Покажете детските си стаи -5

  • 46 151
  • 301
  •   1
Отговори
# 150
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ето я и нашата детска стая.Цък.
Само да уточня,че не е толкова тъмна.Пуснах щорите,за да мога да направя снимките,та затова така изглежда.
На колко години са децата?

# 151
  • Мнения: 803
На колко години са децата?
На 13,на 7 и на 2.

# 152
  • Мнения: 1 849
Добре се е получила, като се има предвид възрастта на децата.  Peace Моят батко също си я представя по подобен начин, само плакати иска да накичи повече, ама с времето и при вас ще се навесят според възрастта - състави, филмови герои и коли... Но иначе това с аквариума е идейно (пасва на всички възрасти)! Залепено ли е или е на прозорците, като щори?

# 153
# 154
  • Мнения: 803
Добре се е получила, като се има предвид възрастта на децата.  Peace Моят батко също си я представя по подобен начин, само плакати иска да накичи повече, ама с времето и при вас ще се навесят според възрастта - състави, филмови герои и коли... Но иначе това с аквариума е идейно (пасва на всички възрасти)! Залепено ли е или е на прозорците, като щори?
Трудна работа беше,мъжът ми казваше,че няма как да се направи стая на три момчета с по 6 и 12 години разлика.На мен лично не ми харесва особено,но това не е от значение,защото влизам там веднъж седмично да пусна прахосмукачка.А децата почти не се вясват при нас в хола-мир и тишина е. Grinning
Изпълнихме по едно желание и на тримата,що се отнася до интериора.
Димитър много държеше да има черни тапети.Е комбинирахме ги и с по светли иначе щеше да стане... Mr. Green
Даниел искаше дървен таван като в къщичката на Баба Яга.
Денис пък пожела рибки.
За мен пък най-важното беше и още е да им е лесно за подреждане.Ама то голямо подреждане пада де-пъхат завивките в раклата като в чувал,и двете легла са с механизъм и отдолу си бутат боклуци всякакви,без да им се налага да ги редят.
И най-интересното е,че стаята е винаги подредена и спретната,нищо че там вилнеят три хали...
Същото е. Simple Smile

# 155
  • Мнения: 616
цоп и аз тук  Mr. Green предстои ми да правя стаята на бръмбара, и търся идеи; то идеи имам бол де, търся нещо, което да е осъществимо в нашите условия.
Нямам какво да покажа засега, освен една празна стая, но пък ето един френски сайт с детски мебели, които аз лично намирам за страхотни!
надявам се скоро да се включа с нещо осъществено по моя проект  Sunglasses

Според мен стаята на OlympiaPappas е станала доста добре  Peace

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 20:49 от offioly

# 156
  • Мнения: 1 849
Изпълнихме по едно желание и на тримата,що се отнася до интериора.
Димитър много държеше да има черни тапети.Е комбинирахме ги и с по светли иначе щеше да стане... Mr. Green
Откъде ми е познато!?  Mr. Green Баткото като го попитах, какви иска да са стените - каза черни! Ама аз не се дадох и останаха плакатите...

# 157
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Според мен стаята на OlympiaPappas е станала доста добре  Peace
Нещо си се объркала - аз не съм пускала снимки, защото ни предстои правенето на две стаи - за игра и сън  Peace
Искам вашето мнение за стаята за игра - понеже е Г-образна, смятам всяко дете да си има половината от стаята.
Искам да направя стените за бебка в червено розово, на малкия в синьо и зелено. Етажерките ни са бели, с чекмеджета в цветовете за стените. Ето ги:
http://ikeaeu.ecweb.is/09/mgrc/
Смятате ли, че е прекалено 4 цвята?

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 21:05 от OlympiaPappas

# 158
  • Мнения: 616
 ooooh! имах предвид лилиана , сори, с толкова цитати се омотах съвсем  Crazy
Ами цветно е, но това е хубаво  Peace според мен ще е добре, щом самото пространство е разделено по някакъв начин; а и белите етажерки ще са "обобщаващи".

# 159
# 160
  • Мнения: 131
Момичета, включвам се и аз в темата с въпрос - моля, ако някой е правил детско обзавеждане по свой индивидуален проект от масивна дървесина, да сподели информация за конкретни фирми и отзиви! Благодаря предварително!

# 161
  • sofia
  • Мнения: 1 476
Някой напред беше питал за детските матраци на Магнифлекс - ние имаме този, който се води модел за бебета / деца до 3 години/ - много съм доволна, матрака не е мръднал, много е пластичен, а малкия скача върху него ежедневно и го тероризира по всякакъв възможне начин Crazy

# 162
  • Мнения: 5 323
Аз питах  Flutter. Бебешки и ние го имаме. Бяхме платили в Дизма  Junior Магнифлекс, но се оказа че вносителите имат само една бройка и тя е вече развакуумирана. Отказах се и доплатих за Екон. В момента чакаме доставка Heart Eyes.

# 163
  • Мнения: 616
Момичета, включвам се и аз в темата с въпрос - моля, ако някой е правил детско обзавеждане по свой индивидуален проект от масивна дървесина, да сподели информация за конкретни фирми и отзиви! Благодаря предварително!
Точно това ни предстои и на нас; Кажи къде живееш? Аз вероятно ще се доверя на дърводелеца, който ни прави дограмите. дано цената е разумна; довечера ще се опитам да ви пусна моя "проект", да си кажете мнението  Peace

ПП: тъй, ето моя "работен проект" височината е 160, ширина - 200см; цветовете естествено ще са ясни, когато започна да слагам лака, но горе-долу в тази гама; стаята е зелена, това е единствената "пълноценна" стена, другите са скосени; ето отсрещната стена тя е висока само 130см, под скосяването; кошарата засега е тъмна череша, дограмите на прозореца - също. дясната стена е стъклена тухла в горната половина (или просто матирано стъкло в рамка, зависи кое е осъществимо в конкретния случай)
Изкажете мнение Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 23:33 от offioly

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 10 363
Привет момичета! Grinning
И на нас ни предстои да започваме детската стая.Обзавеждането вече е поръчано, но ще трябва лек ремонт преди това.Темичката е много хубава.Имам един въпрос и продължавам да чета.

pepsun от къде си купи стикерите за стена с Мечо Пух? (може и да си писала, ама не съм стигнала още до там  Crazy) Ще ми е от полза и ако някой ме насочи в Бургас къде да търся такива.

Общи условия

Активация на акаунт