Любими приказни герои - какво се харесва най-много на децата ни?

  • 11 859
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 804
Дора   bouquet

# 91
  • София
  • Мнения: 1 057
Мечо пух и приятелите му. След тях се нареждат Том и Джери. Той телевизия не гледа много, много... иска си дисковете със споменатите герои.

# 92
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Мечо Пух и неговите приятели, Том и Джери (това са приказните герои, до които има достъп на екрана).
Иначе приказки вскакви му четем, ограничение няма, важното е да има картинки в книжката.

# 93
  • Мнения: 133
Мечо Пух и влакчето Томи.

# 94
  • Мнения: 2 331
На дъщеря ми- Пепеляшка.
Синът ми изброява и то много.Пада си по повечето герои на Дисни.

# 95
  • Мнения: 593
Спортакус и Стефани от Lazy Town.

Шрек също  Laughing

# 96
  • Мнения: 1 181
Маккуин светкавицата е постоянен. Другите се сменят. Известно време му е любим Мечо Пух, след това Том и Джери, Спайдърмен, Спортакус, после като гледа нещо друго то му става любимо.

# 97
  • София
  • Мнения: 44 121
Ние сме на вълна любопитният Джордж и от 2 дни покемони...

# 98
  • София
  • Мнения: 1 055
При нас от две години Маккуин светкавицата е безспорен лидер в класацията на любимците  Laughing Други любими герои са Том и Джери, а напоследък и Костенурките Нинджа.

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В различни периоди - различни герои. Понякога са подвластни на някоя "масова психоза" като Наруто, Костенурки Нинджа, Бен Тен, русалките от сериала Н2О, Уинкс. Понякога пристрастията са по-трайни, друг път за месец-два преминават.
Съгласна съм. Сега дъщеря ми е заслепена от  русалките от сериала Н2О и  Уинкс. Мечо пух, Бел, и т.н. останаха в миналото.

# 100
  • Мнения: 31
Към момента Шрек, Пепеляшка и Пале4ка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт