100лв.

  • 4 009
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 138
за подобни неща давам лични пари или изпросени. тези са от друг вид.

# 31
  • Мнения: 7 837
Да, от другия, приятно миризлив вид.

# 32
  • Мнения: 4 138
какво пък им е приятното на миризмата на 100 лева. и моите 100 лева, и тези, които евентуално Ь ми е дал, ще миришат еднакво. приятно миризливи пари няма. всички миришат гадно. още по-малко видове приятно миризливи пари има. цицкото е гнус.

# 33
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Ако просто така ми дойдат непредвидено,ще си ги похарча за себе си и за семеиството

# 34
  • Мнения: 1 212
Ще му купя нещо за всичките тези пари.
Да види всъщност какво са 100 лв.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ще ги изхарча за себе си.

# 36
  • Мнения: 2 478
Няма да ги взема.Не искам пари от непознати,уж ей така.Мерси!

# 37
  • Мнения: 7 111
Откъдето дошли, там отишли.

# 38
  • Мнения: 2 180
Няма да ги взема.Не искам пари от непознати,уж ей така.Мерси!

Да и аз това имах предвид по-напред! За мен винаги има подтекст в това непознат да ти даде пари, но темата е друга все пак...Най-малкото е с унижаваща цел- да ти се види колко ти е акъла, че да приемеш.  Whistling

# 39
  • Мнения: 804
Не бих взела от непознат пари ако ще и 100000 да са,но виж ако ги намеря-ще купя първо нещо за децата и после за мъжо ако останат.

# 40
  • Мнения: 8
 само за почерпка ще стигнат

# 41
  • Мнения: 2 132
Зависи от кого са!!!От непознати не вземам NaughtyТака са ме учили...И аз така възпитавам.Независимо за какво става въпрос Peace

# 42
  • Мнения: 335
А ако аз дам на авторката 10 стотинки, какво ще направи с тях?


При тъжния факт, че 100 лева не стигат нито да помогнеш на някого, нито да го зарадваш безцелно (коeто постигнахме с много пот, разбивайки сами държавата си) темата е напълно безмислена. Освен, ако не иска да докаже въпросния факт.



# 43
  • Мнения: 1 877
Също така безвъзмездно ще ги дам на Недка Simple Smile ,която се нуждае от спешна животоспасяваща бъбречна трансплантация

# 44
  • Мнения: 1 761
Ще напълня една голяма торба с плодове,шоколади,разни други вкуснотии и ще ги занеса на старата ми хазяйка в София,понеже винаги е била много добра с мен.Тя няма деца и живее само с пенсията си и наема,не се оплаква и се държи достойно.
Веднъж и дадох пари, не ги искаше.Винаги и се обаждам и ходя да я видя,когато съм в Бг.Обичам си я все едно ми е баба.

Общи условия

Активация на акаунт