Идеи за съобщаването на най-хубавата вест....

  • 10 927
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 519
Mnого се разчувствах....Дано скоро да имам какво да му съобщя.Ще пиша,как съм го направила,но определено ще си открадна някоя идея от тук.
Както и да му го поднесеш (освен ако не е в силно майтапчийски стил), може точно в момента преди да отвори/открие теста, да пуснеш като тих фон "Мила моя мамо". Тая песен винаги ме докарва почти до рев мен...  Blush

# 31
  • Мнения: 72
Мамчета при мен се получи малко странно.Цяла нощ не можах да заспя от вълнение защото на сутринта щях да си правя теста.Станах в 8 сутринта и с теста в ръка газ в банята и с нетърпение чаках да минат 5-те минути.Когато ги видях се разплаках.Чаках ме го повече от година и почти се бяхме отказали от опитите и то се яви.Като излезнах,първия човек които видях беше свекърва ми и като и казах тя се разплака.Върнах се в стаята при таткото като си мислех че още спи той беше буден и като ме видя че плача ме попита дали сам добре.Показах му теста и му казах "Честито татенце" а той ме погледна и ми каза "Добре"чак близо два часа след това асимилира какво сам му казала и започна да подскача и да се радва.Това му беше новогодишен подарък защото разбрахме на 2 януари.

# 32
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Това с СМСа е толкова мило и нежно. И идеята за цигарите е добра, ама трябва да се измисли алтернатива за татковците, които не пушат.

Може да се пъхне теста в празно пакетче от "дълго" захарче и да му се поднесе заедно с кафенцето на закуска.

# 33
  • Мнения: 2 111
В момента се сещам за чаша с надпис "ще си имаме бебе" или"ще ставаш татко пак"/правят във фотото такива по поръчка/ и може да му поднесеш кафе,сок  или нещо друго в нея  Wink

Общи условия

Активация на акаунт