LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 054
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 720
  • София...........
  • Мнения: 956
Извинявам се, но незнам в коя тема да попитам  Embarassed
Колко тежи горе-долу подаръка (бежово нещо като кувертюра за легло  newsm78) който е с кода за -20Е от 33Е+ БД ? Дали ако пусна една пола и една риза ще ми дойдат на поща?

# 721
  • Мнения: 158
Момичета, вчера си взех поръчката от 18.02. от митница и имах чувството, че на стелажите вътре има само ларедутски колети:)...така, че споко.
В колета ми беше ЕЛЕКТРОСТИМУЛАТОРА - КОЛАН(не мога да му намеря линка-няма го), ако някой го иска да пиши на лични.

# 722
  • Сливен
  • Мнения: 457
Извинявам се, но незнам в коя тема да попитам  Embarassed
Колко тежи горе-долу подаръка (бежово нещо като кувертюра за легло  newsm78) който е с кода за -20Е от 33Е+ БД ? Дали ако пусна една пола и една риза ще ми дойдат на поща?
Aз получих-комплект чаршафи и него на поща-1.800гр(има ги в линка към профила ми ,за да се ориентираш по добре),така че предполагам ще са за поща.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 078
Алекс, ама ти влизаш в 34 размер? Колко си отслабнала...тц тц тц... ще зачезнеш  Laughing

# 724
  • Мнения: 3 215
Извинявам се, но незнам в коя тема да попитам  Embarassed
Колко тежи горе-долу подаръка (бежово нещо като кувертюра за легло  newsm78) който е с кода за -20Е от 33Е+ БД ? Дали ако пусна една пола и една риза ще ми дойдат на поща?

Лека е кувертюрата, с пола и риза ще е за поща според мен  Peace

Алекс   action032  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 17

Тези балеринки

http://www.laredoute.fr/vente-ballerines.aspx?productid=32413264 … &numberpage=1
ги получих 37 номер за дъщерята, но ще ги продавам, защото са й големи - ако някой ги иска, да ми пише на лични. Разбира се, не на тази цена - за 2,80 евро съм ги купувала все пак  Wink
Tintina , аз също поръчах за дъщеря си 37 и са й малко големи, но исках да те питам и твоите балеринки ли миришат толкова хубаво като моите. Имам чувството, че гумата е много приятно ароматизирана. Детето ги носи около час в къщи, но аромата не изветря. А дали всички обувки от тази марка ухаят така.... newsm78

# 726
  • Мнения: 14
Здравейте,
след седмица ще станат 2 месеца от пускането на поръчка в Ларедут, още не съм получила нищо; как да разбера какъв е проблемът? в пощенския клон и в митницата няма нищо получено за мен... Sad

# 727
  • Мнения: 8
Здравейте момичета.Все още чакам парвата си поръчка.Искам да Ви попитам,какво пише на втората половина на фактурата по колетите,дето казвате ,че са откъснати.Това притеснително ли е ?    bouquet

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 08:20 от Ket71

# 728
  • Мнения: 17
Ket71 , и аз съм още нова в занаята, но доколкото знам тази част от фактурата ти е нужна само ,ако имаш липсващ артикул или искаш да замениш нещо от което не си доволна.
Ако съм се изказала грешно , моля да ме поправите. Embarassed

# 729
  • София
  • Мнения: 1 078
Май така беше и не ми е ясно въобще защо ги вадят от пликчето на кашона, камо ли защо ги късат, както и къде именно го правят. Следващия път ще питам , когато отида до митницата.

# 730
  • Мнения: 8
neosvedomena  Благодаря.     bouquet

# 731
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Момичета, вчера си взех поръчката от 18.02. от митница и имах чувството, че на стелажите вътре има само ларедутски колети:)...така, че споко.
В колета ми беше ЕЛЕКТРОСТИМУЛАТОРА - КОЛАН(не мога да му намеря линка-няма го), ако някой го иска да пиши на лични.
Нали недаваха информация , но колети дават така ли ? Ако си получа известие по пощата мога да ходя тази седмица да си взема колета нали ?

# 732
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Колети дават.  Peace

# 733
  • Мнения: 193
Мацки, някой поръчвал ли е това и отговаря ли си на номера? Гледам, че има 39-ти номер и се чудя ако си ги взема, дали няма да се окажат широки, като за по-мъжки крак, щото те са си мъжки? Пък ги искам за мене....


http://www.laredoute.fr/vente-tongs-active-wear.aspx?productid=3 … &numberpage=1

# 734
  • Мнения: 32
Здравейте,
след седмица ще станат 2 месеца от пускането на поръчка в Ларедут, още не съм получила нищо; как да разбера какъв е проблемът? в пощенския клон и в митницата няма нищо получено за мен... Sad
виж да не ти е отказана поръчка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт