1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 33

  • 24 387
  • 447
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 121
той и да избяга тя таз ще го намери и в дън земя  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 436
  • Мнения: 7 914
милото детенце Cry Cry Cry,а гани какъв добричък стана след като го гонеха с пушката Mr. Green,
акто го набиха.. и псоле боя нямал възпитателни последствия Joy

# 437
  • Мнения: 121
малееее ма той верно избяга  Laughing

# 438
  • Мнения: 121
милото детенце Cry Cry Cry,а гани какъв добричък стана след като го гонеха с пушката Mr. Green,
акто го набиха.. и псоле боя нямал възпитателни последствия Joy
  Mr. Green Mr. Green,помага помага

# 439
  • Мнения: 7 914
той и да избяга тя таз ще го намери и в дън земя  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

ей сега Ахуто щ хукне...


ама и аз как познах Mr. Green.... той човека няма друга опция... все едно от затвора бяга Mr. Green

# 440
  • Мнения: 959
А, така сега Анал, май си плю на петите  Crazy

# 441
малееее ма той верно избяга  Laughing
Тоя е егати напастта. Една довършена работа няма. Прави бебета и опложда и после дим да го няма.  Twisted Evil

# 442
  • Мнения: 2
Хахахаха  "Сдобрени ли сме?" Joy Joy Joy Joy



Много е тежко за Ашън

# 443
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Видяхте ли как му дойде акъла на Аликемал? най накрая и на него умн амисъл в главата ,да вземе да избяга
май май и той духна към Кайслери  Joy Joy Joy

# 444
  • Мнения: 121
малееее ма той верно избяга  Laughing
Тоя е егати напастта. Една довършена работа няма. Прави бебета и опложда и после дим да го няма.  Twisted Evil
то от таз и аз да съм и аз ша избягам ама нали аише каза- каквото човек си направи сам никой не може да му го направи,иначе му беше хубаво със свалени гащи  Mr. Green

# 445
# 446
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
Ма, съсвсем се обърка тази серия,един бяга, един умира ,друг на ръба лежи в болницата прободен от нож ,какво става?Тия сценаристите ще ни побъркат ,а остават толкова малко серии,какво ще правиме после кой ще ни помогне да довършим филма,да видим края.Тези от Нова май няма да го купят, а?

# 447
  • Мнения: 0
                   Филмът-83 серия-е тази вечер от 22,15 в програмата на турската тв

newsm44

Това от къде го разбрахте в програмата на Канал Д няма филм за днеска.В 22:15 ще дават друг филм.?



вчера гледах в румънския сайт на канал D по програма филмът ще е на 10 март /вторник/ от 22.30 ч.

Общи условия

Активация на акаунт