Къде във Варна- 4

  • 69 612
  • 699
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 398
Какво бижу-злато, сребро, кристали.....

# 646
  • Варна
  • Мнения: 67
момичета,къде има магазин за бижута ,но в по -етно стил.Трябва ми за ленена рокля.Благодаря!

Пробвай в индийските магазини. Сега има един нов до ВИНС-а на Княз Борис 1.

# 647
  • Мнения: 84
В новия индийски гледах.По -скоро сребро ,но да има и позлатена част или баня както му казват,защото в плата има и златна нишка.Бижутата в златарските магазини не се връзват на ленената рокля.

# 648
  • Мнения: 398
На прима виста се сещам за този срещу Черно море, но там е злато, както и едно антикварно златарско магазинче към Колхозния.Там може да има и сребро.
В малкия МОЛ мисля, че съм виждала нещо подобно

# 649
  • Варна
  • Мнения: 1 383
В Гръцка махала, в новата кооперация срещу пазарчето има магазин за бижута от различни камъни. Сториха ми се интересни.
Имаше хубаво магазинче на Бр. Миладинови за готови бижута и мъниста, но май затвори и остана само това до Теранова на ул. Колони.

# 650
  • Мнения: 11 928
Много красиви бижута в етно стил / от камъни и по- едри гердани/ видях днес в полския магазин, /Магазинчето, което е като стария "Полски център"/, намира се на ул.Вапцаров, не се сещам новото и име, май "Преслав"

# 651
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Такъв тип бижута  можеш да си "сглобиш" и сама в магазини "Диана" и да ги съобразиш с цвета на тоалета, ако ти допада масовата бижутерия.

# 652
  • Мнения: 7 605
Много красиви бижута в етно стил / от камъни и по- едри гердани/ видях днес в полския магазин, /Магазинчето, което е като стария "Полски център"/, намира се на ул.Вапцаров, не се сещам новото и име, май "Преслав"

Берлин се казва магазинът.

# 653
  • Мнения: 131
мамчета,аз съм от шумен и искам да ви попитам къде във Варна има магазин за детски велосипеди/нещо с уинксите,дора и т.н.герои от филмчета/дъщеря ми има р.ден на 7 юли,става на 5 г и искаме да и купим велосипед
благодаря ви предварително

# 654
  • Мнения: 84
Момичета,много Ви благодаря за отговорите  bouquet В малкия МОЛ вече нищо не е останоло,имам в предвид PHOE Mall.И аз за там имах спомен,но уви!

VG qкое е това магазинче до Теранова,вчера минавах оттам?!

Светкавица ,магазинчето от голямата Валентина надолу в ляво ли е?
Да, и аз си мислех  и даже вчера бях в Диана,но се притеснявам от метала,защото имам алергия и се обривам SadНо,това е краен вариант,там доста неща ми харесаха!
Благодаря Ви още веднъж!Ще посетя и магазините ,за които сте писали!

# 655
  • Мнения: 11 928
Frutka, подминаваш Валентина/Ню Йоркър май се казва сега/ и тръгваш в посока към І районно .Вляво е магазинчето, малко е и имаше много хубави бижута. Продавачката е полякиня и всъщност бижутата и др. изделия са полски предимно.Някъде на реда на "Месарията", преди да се стигне градинката с ресторатна на архитектите.

# 656
  • Варна
  • Мнения: 777
Момичета,да сте купували скоро "Пентаксим"?В аптека "Тилия" ми казаха,че ще имат чак другия месец,в други аптеки не съм търсила.Помагайте,че е спешно...

# 657
  • Мнения: 398
Момичета,да сте купували скоро "Пентаксим"?В аптека "Тилия" ми казаха,че ще имат чак другия месец,в други аптеки не съм търсила.Помагайте,че е спешно...

Преди няколко месеца брои ли си за скоро.Като дойдеше време за ваксината мъжо отиваше в Санита и винаги са имали в наличност.Мисля, че е малко по-скъпа, но все пак я има.

# 658
  • Варна
  • Мнения: 144
Такъв тип бижута  можеш да си "сглобиш" и сама в магазини "Диана" и да ги съобразиш с цвета на тоалета, ако ти допада масовата бижутерия.

А къде сега има магазин "Диана" , че този до училище "Кирил и Методи " са го затворили ?

# 659
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Има едно малко магазинче за масова бижутерия, много от нещата ги правят на място - работят майка и дъщеря.

Аз мин. година си харесах гердан, направиха ми в комплект обици и гривничка.

Намира се в пресечката на ул. 8 Приморски пол, над плевенските закуски, ако не се лъжа, улицата се казва И. Аксаков.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт