За празника на мама, Януарчето вече с усмивка я дарява

  • 16 123
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 645
Ралче нашата ваксина я купихме от аптеката и веднага отидохме на консултация,предполагам че в по заредените аптеки ги имат в наличност,та по препоръка на приятелка за аптеката ваксината струва 52лева,та този и другия месец пак от тамWink
За козметиката нашата я ползва тати Mr. Green

# 286
  • Варна
  • Мнения: 389
Аз да задам тъп въпрос - колко пъти се бие Пентаксима? Аз мислех веднъж..... И една и съща ли е ваксината?

# 287
  • Мнения: 645
Мим,Пентаксима се бие 3 последовотелни пъти,и 3 последователни след 1годинка.

# 288
  • Мнения: 87
пентаксима се бие 2ри, 3ти и 4ти месец, т.е. 3 приема и още един път 1 година след 3тия прием.

бърборанче, страхотна е Петя  Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета,
Днес правим два месеца и съм адски щастлива. В тази връзка благодаря за поздравите и пожеланията към моята малка Стела.
Тя също си смучеюмручетата с такава наслада,ченаправо и` завиждам. Явно почти всички го правят - бебешки му работи. От два дни проявява интерес ту към едната, ту към другата гърда и не дава да я местя ако тя не реши. Днес от сутринта яде само от дясната, а вчера предпочиташе другата. Вече даже не се опитвам да разбера.  лошото е, че пак не е пълнила памперса от 3 дни, а иначе с газовете проблем няма. Ако има  нова газова криза, тя е насреща!  hahaha

# 290
  • София
  • Мнения: 3 249
Ехеее, ами да почвам нова тема да правя newsm78 Преди да ми е почнал филма...Почнах и аз като бабите да гледам един турски филм по Нова телевизия (зарибих се от нощното кърмене)...
Не знам дали гледате новините, но обсъждаха ваксините. Пускат подписка за отпускане на Пентаксима по ЗК - не че ще стане де. Но ми е чудно и на лекари и на пациенти. Аз на Хриси бих по ЗК ваксините и се интересувах имали противоменингитна ваксина. Бихме я на 2 години и струва само 20 лв. - на фона на останалите...
Та днес ще си хортуваме приятно значи. Wink

# 291
  • Мнения: 429
Дони и аз го гледам този филм:о)))) хаха....майка ми се смее, че съм заприличала на баба ми :о)

# 292
  • Мнения: 645
Дони чакам за темата да се пльосна на 1стр smile3508 не си само ти като бабите и аз гледам турския сериал и най големия майтап че се зазяпах и в следващия Mr. Greenи онзи ден като чух трихиляди и незнам си коя серия hahaha hahaha hahaha ooooh!

# 293
  • Мнения: 656
Почнах и аз като бабите да гледам един турски филм по Нова телевизия (зарибих се от нощното кърмене)...

Ха ха, Доника, аз като мога пък гледам Забранена любов и установих, че ми харесва...  Rolling Eyes

# 294
  • Мнения: 1 483
Почнах и аз като бабите да гледам един турски филм по Нова телевизия (зарибих се от нощното кърмене)...

Ха ха, Доника, аз като мога пък гледам Забранена любов и установих, че ми харесва...  Rolling Eyes
и аз го зяпам Peace

# 295
  • Мнения: 3 861
Привет сладурки!!!
Аз вече съм бракувала повече от половината от дрешките на Анна. Каня се от няколко дена да отида да и накупя нови, но мисля направо за 6 месечно да купувам. Има дрешки 62 см., коита са и съвсем добре, въпреки че тя не е все още 62 см.
Чакам с нетърпение да изхабя памперсите двойка за да минем на тройка, че вече са и малки, но не ми се хвърлят, не са малко все пак...
Поздравления за ЕБХ-то. Аз нямам нерви и време за това с Калоян на главата, ще я изчакам да започне да сяда и направо на гърнето.
Колкото до бибероните-залъгалки не виждам нищо грозно в тази гледка. На Анна и действа успокояващо и детето се чувства добре. Има моменти, когато не го иска и не я насилвам. Аз обаче със сигурност не съм биберон и не мисля да се превръщам в такъв  Naughty. Това, че съм млечен бар според мен е достатъчно!

Бърборанче, браво на Петя!!!

Абе мацки от няколко дена се опитвам да кача в снимка.бг снимки от погачата на Анна и не мога, не ми е активен бутона за прикачване. Някой друг има ли такъв проблем или проблемът е при мен???

Иники, дебнеш от засада, а? И си траеш?

Тази сутрин ходих да давам урина и да ми точат кръв за годишните ни профилактични прегледи. Много хубаво нещо защото ако не ме задължат няма да се организирам да отида на една купчина прегледи. Още не съм ходила на контролен след секциото...е сега и това ще ми направят. Та по този повод съм станала рано и с мъка на сърцето оставих домочадието да спи и се измъкнах в тази мокротия. То много гадно времето навън бре, тежка киша, отврат...Имах да мина 50 метра пеша от колата до мед. център...еееее вир вода станах!


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора. 

# 296
  • Мнения: 3 861
Абе да ви кажа и Анчето си смуче юмруците, много вкусни, чак докато я кърмя пуска гърдата и натиква пръст в устата и като се усети, че пръстчето не пуска  мляко надава мощен писък глупачето и  започва пак да търси гърдата, но с пръст в уста. Най добре и е ако може да захапе и двете. И пръста и гърдата, пълно щастие!
Калоян така не ми е правил. Никога не си е смукал пръсти и юмруци, може би затова ми е толкова странно, още не мога да свикна с това. Не ми харесва хич този и навик. Дано отмине бързо.

# 297
  • Мнения: 7
Доня и Преслав си смуче юмрука  Whistling   дори след кърмене..като го държа изправен пак го намира за вкусен, но аз му го дърпам Simple Smile

# 298
  • Мнения: 87
хаха и аз минах на турския сериал по нова, бях на сериала по същото време по бтв, но той в сравнение с турския е  Sick
и музиката е страхотна ...
то сега ни се е паднало да гледаме ... при мен по това време поне голямото чаве спи и е по-спокойно  Simple Smile

# 299
  • София
  • Мнения: 276
Дони и аз го гледам този филм:о)))) хаха....майка ми се смее, че съм заприличала на баба ми :о)

Ей , аз пък не смея да си призная, за да не ми се смеят  hahaha ама и аз го гледам този филм...И артистите са мн, готини и музиката.

Пентаксим-а чух по едно време че е дефицитен и си взехме няколко ваксини, но за разлика от Плевен, в Сф е 61 лв. #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт