Защо искате да имате 2 и повече деца? - или защо не искате?

  • 10 515
  • 350
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 270
Аз, както и съпруга ми искам да имаме 3 деца.
Причините за това вече са изброени по-напред в темата и съответно оборени от някои - всеки сам решава за себе си. Peace

# 346
  • Мнения: 2 609
Винаги съм искала 2 деца. Аз съм сама и винаги ми е било много кофти от това.
Имам една дъщеричка, лятото живот и здраве чакаме още една. Heart Eyes Да са ни живи и здрави, пък нека са палави. Praynig

# 347
  • Мнения: 3 268
nana77,аз те подкрепям напълно.Не обръщай внимание на Немо,той от край време се е обявил против абортите.Аз ако бях износила всичките си бременности,трябваше да имам 6 деца.Обаче съм избрала да имам две.

# 348
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Искам да имам 3 деца, защото такава е моята представа за семейство - голямо и шумно.. Heart Eyes

# 349
  • Мнения: 3 092
и като сте се хванали за този глад пък....и това образование....знам какво е да нямаш, не ме  е стреснало, не ме е накарало да взема генерални решения по въпроса за децата ми.
и мен така . Simple Smile
Смятам да се справя не защото е трудно , а въпреки това.
в личен план - не знам към кого първо бих се обърнала ако не към брат ми .Обичам го много , въпреки годините , в който сме живеели и продължаваме да живеем разделени .
Знам , не е задължително и при моите деца а е така , но определено не бих им спестила другия близък човек.
Това е една от причините , но не единствена.
За финансите и за това че второто дете е лукс няма да коментирам.всеки си има г*з и мнение , нали  Simple Smile , но смятам че когато хората са живи и здрави пари се изкарват , а човек не винаги можеш да създадеш и отгледаш.
Знам го от родителите си -бедни хора , да но не само че сме оцелели , но и доста сме научили от тях .
Не искам да се заяждам или да агитирам някого за нещо , казвам си мнението! Peace

# 350
  • Мнения: 8 769
Темата вече зацикля здраво.
Ключ.

Общи условия

Активация на акаунт