LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 000
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Не успях да го разбера това от поста, но ако наистина имаш изтеглена  два пъти сумата от 327лв, тогава пишеш на Редута. А ако един път е изтеглена и един път е блокирана-тогава е горния вариант, при който говориш с банката да ти отблокират тази сума  Peace

# 211

....а този панталон имате ли преки впечатления от него,на снимката изглежда много добре  newsm78

поръчах го миналата година на намаленията, ето снимки, много ми хареса, но ми беше голям и отиде при свекърва ми. Спортен тип е, но май беше дълбокичък
http://www.redoute.snimka.bg/album.php?album_id=264489&pid=7251805

# 212
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
Ева-Мери, може направо на място да ти попълни пълномощното на гърба на известието  Laughing
Аз им писах сутринта за поръчката от 21.01., защото по мои сметки 6-те седмици изтекоха вече. Току що получих отговор, че поръчката е изпратена на 10.02 и са ми писали, че по всичко изглежда, че има голямо забавяне на поръчките в нашата страна и някои клиенти са си получили поръчките 6 седмици след датата на изпращане на колета. А, да, естествено ми благодарят за чакането Mr. Green

Абсолютно същия отговор получих и аз днес, само датите са различни  Mr. Green
Направо ме е страх да пусна нова поръчка, щото ако не дойде до 1-ви за когато ми трябва ще се гръмна  ooooh!

# 213
  • Мнения: 583
mary_jane,  аз така като чета и като смятам 167евро са си точно 327лв-какво те притеснява  newsm78 Ако е това, че са теглени на два пъти-така ги теглят ако поръчката е разделена на две пратки от тях и това може да го видиш от суивито  Thinking
Ами проблема е, че за поръчката си вкарах пари отделно същия ден когато я направих.
Случи ми се същото,обади се на тел.от гърба на картата,(в банката няма да ти помотнат) и настоявай че има грешка.

....а този панталон имате ли преки впечатления от него,на снимката изглежда много добре  newsm78

поръчах го миналата година на намаленията, ето снимки, много ми хареса, но ми беше голям и отиде при свекърва ми. Спортен тип е, но май беше дълбокичък
http://www.redoute.snimka.bg/album.php?album_id=264489&pid=7251805
Благодаря   bouquet Да разбирам ли че е уголемен или ти си взела по-голям номер от който носиш?

# 214
  • пловдив
  • Мнения: 398

Здравейте,имам спомени,че тези спортните тениски са уголемени,а тази някой да я поръчвал,че много евтина ми се струва Hug
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-david-beckham-par-adidas.a … &numberpage=1

# 215
бейлис извинявай че не уточних, ами мисля че си отговаря, просто аз вероятно съм за 36, тогава си взех 2 панталона 38 р-р и двата ми бяха големи, 36 още не съм си купувала за да преценя. Но сега като видях че е даже по-евтин от миналата година може и да му се пробвам пак

# 216
  • Мнения: 81
Така, днес получих първата си поръчка от Ларедут и то вкъщи - донесе ми го пощальонката /направо не можах да повярвам/, но естествено след това по законите на Мърфи щом отворих колета видях, че 2 от нещата са ми прекалено големи  Cry
това е едното - http://www.laredoute.fr/Productdetail/ProductZoom.aspx?productid … p;ZoomImageType=0 - 50 номер е но ми прекалено голямо, а това е другото - http://www.laredoute.fr/vente-robe-tunique-imprimee-taillissime. … &numberpage=4 - това е 54 номер и мие направо ОГРОМНО!
Ако някой ги хареса, моля да пише на лични за да му ги продам  Cry
 

# 217
  • София
  • Мнения: 2 434
Мамчета, накой поръчвал ли е детски бански за момиченце р-р 86? Чудя се дали може 3-годишно да се пъхне вътре, при положение, че е 12 кг newsm78
Абсурд! Банските, които съм купувала за малката са умалени. Трябва да се  взима номер нагоре.  Миналата година носеше 102 номер, даже и сега й стават якета от този номер и панталонки. Но банските 102 й бяха тесни.

Зависи кой бански - има едни половинки шарено долнище - миналата година взех 86 - май и тая година ще й е голямо, трябва да погледна  Peace И Калина е 12-13 кг, 3 години
да, за половинки става въпрос, змейковица, ще ти бъда благодарна, ако видиш за кой става въпрос  Hug
благодаря на всички   bouquet

# 218
  • Мнения: 33
Привет и от мен момичета,само за инфо мъжът ми сега беше на соф.митница и са му казали че компютрите не работят и най рано в четвъртък ще дават инфо за колети.Аз чакам все още от 28.01 и 5.02,жената е казала че има поръчки и от 10.01 там но не смогват да ги обработят.Търпение и успех на чакащите

# 219
  • Мнения: 272
бейлис според мен е уголемен. Аз също го бях поръчала миналата година. Нося 36 и поръчах 36, но ми беше доста голям, иначе ми хареса много.

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
да, за половинки става въпрос, змейковица, ще ти бъда благодарна, ако видиш за кой става въпрос  Hug
благодаря на всички   bouquet

Eто за този става въпрос
http://www.laredoute.fr/vente-shorty-de-maillot-de-bain-okaou.as … &numberpage=1

# 221
някой получавал ли е подобно писмо? не мога да разбера дали става въпрос за куриерска служба само в рамките на Франция или важи и за България..

GRATUIT ! Votre colis livre en 24h a ***

Monsieur ***,

Connaissez-vous le service “Relais Colis”
de la Redoute ? Nous vous donnons la possibilité
de le découvrir grace à notre offre exclusive :
la livraison 24h chrono en relais colis est
exceptionnellement gratuite. Alors profitez-en,
ça ne dure que 3 semaines !

Où trouver votre Relais Colis ?

Il y a des Relais Colis partout en France, il ne vous reste plus qu’à
choisir ! Près de chez vous, d’une école ou de votre lieu de travail ?
Vous trouverez très facilement l’adresse la plus pratique sur laredoute.fr

Petits plus :

Les Relais Colis sont ouverts tard dans la soirée et même parfois
le samedi. Vous avez donc tout le loisir d’aller récupérer vos articles !
Vous avez jusqu’à 15 jours pour échanger.

# 222
  • Временно
  • Мнения: 788
Току що получих отговор,че поръчката ми от 18.01. е била изпратена на 4.02.
Остава и да я получа.

# 223
  • София
  • Мнения: 186
Привет и от мен момичета,само за инфо мъжът ми сега беше на соф.митница и са му казали че компютрите не работят и най рано в четвъртък ще дават инфо за колети.Аз чакам все още от 28.01 и 5.02,жената е казала че има поръчки и от 10.01 там но не смогват да ги обработят.Търпение и успех на чакащите
оххххх,ужас сега и това ли,
дъщеря ми порасна за 2 месеца, когаще си  вемеме  тези колети  не знам

# 224
  • Мнения: 8
Привет и от мен момичета,само за инфо мъжът ми сега беше на соф.митница и са му казали че компютрите не работят и най рано в четвъртък ще дават инфо за колети.Аз чакам все още от 28.01 и 5.02,жената е казала че има поръчки и от 10.01 там но не смогват да ги обработят.Търпение и успех на чакащите

Само информация ли няма да дават,или изобщо  няма да работят.Аз съм от Смолян  и ми ги пращат в пощата затова питам дали има надежда за тази седмица.Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт