Разведен с дете

  • 11 757
  • 156
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 301
natia, ти сериозно ли бе???

# 46
  • Мнения: 2 375
natia, ти сериозно ли бе???
Съвсем. Crossing Arms
Особенно пък въпросът, за преодоляване на мисълта за бившата...пълен абсурд. По тази логика, девствени трябва да ги търсим.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 20:35 от natia

# 47
  • Мнения: 647
Здравейте, мами!
Вероятно тази теме вече е обсъдена,но имам нужда от помощ Sad
Бихте ли живели с мъж,който е разведен и има дете?Какво ще е отношението Ви към детето?
Как ще се чувствате ако сте под-млада и  нямате деца от предишни връзки?
Ако сте се постарали да се сближите с детето,което е на 11г,но то е настройвано от майка си против Вас и се държи лошо?
Ако  всеки ден Ви тежи мисълта,че той вече е бил женен въпреки,че предишния му брак е бил катастрофа.ако Ви тежи мисълта,че Вие сте била чиста пред себе си когато сте се събрали,а той има дете,което Ви мрази просто така без причина.Ако детето иска само пари и обижда дори баща си и го няма за такъв.Ако единствения минус на мъжа мечта е само този скапан брак и това дете?как ще се справите с психическата атака?Как ще преодолеете мислите за бившата и детето?Има ли бъдеще такава връзка? Cry

Говориш за детето ти сякаш за теб е някакво бреме...  newsm78 Ами то е такова, каквото сте го възпитали вие с бившата ти жена, така че пак вие сте хората, които трябва да направите нещо по-въпроса. Относно въпроса ти, не знам, никога не казвам никога , защото живота е непредсказуем.  Peace

# 48
  • Мнения: 2 375
Зайче, я пак го прочети. Peace

# 49
  • Мнения: 647
Зайче, я пак го прочети. Peace

"Ако единствения минус на мъжа мечта е само този скапан брак и това дете?"- На мен така ми звучи, че за него сякаш е бреме...

# 50
  • Мнения: 2 375
За нея.

# 51
  • София
  • Мнения: 397
 В крайна сметка, ако враждата с детето продължи, не си длъжна да контактуваш с него. Нека бащата го извежда или ти се разхождай в дните за свиждане и не трови излишни нерви.

# 52
  • Мнения: 131
А ти замисляла ли си се, че този мъж явно е намерил нещо общо между теб и онази "вещица", за да се влюби във вас и да иска да има семейства с вас...  Mr. Green  Колкото и да не ти се ще, този човек я е обичал преди и сигурно е имало защо.

Ох, някои млади момичета са толкова инфантилни, че е толкова лесно да ги излъжеш, че са нещо по-добро от по-възрастната съпруга...

# 53
  • Мнения: 589
А ти замисляла ли си се, че този мъж явно е намерил нещо общо между теб и онази "вещица", за да се влюби във вас и да иска да има семейства с вас...  Mr. Green  Колкото и да не ти се ще, този човек я е обичал преди и сигурно е имало защо.

Ох, някои млади момичета са толкова инфантилни, че е толкова лесно да ги излъжеш, че са нещо по-добро от по-възрастната съпруга...
Абсурд! Всички бивши са изнасилили мъжете си,упоени са ги закарали в гражданското и накрая вещерски са ги омагьосали да им направят дете, понякога и две,че и три.
  Скапан му бил брака-ами ако е бил скапан заради него самият, м? Ето, и с теб е тръгнал нечестно във връзката- не ти е казал,че има дете. За колко още други неща не ти е казал? Брак с лъжец си е скапан отвсякъде, освен,разбира се,ако ти не обожаваш да те правят на маймуна,да те лъжат или да премълчават съществени неща...
  Повредата,авторке, си е в твоят телевизор.Смени си чипа.

# 54
  • Мнения: 2 375
Възможно е причината да я избере да е, че нищо общо между тях не е намерил.

# 55
  • Мнения: 131
Възможно е причината да я избере да е, че нищо общо между тях не е намерил.

Теоретично всичко е възможно, но на практика обикновено хората търсим и попадаме на сходен тип хора, които ни привличат трайно... Несъзнавано е в началото. Изградени модели в подсъзнанието ли, що ли, но поне по основните характеристики ще да си приличат с "вещицата".  Wink Ако щеш постовете ѝ в темата доказват теорията ми  Laughing

# 56
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
В крайна сметка, ако враждата с детето продължи, не си длъжна да контактуваш с него. Нека бащата го извежда или ти се разхождай в дните за свиждане и не трови излишни нерви.
Peace Peace Peace

# 57
  • Мнения: 25
И аз живея с разведен мъж! Че има и две деца! Че и едното живее постоянно при нас! През седмица са при нас, после при майка си! И нашата бивша не е много  умна! Да ми прати децата през зимата по грейки, ама на мен вече не ми правят впечатление такива неща! А с децата нямам никакви грижи, защото ги оправям все едно са моите! Карам се, наказвам ги, извеждам ги, аз ги водя и ги взимам от градина, аз се грижа за тях вкъщи! Когато искат нещо се обръщат към мен, а не към баща си! Но игнорирах това, че те имат друга майка и в един момент се оказа, че за тях аз съм мама Ками вкъщи! Не беше лесно да ги спечеля, не беше лесно и да се държа с тях строго за да не ми се качват на главата... Но щом обичаш бащата, а той е поел ангажимента към децата си, ти също се ангажираш с тях! Няма как! Винаги съм имала право на избор обаче. Знаех, че има деца и че един ден ще ми се наложи да се сблъскам с тях! Можех да си тръгна, но избрах да остана и да опитам! Живот и здраве сега очакваме и НАШЕТО детенце, неговите деца също го очакват с нетърпение. Но никога не съм показвала, пред НИКОГО, че ми е натежавало и че съм искала децата да ги няма, но това се преодолява! На никой не му е приятно да му сервират от някъде някакво дете, за което да трябва да се грижи, но когато обичаш намираш сили за всичко! А за това че ти е спестил истината в началото, никой не може да ти даде съвет! Само ти знаеш, или си способна да разбереш защо го е направил! Може да се е страхувал, че ще те изгуби... Ясно ми е че си бясна, че нещата не са се стекли както си очаквала, но внимавай с класификациите. Не си позволявай да си изливаш чувствата пред когото ти падне! Това може да ти изиграе лоша шега. И след целия този роман, който изписах, не оставай с впечатлението, че го защитавам. Защитавам теб и като човек преживял същите терзания ти казвам, че  ако наистина обичаш мъжа до себе си, ще преодолееш всичко,което сега ти се струва ужасно и ти тежи! С негова помощ разбира се! Успех!

# 58
  • Мнения: 2 723
И нашата бивша не е много  умна! !

Ама разбира се бееееееееее, след развода всички жени стават простакеси Whistling

# 59
  • Мнения: 589
И нашата бивша не е много  умна! !

Ама разбира се бееееееееее, след развода всички жени стават простакеси Whistling
  Айде иди се дръж прилично при такова "прилично" държание...След криене,мамене,прахосване на доверие и пари, след като заемат мястото на "бившата" някои дами започват да се мислят за капацитети кой е умен,кой-глупав, кой става за родител,кой не става...сякаш до момента,в който са се появили те, в света е царял пълен хаос...Ама пък как пищат те,ако такова нещо споходи тях самите или техни близки-лелее,да не си наблизо...
 

Общи условия

Активация на акаунт