Къде във Варна- 4

  • 69 700
  • 699
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 889
На 1 френдка на сватбата и бяха правили такива снимки, ще я питам за фотографа.

# 631
  • Мнения: 398
Къде правят добри портретни снимки?Иска ми се семейно да си се имаме за спомен,а ми се върти,като идея да са и ретро.Но не е задължително.Пилибосян едно време бе ненадминат,но къде има сега такива услуги незнам.

Аз ползвам услугите на Фотостудио Х - каквото и да съм поставила като задача и като изисквания винаги са се справяли чудесно.

# 632
  • Мнения: 246
До бебешка борса "Веселина" до  колхозния.
Зад Зимно Тракия, ул. Ангел Кънчев има един оказион, казва се Саша.

# 633
  • Мнения: 830
В магазини Вега има,мисля че са на Барби.
Няма свършли бяха, но ние купихме от МОЛ-а    bouquet

Къде правят добри портретни снимки?Иска ми се семейно да си се имаме за спомен,а ми се върти,като идея да са и ретро.Но не е задължително.Пилибосян едно време бе ненадминат,но къде има сега такива услуги незнам.

Аз ползвам услугите на Фотостудио Х - каквото и да съм поставила като задача и като изисквания винаги са се справяли чудесно.

Страхотни са момчетата и аз ти ги препоръчвам.   Peace     ето ти линк      http://photostudiox.com/

# 634
  • Мнения: 5 178
Я аз да питам за тези магазини с немските прахове и омекотители.. къде са ?
Защото само съм чувала, че на Чаталджа имало, но къде точно и аз не знам

# 635
  • Варна
  • Мнения: 11 340
По въпроса за кошчетата, раздавани от Екопак - в събота ги раздаваха в района на Спортна зала, попълва се анкета с трите имена и адрес на получателя и съответно получаваш един брой кошче. Самото кошче е метално, с три разделителя в съответните цветове за разделното сметосъбиране, към него дават и три цветни торбички. Аз си взех такова, занесох го в къщи и съответно възникна проблем - има скоби са прекрепяне към вратата на кухненски шкаф, но се оказа, че моите врати на шкафчетата са по-тесни и не може да се прикрепи. Втори проблем - в района на Спортна зала никъде няма поставени контейнери за разделно сметосъбиране, т.е. няма къде да изхвърля отделните торбички след това. И така кошчето в момента си стои на балкона без да се използва по предназначение.
От фирмата обясниха, че кампанията по раздаването ще продължи по-дълго време, с цел първо да приучи хората към този вид сметосъбиране.

В района на Спортна зала контейнери за разделно събиране има на улица ''Капитан Рончевски'', Това е улицата която върви покрай Военноморското училище , от alianz нагоре. До първия висок блок са контейнерите. Освен това момичето което раздаваше кошчетата каза, че можем да се обадим на горещия телефон на екопак и да кажем, че няма наблизо контейнери и те щели да доставят.

При нас пък има само два контейнера - за хартия и за пластмаса, този за стъкло го няма. Rolling Eyes

Както и да е, взех си и аз кошче вчера, но не мога да го сложа на вратата на шкафа - опира отдолу на мивката. Дайте някакви иде къде ги закачихте тия кошчета, че са доста големи. Rolling Eyes

# 636
  • Варна
  • Мнения: 67


При нас пък има само два контейнера - за хартия и за пластмаса, този за стъкло го няма. Rolling Eyes

Както и да е, взех си и аз кошче вчера, но не мога да го сложа на вратата на шкафа - опира отдолу на мивката. Дайте някакви иде къде ги закачихте тия кошчета, че са доста големи. Rolling Eyes
[/quote]

А не може ли просто да е поставено в самия шкаф без да се закача?

И аз си взех кошче, но за мен разстоянията между преградите на отделенията са много малки и като сложа една бутилка в пластмасата трябва да хвърлям торбата  ooooh!

# 637
  • Мнения: 5 178
pileshko, отвори капачката на бутилката и хубаво я смачкай така ще имаш повечко място
Днес ако сваря на Палах център може и аз да си взема .
A нещо подобно ли са

Специално пластмасата си я сбирам отделно и в нашия офис също, но колегите са меко казано разочаровани след като видяли как всички контейнери ги изсипват в един камион
..Е е къде е смисъла тогава

# 638
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не са такива. Ето снимка:

# 639
  • Мнения: 1 165
Я аз да питам за тези магазини с немските прахове и омекотители.. къде са ?
Защото само съм чувала, че на Чаталджа имало, но къде точно и аз не знам
Това, което аз знам на Чаталдва няма нито немски, нито австрийски, а разни други от рода на Сано-то, от което аз не съм очарована, освен от белия омекотител като аромат само обаче.А и продават скъпо там като сравня продукти, които има там и на други места.

# 640
  • Варна
  • Мнения: 67
pileshko, отвори капачката на бутилката и хубаво я смачкай така ще имаш повечко място
Днес ако сваря на Палах център може и аз да си взема .
A нещо подобно ли са

Специално пластмасата си я сбирам отделно и в нашия офис също, но колегите са меко казано разочаровани след като видяли как всички контейнери ги изсипват в един камион
..Е е къде е смисъла тогава

Е, смачквам бутилките, но наистина отделенията са прекалено малки. А самото кошче не е толкова красиво  Joy прилича на метална каса за бира.
За изсипването на боклуците от различните контейнери в един камион - някъде бях чела че дори и да е така, то те пак се разделят и се рециклират. Даже мисля, че бяха подарили на Варна някакви крушки за улично осветление от рециклираните отпадъци. Все се надявам да има смисъл и продължавам прилежно да си оттделям отпадъците  Wink

ПП Вече има снимка на кошчето.

# 641
  • Мнения: 147
Я аз да питам за тези магазини с немските прахове и омекотители.. къде са ?
Защото само съм чувала, че на Чаталджа имало, но къде точно и аз не знам


Пресечката на пазара където поставиха светофар . На витрината съм виждала прахове , които не се продават от официалните представители в БГ

# 642
  • Мнения: 147
откъде да купя хубав ориз за суши? В Пикадили в момента има само един вид и той  е кофти. Преди имаше един в метални кутии, но сега го няма.  В Билла изобщо не са чували. Някъде другаде да знаете да има?



В Пикадили -парк имаше поне 15 вида ориз , но дали става  не знам ..

# 643
  • Мнения: 13 512
откъде да купя хубав ориз за суши? В Пикадили в момента има само един вид и той  е кофти. Преди имаше един в метални кутии, но сега го няма.  В Билла изобщо не са чували. Някъде другаде да знаете да има?



В Пикадили -парк имаше поне 15 вида ориз , но дали става  не знам ..
за  суши има сампо един вид и той не е хубав. На ориза за суши си пище, че е за суши

# 644
  • Мнения: 84
момичета,къде има магазин за бижута ,но в по -етно стил.Трябва ми за ленена рокля.Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт