Какво бихте пожелали на свекърва си за осми март?

  • 13 735
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35
Аз на моята свекърва и подарих едно стихотворение...написано на лист и красив букет.Свекърва ми е от 20 години и си я обичам...никога не ме е подвела и е човека на който най- много разчитам.
.............................................................................Ей това  bouquet
Благодаря ти, мамо, затова, че винаги до мен заставаш и топлиш моята душа, със нежна ласка, с добрина. Дори когато аз сгреша, не ме виниш и укоряваш, а с нежните си майчини крила, закриляш ме и обич ти ми даваш. Благодаря ти, даже за смеха, във нежната си длан ми го подаваш, и тихо пазиш моята душа, сълзите с нежна ласка пресушаваш. Благодаря, за дългите безсънни нощи За вярата ти в мен, и затова , че търпеливо ме научи, как да бъда майка и жена. Благодаря ти, мамо! И недей поглежда във огледалото със мъничко тъга, дори косите да са посребрени вече, за мене пак си най-прекрасната жена. Обичам те! За всичко от сърце Благодаря !

# 46
  • Мнения: 242
Ще замълча, защото иначе ще трябва да напълня темата с много грозни думи...Нищо хубаво не съм видяла от тази жена, а само лошо...По-добре далеч от нея и отвратителния свят, в който си живурка като мижитурка... #2gunfire

# 47
  • Русе
  • Мнения: 7 795
Въобще не си направих труда да й честитя. Когато тя започна да ми звъни, не вдигнах.  Crossing Arms
Аз не съществувам само на 8 март.

# 48
  • Мнения: 165
нищо. Дори не и се обадих.

Общи условия

Активация на акаунт