Къде във Варна- 4

  • 69 611
  • 699
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 131
аз да понахалствам пак,но ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарна
мамчета,аз съм от шумен и искам да ви попитам къде във Варна има магазин за детски велосипеди/нещо с уинксите,дора и т.н.герои от филмчета/дъщеря ми има р.ден на 7 юли,става на 5 г и искаме да и купим велосипед
благодаря ви предварително
  bouquet

# 661
  • Мнения: 2 133
аз да понахалствам пак,но ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарна
мамчета,аз съм от шумен и искам да ви попитам къде във Варна има магазин за детски велосипеди/нещо с уинксите,дора и т.н.герои от филмчета/дъщеря ми има р.ден на 7 юли,става на 5 г и искаме да и купим велосипед
благодаря ви предварително
  bouquet
Велоателие "Джери" ъгъла на ул.Хан Крум и ул.Батенберг.Това е до Римски терми.

# 662
  • Варна
  • Мнения: 912
аз да понахалствам пак,но ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарна
мамчета,аз съм от шумен и искам да ви попитам къде във Варна има магазин за детски велосипеди/нещо с уинксите,дора и т.н.герои от филмчета/дъщеря ми има р.ден на 7 юли,става на 5 г и искаме да и купим велосипед
благодаря ви предварително
  bouquet
ако имате време може да разгледате и тук http://www.alfabg.com/index.php?p=product&id=536
като ходим там аз ставам разногледа, а за детето не знам  Laughing
може да ги питаш и по тел., аз два пъти съм звънила, защото ми е далечко и да знам дали има, каквото търся, не са от най-любезните, но дават инфо  Peace

# 663
  • Мнения: 84
Киса,благодаря!Това магазинче преди кръстовището на Червения площад ли е?

# 664
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Киса,благодаря!Това магазинче преди кръстовището на Червения площад ли е?

Да.

# 665
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Къде се провеждат състезания по пълзене на бебчета?
Два пъти чух, че имало някъде, но не разбрах къде.....
Много ми се иска да я включа и нашата фурия.  Wink

# 666
  • Мнения: 3 743
Къде се провеждат състезания по пълзене на бебчета?
Два пъти чух, че имало някъде, но не разбрах къде.....
Много ми се иска да я включа и нашата фурия.  Wink


В МОЛ-Варна имаше на 1-ви юни Peace

# 667
  • Мнения: X
Здравейте момичета, искам да питам дали знаете във Варна да има магазин EXXO-преди време имаше в Кауфланд, но още когато отвори магазина, после изчезна някъде и сега не знам дали има в града. А много им харесвам дрешките. Търсих в нета, имаше някаква тема, но....нищо не открих. Благодаря ви   bouquet.

# 668
  • Варна
  • Мнения: 144

А къде сега има магазин "Диана" , че този до училище "Кирил и Методи " са го затворили ?

Аз да се самоцитирам , но ми е спешно !  Знаете ли дали този магазин съществува въобще някъде из града ?

# 669
  • Мнения: 17 407
На Колони не е ли пак Диана? Аз такъв спомен имам.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Здравейте момичета, искам да питам дали знаете във Варна да има магазин EXXO-преди време имаше в Кауфланд, но още когато отвори магазина, после изчезна някъде и сега не знам дали има в града. А много им харесвам дрешките. Търсих в нета, имаше някаква тема, но....нищо не открих. Благодаря ви   bouquet.
Няма вече такъв магазин във Варна.

# 671
  • Мнения: 84

А къде сега има магазин "Диана" , че този до училище "Кирил и Методи " са го затворили ?

Аз да се самоцитирам , но ми е спешно !  Знаете ли дали този магазин съществува въобще някъде из града ?
Аз миналата седмица минах по Колони и влязох в два магазина за масова бижутерия.Ако не се лъжа единият е Диана.

# 672
  • Мнения: 3 743
мацки, къде продават къси дънкови поли, евтини /до 20лв/ Rolling Eyes

# 673
  • Мнения: 17 407
В секънд хенд не ти ли се ровичка? Намират се, за доста под 20лв даже.

# 674
  • Мнения: 625
Преди седмица си взех пола за 10 лева Mr. Green Магазинчето се намира на улицата, свързваща колхозния с "Формула"-та. Досега на негово място имаше пак един евтин магазин, но за бельо. Сега е само за дънки и подобни, които по Владислав или в клетките на колхозния видях на двойни цени Stop

Общи условия

Активация на акаунт