Клуб "Парфюмен ценител"-5

  • 23 370
  • 338
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 768
Aimante, далеч ме връщаш  Laughing Нали знаеш, че тук сме древни, опс, опитни. Не са били един и два  Crazy
Първият, до колкото помня, беше Sunflowers на ЕА. Това от "марките".
Иначе от как имам съзнателни спомени все нещо съм пръскала - Чарли на Ревлон, на Буржоа разни, онези цветни патрончета на BIC ...

# 301
  • Мнения: 36 053
Aimante, подарък-изненада бяха, тогава за мен бяха съкровище неземно, а сега са страст и спомени, т. е. май пак са съкровище, но от друг тип  Grinning
всъщност всички изброени бяха подаръци без да ги избирам аз Embarassed

# 302
  • Мнения: 13 627
vili_2703 - и сега сте в какви отношения с Баш Истинския?
bubanka: Чест и почитания, уважаема, и поклон на преклонната Ви възраст!   bouquet Минитата на Живанши бяха твой избор и желание, или подарък, или как? По-склонна съм да призная Зеления чай в случая, може би поради неизневеряващото отношение към него  Hug
Jaquie - този беше много любим на моя приятелка, която след него започна да си купува всеки нов сезонен на Ескада, твърдеше, че нямат пропуск при нея и само едно май разочарование имаше (аз тогава спорех, че не е парфюмът крив, беше нещо мърморана известен период, любовни неволи, и така). Други ескади любими, или и ти моногамна?  Grinning


Никога моногамна при парфюмите  Grinning Имам след Хипито всичките Simple Smile Ама този сега новия от тази година най-прилича на него! Ocean Lounge

# 303
  • Мнения: 2 590
Aimante, в момента не сме в добри отношения с него, ако мога така да се изразя. Аз вече съм го разказвала, но може би си пропуснала, та надявам се не досадя на останалите, ще си кажа пак. Луда тийнейджърка подарили и хубав марков парфюм , изпаднала в еуфория се пръска наляво надясно както и падне, денем, нощем, подновяваща прекалено често, а както всички знаете, този парфюм си е изключително тежък и специфичен.Получи се така, че му се преситих , пропи се до мозъка на костите ми и направо вече , даже ми се повдига от него. Но за това лично аз съм си виновна. ВЕче няма да правя тази грешка Whistling Може би ми трябват още няколко години да минат за да се опитам да го преоткрия отново. ..

# 304
  • Мнения: 36 053
ОФФ: като сме подхванали носталгичната тема, един друг мой подарък от 'онова' време беше един сет с три Ескади - - Escada Sport Country Weekend, Escada Sport Feeling Free, Escada Sport Sport Spirit - много приятни, неангажиращи унисекс аромати, които не знам как бих оценила сега, но от носталгия бих притежавала  Grinning
за съжаление вече не се предлагат; преди време бях видяла един от тях в наш он-лайн магазин, поколебах се и после вече го нямаше  Confused

# 305
  • Мнения: 13 627
Aimante, в момента не сме в добри отношения с него, ако мога така да се изразя. Аз вече съм го разказвала, но може би си пропуснала, та надявам се не досадя на останалите, ще си кажа пак. Луда тийнейджърка подарили и хубав марков парфюм , изпаднала в еуфория се пръска наляво надясно както и падне, денем, нощем, подновяваща прекалено често, а както всички знаете, този парфюм си е изключително тежък и специфичен.Получи се така, че му се преситих , пропи се до мозъка на костите ми и направо вече , даже ми се повдига от него. Но за това лично аз съм си виновна. ВЕче няма да правя тази грешка Whistling Може би ми трябват още няколко години да минат за да се опитам да го преоткрия отново. ..
На мене пък ако ми е лошо или съм болна и се пръсна с даден аромат и край! Ама наистина край, не мога да го понасям. За това като ми е лошо не си слагам парфюм и не мириша нищо!

# 306
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз май не помня най-първия си  Blush, доста съм древна  Laughing
Но за абитуриентската ми, получих първия истински като за онова време - Fleur bleue се казваше, помня го все едно е било вчера. Вече не се намира, беше станало въпрос за него в темата за редки парфюми.
После май Кашмир, знам ли, и други имаше...

# 307
  • Мнения: 2 768
Като взехме да се връщаме назад, спомням си моят мъж кой парфюм ползваше когато го срещнах и се залюбихме  Crazy
Един черен Адидас, който тогава беше от по-високият клас парфюмерия, продаваха го в скъпите парфюмерийни магазини. След години го развалиха и стана супермаркет-тип, загуби много от качесво и оригиналност.
Беше нещо ужасно мъжко и секси. Когато майка ми се запозна с него, първото, което забеляза беше "колко невероятно ухаел"  Laughing

И каква беше голямата ми изненада тази година лятото, когато абсолютно слепешката му поръчах Dirty English на JK.
Ами това е същият аромат, със съвсееем леко различен нюанс! Няма нужда да споменавам, че веднага ни стана любим и на двамата!  Grinning

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 00:04 от eta

# 308
  • Мнения: 2 590
Иха и аз помня приятеля ми с кой парфюм беше когато се запознахме. Беше Аква ди Джио, все още не беше чак толкова популярен  Heart Eyes

# 309
  • Мнения: 2 768
Вили, новичък ти е приятелят, по парфюма разбрах  Laughing  шегичка, надявам се не се обиждаш   

# 310
  • Мнения: 13 627
Аз не помня аз с кой парфюм съм била, камоли за неговия Simple Smile

# 311
  • Мнения: 3 420
Хаха,аз бях на вълна Малиция ванилия  hahaha

# 312
  • Мнения: 2 590
Вили, новичък ти е приятелят, по парфюма разбрах  Laughing  шегичка, надявам се не се обиждаш   
Няма от какво да се обиждам разбира се. Иначе си мислех 5г. не са ли му множко вече, да го сменям  Joy ама щом е още нов, може да го позадържа още малко.хихих

# 313
  • Мнения: 5
vili_2703 - стискам палци да ти се получи, хубав е много и нечестно си лишена - но пък предстои лято, имаш време за леко разсейване по темата, привидно забравяш, че ти е досаден ужасно и ти си си виновна (невярно); ако може мъжки елемент да се намеси, още по-добре, аз в Angel се влюбих покрай голяма любов моя, на когото A*men стоеше уникално добре и доста по-различно.
eta - нали знаеш, жена с минало и мъж с бъдеще, прекрасно е, че имаме такива спомени bowuu  С ЕА, обаче друг аромат, ми е свързан смешен случай и откритие парфюмно - запознавам се с нов колега, чужденец, и страшно го харесвам (аз съм на 2 седмици във фирмата). В онези години много работа и много пътуване, с колегите си говорим си за всякакви неща, на въпросния младеж му е първо идване в Бг и всичко го вълнува. По някое време изплува и темата за парфюмите и той обявява Red Door за ултимативния парфюм. Аз тихомълком минавам през следните състояния: смут, сериозен - та аз дори не го знам тоз аромат, пък си мисля, че поназнайвам нещо, твърда решимост да се снабдя с парфюма - все пак, той толкова го харесва, ужас от откритието, че това съвършено не е мой аромат и после смях много  hahaha
bubanka - този урок с колебанията отдавна го научих  ooooh! бтв, откакто тук прочетох за магазинче, пълно с разни ексклузиви и разпродавани, редки находки за повечето почитателки тук, само си мечтая как ще открия някой такъв в по-малък град и ще попадна на най-различни съкровища, предлагани и като поизостанали артикули на много приемливи цени  Joy
Моят първи истински и любим парфюм ми беше подарък, от мама, бях студентка и си подарихме супер ден, после решихме да завърши с покупки на парфюми. В ЦУМ тогава зареждаха хубави неща и сравнително бързо и двете избрахме за мен Cartier - Must II. Беше ноември, съвсем скоро заваляха снеговете, а този аромат стои уникално върху кожена яка. Преди това бях имала различни парфюми, някои от тях все още много хубави за мен - и все пак, спомените ми започват от онази зима  Blush
Да допиша - мъжки аромати много помня, но само свързани с мъжете, т.е. трудно мога да отделя аромат, който много харесвам ей така, без да съм го мирисала на мъж. Преди години с приятелка правихме прогнози за развитието на връзката на база парфюмните пристрастия - на шега, разбира се, но, оказва се, с голяма доза истина.
mims - тези, които не ги помниш, не се броят, един вид - преди да си била посветена в парфюмното тайнство Grinning

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 00:15 от Aimante

# 314
  • Мнения: 2 768
Няма от какво да се обиждам разбира се. Иначе си мислех 5г. не са ли му множко вече, да го сменям  Joy ама щом е още нов, може да го позадържа още малко.хихих


Задръж го, ако слуша.  Wink
Аз моя си го къткам вече 17 години Laughing Точно на толкова бях, когато се запознахме. Значи имаме двоен юбилей тази година, наред с 15г брачен живот  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт