LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 943
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 2 884
стелката е залепена но доколкото можах да измеря е 17см на номер 28 Peace

Еееее, супер най-накрая едни обувки да оцеля  Mr. Green Сега остава да дойдат, докато му стават  Mr. Green

Благодаря   bouquet

# 376
  • София
  • Мнения: 232

zuzzy, кой размер е кафявото сако от момчешката колекция, аз чакам за ръст 180 в някоя от петте поръчки, но ми е любопитно дали ще стане на любимия  Blush ако е за 180, може ли да дадеш размерите


..., което наитина е ацки умалено ...
извинявам се, на всичко съм се нагледала, но точно на такъв правопис не бях попадала

# 377
  • Мнения: 1 263
кажете моля ви - за момче с български размер S и много рядко M,от френската за тениски XS ли да поръчваме.  ooooh!

Дай му мерките. Така няма как никой да ти каже.
Алекс,ето мерките :
87/74/90
Категорично S Peace.

# 378
  • Мнения: 0
Помогнете и на мен  Praynig
Кой номер трябва да е моята приятелка:
Талия:81
Ханш:100
Килограми:55
Гръдна обиколка:88
Височина:164

# 379
  • Мнения: 1 263
Помогнете и на мен  Praynig
Кой номер трябва да е моята приятелка:
Талия:81
Ханш:100
Килограми:55
Гръдна обиколка:88
Височина:164


40, като пренебрегнем факта, че е невъзможно при тези мерки да е 55 кг Rolling Eyes

# 380
  • Мнения: 1 263
Днес най-после доживях да си получа поръчката от 15.01. Чакането си заслужаваше, страхотни черни обувки, които не откривам сега, но приличат на тези
http://www.laredoute.fr/vente-escarpins-retro-la-redoute-creatio … 3&prodcolor=2
Може ли да пуснеш реална снимка? Praynig

# 381
  • Мнения: 1 692
кажете моля ви - за момче с български размер S и много рядко M,от френската за тениски XS ли да поръчваме.  ooooh!

Дай му мерките. Така няма как никой да ти каже.
Алекс,ето мерките :
87/74/90
Категорично S Peace.

ок,мерси  Hug Hug

# 382
  • Sofia
  • Мнения: 270
запис , да Ви следя  Rolling Eyes

# 383
  • София
  • Мнения: 1 078
Най-накрая съм получила поръчката си от 24.01  Crazy Три теми съм пропуснала, тоест три седмици не съм получавала нищо след поръчката ми от 18.01 ( а още една от същата дата още я няма). Може и да сте коментирали нещата вече. Ако е така, извинете, но не съм чела 3 последни теми Rolling Eyes Много съм доволна този път Simple Smile
Та да пусна линкове, които намерих:
Страхотен панталон - плътна ластична материя, много приятна. Цвета е тъмно син на тънки райета, а седи панталона просто чудесно. 38 размер.


Страхотно сако
, много приятен велур. 38 размер.

Имаше един ленен панталон сив за 11 евро, нещо не го намирам вече, но питаха за него много хора. Хубав е , обаче е мааалко уголемен. Моя е 38 номер и би могъл да бъде по-малък една идея. Доста е дълбок, стига ми до талията, но хубав е въпреки това.

Снимки от тук.

# 384
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
[
това е страхотно, и аз не очаквах  Peace
а полите за 2 евро си взех лилава и екрю, 40 размер - супер са и те!  Hug
Може ли линк към поличките, или вече са свършили?  Embarassed

# 385
  • Мнения: 378
Петя, много ти благодаря!

Amelly, имам над 200 поръчки, никога нищо не ми е липсвало, даже обратното, намирам и по нещо непоръчано. Да не ти отказват нещата, поглеждаш ли в рембурсмена, не се случва често да има липси, ровят се яко колетите, но рядко някой се оплаква, че е окраден.

# 386
  • Мнения: 2


и аз с един въпросТ да се включа - откъде да списъка с любими неща (i.e. favorites)? Направо обезкостих сайта от търсене и не го намерих.

Отиваш в Mon Espace Client и там натискаш иконката Mes Produits Preferes. А като отвориш някой артикул в сайта точно под кошницата има едно сърчице Adjouter a mes preferes - като го натиснеш и прибавяш стоки към любимите.

След това като прибавя артикул който номер в момента липсва,ще мога ли да разбера когато го има наличен,без да го търся из сайта? Rolling Eyes

# 387
  • Мнения: 2
леле момичета видяхте ли цените при албанците и по специално в спортния сектор. #Crazy  От кога са такива?

# 388
  • София
  • Мнения: 57
днес ходих до пощата за едни неща от Продавалника и изненада....... поръчката ми от 26.2.09 беше там,а чакам още от 25.1. и т.н.

в пратката имаше от евтините мъжки найкове, много са хубави, цвета е по-тъмен и не лъскав(както изглеждат в сайта).
а от този панталон направо съм очарована http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-a-pont-redoute-creation.a … &numberpage=9 - тънка материя и много хубава кройка.

# 389
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
днес ходих до пощата за едни неща от Продавалника и изненада....... поръчката ми от 26.2.09 беше там,а чакам още от 25.1. и т.н.


значи все пак има светлина в тунела- има шанс и ние да си получим колетите. лошото е,че в нашия вход съобщенията от пощата се оставят да хвърчат произволно и ще чакам да отворят гишетата за информация в митницата, за да разбера дали имам нещо Twisted Evil

 и за да не е само спам: може ли линк за евтините маратонки найк, че нещо не мога да го намеря Praynig

Общи условия

Активация на акаунт