения: 17
Знам и съм на ясно че, мъжът си е мъж(демонстрирайки мъжественост), а жената- жена,с  нежност и ласки, нормално.
Но това не значи ,че мъжете трябва да се срамуват или крият, когато искат или им се отдава нещо, нарочено за женско.
И за пореден път се уверих ,че на повечето мъже им трябва жена робот(дори мисля,че вече създадоха),която да изпълнява и мълчи, а не да има собствено мнение и желание.За мен повечето мъже са една организация и всички се прикриват един на друг.
Вижте Рей(от "Всички обичат Реймънд") аз мисля по - различно и това е идеята на този форум, различни мнения.  Peace
Има такава организация и женска,но това е друга тема  smile3520

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 14:28 от bigdan

# 189
  • Мнения: 46 535
Абе нали са пускани анкети из форума, колко жени харесват такива мъже?
60% харесват лоши момчета, с идеята да ги обяздят ...

Има разлика м/у лошо момче и лошо бебе Mr. Green лошото момче не чака мама да му избърше дупето, защото е вече голямо и може да свърши тази работа и самО.

# 190
  • Мнения: 3 268
Абе нали са пускани анкети из форума, колко жени харесват такива мъже?
60% харесват лоши момчета, с идеята да ги обяздят.
Други не знам какво, трети - накрая остават 0.0 % мързелани и повлекани с кошничави дупета, дето си търсят мъж да върши и тяхната работа, а те да кесят на сапунки.
Земи си една стегната, чевръста булка, като невестулка повратлива, да ти е драго да слушаш като дрънкат тенджерите, като бърше прозорците да тананика, гледай си мъжката работа - потдържай си колицата, измети гаража, нацени и дърва, подреди ги красиво и стабилно, преточи зелето. Закарай кората на автомивка, изтупай килим. Направи ремонт, шпакловай. Памперси сменял, милият, и очаква да е обичам затова.
И нас преебаваш ве.  Ако те забухам с един надрусан памперс. Люцкан лалето от "Последна радост" на Йовков.
Да бъдеш, или да не бъдеш? - ето, над това размишлямат мъжете.
Вълчо,евала за поста!И много си радвам,че това е мнение на мъж,а не на жена.Дано повече мъже разсъждават като тебе,за да може ние жените наистина да имаме мъж да себе си,мъж ,дето да си върши баш мъжката работа.Не ми трябва някой,дето да полива цветята и да готви,това го мога и аз.И не напразно повтарям толкова думата "мъж",че малко останаха истинските мъже.

# 191
  • Мнения: 46 535
... Не ми трябва някой,дето да полива цветята и да готви,това го мога и аз ...

А какъв ти трябва? Simple Smile

# 192
  • Мнения: 17
Абе нали са пускани анкети из форума, колко жени харесват такива мъже?
60% харесват лоши момчета, с идеята да ги обяздят.
Други не знам какво, трети - накрая остават 0.0 % мързелани и повлекани с кошничави дупета, дето си търсят мъж да върши и тяхната работа, а те да кесят на сапунки.
Земи си една стегната, чевръста булка, като невестулка повратлива, да ти е драго да слушаш като дрънкат тенджерите, като бърше прозорците да тананика, гледай си мъжката работа - потдържай си колицата, измети гаража, нацени и дърва, подреди ги красиво и стабилно, преточи зелето. Закарай кората на автомивка, изтупай килим. Направи ремонт, шпакловай. Памперси сменял, милият, и очаква да е обичам затова.
И нас преебаваш ве.  Ако те забухам с един надрусан памперс. Люцкан лалето от "Последна радост" на Йовков.
Да бъдеш, или да не бъдеш? - ето, над това размишлямат мъжете.
Вълчо,евала за поста!И много си радвам,че това е мнение на мъж,а не на жена.Дано повече мъже разсъждават като тебе,за да може ние жените наистина да имаме мъж да себе си,мъж ,дето да си върши баш мъжката работа.Не ми трябва някой,дето да полива цветята и да готви,това го мога и аз.И не напразно повтарям толкова думата "мъж",че малко останаха истинските мъже.
Това последното просто ме разби  Hug на всички мамета пожелавам по един такъв,
дори сте объркали държавата.В наща съседка от която гледаме серияли , това държане си е традиция.
Там ще ви хареса,, пък нали се опитваме да сме с европейско мислене , малко трудно  newsm78 ще стане.
Нас, винаги ни влече на там, може би затова са искали да ни завладеят и то с удоволствие (виждали еднакво мислене с тяхното)

# 193
  • Мнения: 17
... Не ми трябва някой,дето да полива цветята и да готви,това го мога и аз ...

А какъв ти трябва? Simple Smile
Лично мнение.Май някои да я "обязди" без да пита докато мие, готви, чисти,пере, полива цветя, но дори и това има начин да си го направиш сама.  newsm10

# 194
  • Мнения: 1 153
Това последното просто ме разби  
и мен...

да си върши баш мъжката работа.Не ми трябва някой,дето да полива цветята и да готви,това го мога и аз.
То и колата можем да си дадем на сервиз, а за шпакловане има майстори. Евала на мъже които разбират от това, но пък не мисляТ, че се обезмъжават ако полеят цветята.

И не напразно повтарям толкова думата "мъж",че малко останаха истинските мъже.
Може би ти се струват малко, но не е защото обичат цветя, а по скоро, защото мъжете много се ангажираха напоследък да демонстрират мъжественост, повече отколкото да я притежават.

Общи условия

Активация на акаунт