Когато много обичаш!

  • 9 714
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
Много хора пускат тук теми,от които не търсят съвет,а за да споделят болката си.Всеки човек е индивидуален и всеки си има мнение.Аз например не слушам чуждото,а сърцето си.не виждам нищо лошо,че съм споделила живота си тук,макар и анонимно.
Казах и това ми е решението,че ако още веднъж той направи тази грешка,аз си тръгвам.
А ще разбера когато спре да ме обича,защото чувствата не могат да се крият и едно охладняване към мен,ще го усетя веднага.

# 76
  • Мнения: 2 723
А ще разбера когато спре да ме обича,защото чувствата не могат да се крият и едно охладняване към мен,ще го усетя веднага.
Joy
Така ще я карате до откат, вервай ми.
Ама и аз защо ли се разведох и аз, той моя бивш мъж като ходеше по чуждо било да изпитва чувствата ми.
Никакво охладняване бе, как ше охладнее, той се разнообразява постоянно.
Тоя тип любов е безкрайна Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 17 301
Такива бракова или приключват, защото поредната любовница натиска по-силно и настоява той да напусне жена си или продължават до безкрай в тройка.
Когато такъв мъж го хванат в изневяра, той не прекратява връзката, а започва да се крие по-добре.
Така че, Никси, не се хаби, маци. Трябва сериозна доза смелост и самоуважение да постъпиш както е редно. Не всеки ги има.

# 78
Вижте момичета-не сте на мое място,затова си говорите така.Приемам ви критиките и упреците-в момента съм сигурна,че той не излиза повече с тази жена.А аз,че продължавам да си го следя-продължавам.
Разбирам ви много добре и се възхищавам на жени като вас,които не търпят такива неща.Но мен не може да ме разберете-за мен този мъж е много важен,не защото е баща на детето ми,или нещо друго,а защото го обичам.Затова аз се старая всеки път да задържа семейството си и да се опитам да променя нещо.
Може да се каже,че и тази изневяра може да е провокирана от мен.Аз се промених доста,през изминалата година-говорим за външния вид.Работя предимно с мъже.Той беше сигурен,че му кръшкам и ми го каазваше почти всеки ден.Въпреки,че аз се кълнях в противното.
Пита ме защо така се променям,заради кого.И  така....сложно е всичко и не опира само до едно излизане по кафенца.Но времето ще покаже дали съм взела правилното решение или съм сбъркала.С моите камъни по моята глава са казали хората.

# 79
  • Мнения: 2 723
Може да се каже,че и тази изневяра може да е провокирана от мен.

Чудех се, кога ли ще го кажеш и това  Joy
Живота си е твой, аз работа в него нямам.
Айде със здраве Stop

# 80
  • София
  • Мнения: 17 301
Депресия, точно защото сме били на твое място, затова говорим така.
На твое място определено бих се вслушала повече в тези, които са преживяли изневяра от мъжа, в който са били влюбени, отколкото от теоретички, които не знаят какво е (и по-добре за тях, разбира се).
Когато не си си тръгнала и си простила 2 изневери официално си му показала, че няма да го напуснеш заради другите и той е свободен да го прави колкото си иска, защото после ще дойде и ще има "докосвания" и какво беше другото, с които ще ти покаже колко те обича и ти ще кажеш - хайде, добре, обаче това е за последно.

И уверявам те, и двете с Никси много си обичахме мъжете, когато това се случи. Ако си мислиш, че сме си приели изневярата леко и фриволно, понеже не сме били влюбени - се лъжеш. Обичали сме и сме вили от болка.
Ама това не е причина да оставим някой да ни се разхожда по главите.

И за да приключа, защото вече се изморих от обяснения, ще ти кажа, че в момента пак двете с Никси сме безкрайно щастливи.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 14:47 от Бърди

# 81
А имате ли деца?Ако да-как приемат те такава раздяла и идването на нов човек в отношенията ви?

# 82
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 681
Просто ще ти кажа - удръж на думата си, и наистина не позволявай повече да ти се причини това.
Не му показвай, че си готова да прощаваш всичко, защото това му оставя вратичка, дори не много съзнателни от негова страна, но я оставя.
Бърди и Никси са прави за много от нещата, ама няма нужда от този назидателен тон, въпреки че ми е ясна благородната цел, с която го употребяват.
От собствен опит знаят, че доста ръченица се е изиграло и върхху техните глави, преди да станат толкова решителни.
За тези работи на английски има една дума -  experience. Преживян опит означава.
Когато има намесени силни емоции, обикновено човек само от такъв се учи.
Защо не се включи от другата страна, да даде някой съвет?
И ми е интересно, още ли я боли от това, което й е било причинено, след като поведението й сега е подобно.
Имам предвид, как разглежда тази случка от живота си в миналото, а не, дали има скрупули в чия душа дълбае сега. 

# 83
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Аз решението съм си го взела-това е последната ми прошка.При следващо мръдване си стягам багажа...

При това положение защо отлагаш? Отговорът е, че отново няма да намериш сили да си тръгнеш и дълбоко в себе си го знаеш. Бърди и Никси са прави. Пристрастяването ти е изпило и последната капка себеуважение.

# 84
Истината е,че виждам,че този човек ме обича-въпреки всичко.Човек прави неща в живота,за които няма обяснение и за които съжалява после.Затова сме хора-човешко е да се прости.Аз отново му давам шанс,да изпълни обещанието,което ми даде,че ме обича и ще се промени за да го докаже.Ще видя дали ще удържи на обещанието си и вече от него зависи иска ли да живее с мен или ще търси щастието някъде другаде.Аз бях до тук с това да се мъча да си задържа семейството и мъжа.Ако той няма желание,аз няма да го спирам.

# 85
  • Мнения: 7
Изтрезней!За 9год.брак би трябвало да не разсъждаваш като 16год.момиче.Един път ти е изневерил,простила си bowuuдобре.Приемаме,че на всеки може да се случи в определен момент.Но сега това се повтаря,а ти се държиш като ученичка.Защо не се стегнеш малко и да наблюдаваш по задълбочено,какви са постъпките му,а не само какво ти говори и да се ласкаеш от "голи"думи.Става въпрос за собственото ти достойнство,а когато той вижда,че ти не се уважаваш,какво очакваш от него?Според мен ти трябва да покажеш,че си зряла и ако той не може да си сдържа мераците към други жени,ти с какво го заслужаваш това преживяване...? Ако му поставиш ясно и точно една бариера на собствено уважение,той трябва да се промени/ако наистина държи на теб/,но в случая той не е разбрал нищо от твоята болка,той знае,че пак си простила и така до следващия път....Не е нужно да правиш скандали или да се цупиш,просто покажи,че си тежиш на мястото,ако искаш нещо да опиташ да промениш де... Simple SmileУспех!

# 86
  • Мнения: 7
Много хора пускат тук теми,от които не търсят съвет,а за да споделят болката си.Всеки човек е индивидуален и всеки си има мнение.Аз например не слушам чуждото,а сърцето си.не виждам нищо лошо,че съм споделила живота си тук,макар и анонимно.
Казах и това ми е решението,че ако още веднъж той направи тази грешка,аз си тръгвам.
А ще разбера когато спре да ме обича,защото чувствата не могат да се крият и едно охладняване към мен,ще го усетя веднага.
Нищо подобно,няма да усетиш,все така ще си те ласкае и теб и другите с които си полягва!Извинявай, жестоко е ,но  не целя да те засегна,но бог ни е дал разум,с него да разсъждаваме,а ти със" слушане на сърцето си",т.е,подвластна си на емоциите и това сега многоооооо ти пречи!За мен за изневяра повече от веднъж не се прощава,но живота си е твой,избора също!Бъди щастлива!

# 87
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Истината е,че виждам,че този човек ме обича-въпреки всичко.Човек прави неща в живота,за които няма обяснение и за които съжалява после.Затова сме хора-човешко е да се прости.Аз отново му давам шанс,да изпълни обещанието,което ми даде,че ме обича и ще се промени за да го докаже.Ще видя дали ще удържи на обещанието си и вече от него зависи иска ли да живее с мен или ще търси щастието някъде другаде.Аз бях до тук с това да се мъча да си задържа семейството и мъжа.Ако той няма желание,аз няма да го спирам.
Независимо какво ти говори, този човек ти показва, че не държи на теб. Но ти си заслепена и не искаш да видиш това.
Със сигурност той ще опита да се поправи- просто ще се прикрива по-добре. И когато изгуби още 9 год. от живота ти, ти ще си кажеш "това са 18 год. любов, не мога да го зарежа заради поредното мимолетно увлечение... " Whistling

# 88
  • Мнения: X

Казах и това ми е решението,че ако още веднъж той направи тази грешка,аз си тръгвам.

тук ще ти кажа, че веднъж тръгнеш ли по този път - 'Ако още веднъж'..... той продължава много много дълго, не прекъснеш ли на първи път, знай, че на н-тия ще е почти невъзможно

# 89
А защо 5години си стоя на гъза.Аз съм 100% сигурна в това,че не е имало незнайна изневяра.
Ако за него нещата бяха сериозни,нямаше да ми казва къде работи тя,колко деца има ,от кога се виждат и т.н. и т.н.А защо точно сега,когато аз се промених и излязох от ролята жената домакиня и той пак го направи.И не мога да го убеда,че правя всичко за мен самата и за него.Всяка моя промяна е заради него.

Общи условия

Активация на акаунт