...значи съм мухльо!?

  • 17 744
  • 246
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 268
Аз какъвто ми трябва,съм го намерила отдавна.И съм спокойна,че мога да разчитам на него за всичко.С каквото се захване го свършва,каквото каже-изпълнява.Грижи се за децата,за къщата,за градината пред къщата.Слава Богу не събира лакове и не готви,но добре борави с клещи,чук,компютър и ум.

# 196
  • Мнения: 4 585
Прерисвате ми неща, които не съм казал. Напривер - да я обазди, без да я пита. Не съм казвал, и че не може да смени памперс, или да полее цветята. Това е прийом във форумски словести битки, но на мен ми е отдавна познат. Не минава.
Но не това го прави мъж.
Мъжът трябва да е като дъб до жетага, да се чувства сигурна и спокойна, в критична ситуация да намери решение и алнернативни решения, да ги обсъдят и изберат вариант.
Да запази самообладание и да мисли трезво. Не да чупят пръсти синхронно.
Разбира се, че може да забърка един омлет, ако тя се обади, че ще закъснее.
Но от тия типично женски дейности не да трупа актив и да очаква обич. Щом си задава
въпроса дали е мухльо, някой му го е казал. Тъжна му майка, ако го е чул от жена си.
Шиех гоблен като студент, и то през сесията. Два въпроса, два конеца два въпроса, два конеца.
Действаше ми успокояващо, а освен това като си отвлечеш вниманието, в мозъка възниква огнище на възбуждане и последното прочетено се запаметява по-яко.
Дойде бъдещата ми съпруга и се изуми като ме видя, каза - не мога да те възприема като мъж.
Взе гоблена и го довърши. Е, не съм пипвал повече етаминена игла.

# 197
  • Мнения: 1 153
 Joy абе Вълчо, според мен, по мъжкарско щеше да е ако си беше отстоял и си шиеше гоблени и до сега - щом ти харесва  Naughty

това на шега, иначе с долното съм напълно съгласна:
Мъжът трябва да е като дъб до жетага, да се чувства сигурна и спокойна, в критична ситуация да намери решение и алнернативни решения, да ги обсъдят и изберат вариант.
Да запази самообладание и да мисли трезво. Не да чупят пръсти синхронно.
Разбира се, че може да забърка един омлет, ако тя се обади, че ще закъснее.

но,

Но от тия типично женски дейности не да трупа актив и да очаква обич.
ако се прибера изморена, получа топла вечеря и мило отношение, ще съм изключително благодарна на мъжа си и ще го даря с още повече обич, може би точно защото не се е притеснил да свърши "толкова женските" неща  Wink

# 198
  • Мнения: 46 535
... С каквото се захване го свършва,каквото каже-изпълнява.Грижи се за децата,за къщата,за градината пред къщата.Слава Богу не събира лакове и не готви,но добре борави с клещи,чук,компютър и ум.

И защо едното изключва другото  Rolling Eyes Изброените неща са съвсем нормални, дори не подлежат на осбъждане захващането-звършването или грижите за децата.

От опит мога да каже, че това, че един мъж е перфектен готвач, не пречи да има хоби - ровене/поправяне на колата (не че не може да я даде на маййстор, но му е интересно), нито да хване чука (има богат опит в дървообработване и сглобяване), нито да е инженер, нито да може да инсталира програми и да поправя компютъра, телевизора и т.н. Просто връзка няма. И не би трябвало да има, това са съвсем нормални неща.

А че полива цветята - е как иначе? Нашите зимата са окатерени на странни места, мъж си трябва, при това пещерняк, свикнал на катерене  Joy не виждам как ще остави жена си да върши тази тежка работа и да се пребие  Crossing Arms

# 199
  • Мнения: 3 268
Никол,за твоя мъж отдавна се знае във форума,че ако имаше състезание "бързи,смели,сръчни"щеше да го спечели безапелационно.

# 200
  • Мнения: 4 585
Но ти не му викаш мухльо, нито алпинистът пита по форумите - абе аз мухльо ли съм?
Ето, той полива цвета, но е алпинист, а не мухльо. Краката му са стегнати, с мускулести глезени, и като се качи да полива цветята, са пред очите ти. Пък и ако го придържаш да не залитне. И тя стявя една ... какнато трябва, и е нормално.

# 201
  • Мнения: 46 535
Никол,за твоя мъж отдавна се знае във форума,че ако имаше състезание "бързи,смели,сръчни"щеше да го спечели безапелационно.

Моят мъж е съвсем нормален, както и много други, които познавам. Явно затова не го приемам за най-най-най, просто това е представата ми за истински мъж. А може би просто съм разглезена, не знам и не ми пука, само исках да кажа, че едното не изключва другото, така че не мога да го приема за фактор.

Вълчо, разсмя ме, но си прав  Joy

# 202
  • Мнения: 17
Каквото и да съм писал не влагам  лоши чувства  на шега е  Simple Smile но вие го знаете много по-добре, аз съм новак.
За мен, това което съм писал, са мой мисли.Понеже аз, имам много интереси и правя много неща за мен няма мъжка работа или женска.
Това което ми доставя удоволствие го правя и хора който мислят за околните или да не се изложат за мен са смешни.
И понеже съм плел,правил гоблени за малко,гледам рибки и готвя и други който малко шашкат  newsm78
Не значи, че не съм упора на жена си, и че не съм мъж.Няма да обяснявам какво мъжко правя да не става скучно но го правя и намирам време и за така наречените женски неща.Не на всеки му прави удоволствие, затова си има и мъже и мъже.Всички са различни и има за всеки вкус, така е и с жените затова няма смисъл да се навлиза в спор.Всеки да прави това което му е на душа, а кой какво щял да каже хич да не ви пука.Честито на Йордановците и на Ивановците вече.  bigdance2

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 23:21 от bigdan

# 203
  • Мнения: 615
Кажете ми.... smile3511?.обичам много цветя и се грижа за тях, опитвам се да превърна терасата в цветна градина. Грижа се за малката....сменям и памперса бърша и дупето гледам я понякога и такива неща. Не пия кафе, не псувам  и не пуша, пия само малко ракия ....ама от време навреме. Ходя постоянно на пазар. Според вас мухльо ли съм? newsm78

Не си, не се притиснявай  Peace. По тая логика и аз трябва да съм мухльо  Blush
Това, че помагаш на жена ти, повече от другите мъже не те прави мухльо а напротив.

# 204
  • Мнения: 17
Кажете ми.... smile3511?.обичам много цветя и се грижа за тях, опитвам се да превърна терасата в цветна градина. Грижа се за малката....сменям и памперса бърша и дупето гледам я понякога и такива неща. Не пия кафе, не псувам  и не пуша, пия само малко ракия ....ама от време навреме. Ходя постоянно на пазар. Според вас мухльо ли съм? newsm78

Не си, не се притеснявай  Peace. По тая логика и аз трябва да съм мухльо  Blush
Това, че помагаш на жена ти, повече от другите мъже не те прави мухльо а напротив.
Дай да си направим клуб на мухльото, че и аз съм за там, не защото съм мухльо а понеже и аз правя тези неща.
Едно кратко и точно мнение  newsm10 ,аз толкова изписах пък. Embarassed

# 205
  • Мнения: 59

Не си, не се притеснявай  Peace. По тая логика и аз трябва да съм мухльо  Blush
Това, че помагаш на жена ти, повече от другите мъже не те прави мухльо а напротив.
[/quote]
Дай да си направим клуб на мухльото, че и аз съм за там, не защото съм мухльо а понеже и аз правя тези неща.
Едно кратко и точно мнение  newsm10 ,аз толкова изписах пък. Embarassed
[/quote]


Ако правите клуб ви пращам и моя мъж  Laughing.Не мисля,че е мухльо - напротив,другите мъже да вземат пример от вас   bowuu

# 206
  • Мнения: 1 153
ако мъж който помага в домакинската работа се нарича мухльо, как ли се казва на жена, която си сменя гумата на колата сама?

# 207
  • Мнения: 46 535
ако мъж който помага в домакинската работа се нарича мухльо, как ли се казва на жена, която си сменя гумата на колата сама?

Жена на мухльо  Simple Smile

# 208
  • Мнения: 1 153
 Joy Joy Joy ооох че смешно!

...ама каквото и да е, все до мухльовци се стига  hahaha

# 209
  • Мнения: 17
ако мъж който помага в домакинската работа се нарича мухльо, как ли се казва на жена, която си сменя гумата на колата сама?

Жена на мухльо  Simple Smile
Grinning  Стана гот.Аз викам да пуснете тема "Жена на мухльото 1" мисля ,че ще е яко .

Общи условия

Активация на акаунт