Когато много обичаш!

  • 9 755
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 175
Oх..добре, че не сте една и съща история.. ooooh!

Депресия, и аз съм на мнеието на Бърди..
Понякога много трудно различаваме придстрастенността или заслепението от обичта..
Сигурна съм, че го обичаш..но защо така "го издигаш в култ"??  Това не е любов..а вкопчване..
Познато ми е - и моят мъж правеше така. Знам как боли.
И той се кълнеше, че ме обича безумно и че съм най-важната, специалната и тн..
15 г го чувах..Дори сега, когато сме разделени - пак твърди, че ме обича..
Вярвам му, знам че ми казва истината.
Само че за него обичта е твърде "оковаващо" понятие за неговата свободолюбива и най-вече егоистична душа..
Незнам какво да те посъветвам..от теб зависи..
Той няма да спре да ходи по чуждо, както и да си те обича..
Ти ще преглътнеш и ще се смачкаш съвсем..или ще се престрашиш..
Всеки има собствено усещане и разбиране за обичта.
Моето е - че когато обичаш, не нараняваш.
Шом го правиш, значи любовта се бърка с някое друго чувство.

От другата страна - смело и добре описано.. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 619
 ooooh! леле мале.Ако има връзка между Депресия и от другата страна то само бих могла да кажа- момичетааааааа съвземете се малко!Заради един мъж да се правите на маймуни!За мен той е болен-боленот женкарство!Има няколко неизлечими със сигурност болести-женкарство,комарджийство и алкохолизъм.При тези трите няма лек!Абсолютно разбирам в какво положение се намира от другата страна т.к. не отдавна попаднах в  подобна ситуация,но с разликата,че успях да се овладея и да не прекрача границите.Слава богу,че разтоянията между нас са голями та.......за сега пазя поведение и не съм сгазила лука.Депресирана:какво да ти кажа!При положение,че един път е сгафил,после пак.....не мисля,че третия път ще е по труден и невъзможен.Знам ,че сам не се живее,че живота е труден,но!Съвет:карай с него,но мисли за друг,за подмяна за да не страдаш.Търси друг човек-само така ще преживееш по лесно липсата му!   bouquetУспех.....

# 17
от другата страна Мога ли само един въпрос да задам,ако не е нахално?На колко години си?И какви са годините на съпругата? Извинявай ,но просто искам да съм напълно сигурна.Не е задължетилно да ми отговаряш,ако не искаш.

А може би грешката е в мен-може би му дадох всичко.
А може би мъжете сме просто ебливи боклуци.

Тъпо е да не оценяваш това,което имаш,а да търсиш винаги нещо различно.

# 18
Доколкото знам, двамата са на по 34 г. или тя е малко по-малка от него.
Аз съм на 30.

# 19
  • Мнения: 606

Тъпо е да не оценяваш това,което имаш,а да търсиш винаги нещо различно.
Може и да оценява, което има.
Просто това е лов. Лов на тръпка. Лов на жена. Самодоказване, че можеш. Нагон. Слабост. Нужда.
Може да е временно, но може и да е докато мърда.

# 20
Благодаря-успокои ме вече напълно  ooooh! Не си ти!

Oх..добре, че не сте една и съща история.. ooooh!

Депресия, и аз съм на мнеието на Бърди..
Понякога много трудно различаваме придстрастенността или заслепението от обичта..
Сигурна съм, че го обичаш..но защо така "го издигаш в култ"??  Това не е любов..а вкопчване..
Познато ми е - и моят мъж правеше така. Знам как боли.
И той се кълнеше, че ме обича безумно и че съм най-важната, специалната и тн..
15 г го чувах..Дори сега, когато сме разделени - пак твърди, че ме обича..
Вярвам му, знам че ми казва истината.
Само че за него обичта е твърде "оковаващо" понятие за неговата свободолюбива и най-вече егоистична душа..
Незнам какво да те посъветвам..от теб зависи..
Той няма да спре да ходи по чуждо, както и да си те обича..
Ти ще преглътнеш и ще се смачкаш съвсем..или ще се престрашиш..
Всеки има собствено усещане и разбиране за обичта.
Моето е - че когато обичаш, не нараняваш.
Шом го правиш, значи любовта се бърка с някое друго чувство.

От другата страна - смело и добре описано.. Peace

Може,не знам-обичам го и това е....никога не съм го задушавала с любовта си.Даже напротив,оставих го да е доста свободен.Но моите разбирания са такива,че брака не трябва да е терзание.Но явно пък и много го отпускам.Ох не знам-няма по объркан човек от мен в момента.

# 21

Тъпо е да не оценяваш това,което имаш,а да търсиш винаги нещо различно.
Може и да оценява, което има.
Просто това е лов. Лов на тръпка. Лов на жена. Самодоказване, че можеш. Нагон. Слабост. Нужда.
Може да е временно, но може и да е докато мърда.

А аз до кога ще мърдам,ако той продължава така.на моменти не издържам психически,вече почвам да се замислям,да не би на мен нещо да не ми е наред.Светът върве напред,аз назад.
Знам,че няма да спре,въпроса е колко аз ще издържа така.

# 22
Депресия, може ли и аз да те питам нещо, защото не се знае доколко той е казвал истината на теб или моят човек на мен.
Детето ви момче или момиче е и на каква възраст е /ако искаш, можеш да не отговаряш/?
И ти знаеш ли името на другата жена?

# 23
  • Мнения: 606
А аз до кога ще мърдам,ако той продължава така.
А той какво казва по въпросите които задаваш пред широкия форумен свят?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 064

Тъпо е да не оценяваш това,което имаш,а да търсиш винаги нещо различно.
Може и да оценява, което има.
Просто това е лов. Лов на тръпка. Лов на жена. Самодоказване, че можеш. Нагон. Слабост. Нужда.
Може да е временно, но може и да е докато мърда.

Мъжко мнение на място, това е истината. Замислете се над него, не го пропускайте. Има си мъже женкари и те не се променят. Всяка жена трябва да реши сама за себе си дали може да го изтърпи.

Но успокоението е, че курварлъка е до време...

# 25
Депресия, може ли и аз да те питам нещо, защото не се знае доколко той е казвал истината на теб или моят човек на мен.
Детето ви момче или момиче е и на каква възраст е /ако искаш, можеш да не отговаряш/?
И ти знаеш ли името на другата жена?

Детето ни е момче на 6г и половина.Да знам името на другата жена.

А аз до кога ще мърдам,ако той продължава така.
А той какво казва по въпросите които задаваш пред широкия форумен свят?

Нищо  Sad Никога няма обяснения пред мен.Все не знаел защо го прави.Имал всичко,давала съм му всичко,но не знаел.Не знам дали ме лъже,така отговаря.

# 26
Депресия, може ли и аз да те питам нещо, защото не се знае доколко той е казвал истината на теб или моят човек на мен.
Детето ви момче или момиче е и на каква възраст е /ако искаш, можеш да не отговаряш/?
И ти знаеш ли името на другата жена?

Детето ни е момче на 6г и половина.Да знам името на другата жена.
...

Да. Наистина се оказа само съвпадение, което обаче ме тресна като мокър парцал.
Още веднъж ти желая щастие и да минеш през тази болка с гордо вдигната глава и с минимум рани в душата.

# 27
  • Мнения: 606
Все не знаел защо го прави.
А как се казва, знае ли? Това не е като да се препънеш. Не и след първия път.
Ти или свиквай или го изтръгни от себе си.

# 28
Все не знаел защо го прави.
А как се казва, знае ли? Това не е като да се препънеш. Не и след първия път.
Ти или свиквай или го изтръгни от себе си.

 Sad И двата варианта са ми доста болезнени.Ще гледам след определен период от време да говоря с него за тези неща и да разбера държи ли наистина на мен или просто е свикнал да му тичам след гъза  Sad

# 29
  • Мнения: 606
Болезнени, но необходими.

Общи условия

Активация на акаунт