Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Силве,  Hug Добре дошла! Много е тьжно това, което ти се е случило  Cry От сьрце ти желая в най-скоро време отново да бременееш щастлива!
Аманита, Да ти е жива и здрава майчето   bouquet
Ети Йорданова,  Hug Кьде се загуби толкова дьлго време? Радвам се да те видя отново!

# 346
  • Мнения: 110
Благодаря ви. Искам да питам някога нямате ли чуството че така желаното дете няма да се появи, защото аз последните 2месеца съвсем изгубих надежда че няго пак ще стана майка.

# 347
  • Мнения: 1 775
Благодаря ви. Искам да питам някога нямате ли чуството че така желаното дете няма да се появи, защото аз последните 2месеца съвсем изгубих надежда че няго пак ще стана майка.
Разбирам те, и аз през последната година имам такива моменти.

# 348
  • Мнения: 7 201
Благодаря ви. Искам да питам някога нямате ли чуството че така желаното дете няма да се появи, защото аз последните 2месеца съвсем изгубих надежда че няго пак ще стана майка.
Разбирам те, и аз през последната година имам такива моменти.
И аз така...
Но вие се осланяйте на вярата си и не я губете,защото аз допуснах това и я загубих! Confused
Силве,кураж мила,и ти пожелявам много скоро сбъдната мечта! Praynig Hug
Надеждата-честити 2 чертички и на теб!  bouquet Много дълго чакано беше и твоето чудо,пожелавам ти да му се насладиш до край! Peace


Аманитка,Ч.Р.Д. на твоето мамче!
Жива и здрава да бъде,щастието да я преследва и късметът да не я напуска!

# 349
  • София
  • Мнения: 5 569
Надеждата, честито!   bouquet  Лека и безпроблемна бременност!

Зори, ЧРД на твоята майка! Да ти е жива и здрава и да продължава да ти бъде такава опора!   bouquet

Силве, добре дошла и дано не се задържиш, а много скоро да заминеш към отчетни!  Praynig  На всички понякога ни минават такива мисли, но ... те са вредни... Признавам си откровено, че понякога изпадам в такова състояние, но правя всичко възможно бързо да излезна... Защото знам колко е важно позитивното мислене.  Hug

Хубав ден на всички!

# 350
  • Мнения: 609
Здравей Софф.

имах много ангажименти последните месеци и все не оставаше време. Сега мисля, че ще влизам по - честичко и ще пиша.

Ужасно се радвам, че виждам познати хора.

# 351
  • Мнения: 67
здравейте,нова съм в редиците Hug
правим опити за второ дете от 2 месеца,надявам се да видя скоро двете чертички,особено след като вече 3-ти ден ми закъснява

# 352
  • Мнения: 609
Здравей Черил,

Не си ли се изкушила да си направиш тест при такова закъснение?

# 353
  • Мнения: 67
правих вчера и онзи ден,но бяха отрицателни,ще пробвам утре,малко не ми се вярва да съм бременна,защото на мен понякога ми избързва с 7-8 дена,друг път пък се забавя с около 5 дни,ама дано този път да е...истинската причина,която така искам

# 354
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте,кукли.Не съм писала,защото бях извън града и нямах добра интернет връзка.Много благодаря на всички за пожеланията,страхотни сте.  bouquetЗапочвам да ви чета,защото трябва да наваксам,че сте писали,писали..... Joy
Мамче,с малко закъснение ЧРД на твоето момченце,да е жив и здрав,да расте умно и будно дете и скоро да стане батко Hug Hug Hug
Аманитка,ЧРД на твоята майчица,да е жива и здрава,за да се радва на прекрасната дъщеря,която има и да отгледа много внуци bouquet
Комикс,Надежда,ЧЕСТИТО,мили момичета,най-леките и безпроблемни девет месеца   bouquet
Силвия,добре дошла Hug
Ралче,изкарах много добре,мила.Понаучи ли малко?  Hug

# 355
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Влизам специално от името на мама  Flutter за да ви изкажа нейните благодарности за пожеланията и да ви кажа, че тя много ви чете и ви мисли!Стиска палци на всяка една от вас  Hug

# 356
  • Мнения: 257
amanita,аз със закъснение честитя на майка ти празника!Да ти е жива и здрава!Майката е едно голямо богатство за своите деца!!!  bouquet Hug Heart Eyes
Силвия welcome

# 357
  • Мнения: 312
 smile3525здравеите  момичета....СТРАХОТНА ТЕМИчКА.......аз от 5 години се опитвам да забременея..и се реших да ви пиша.след като на 10.02 2009 имах неуспещна инсеминациа...трудно го преживях.....но трябва да вървим напред.така реших да почна да си меря БТ....и ето я......които иска може да е види.имам и в ЗАчАТИЕ ,но там не мога да  отворя сайта..от 2 дена и незнам защо.......но интересното е  че темичката ви е много готина,,,и аз на 08.03.....май тогава ми се пада овуто.....правихме един маратон с мойто мъжле  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heartи така скапи се надявам да е станало....на вас пожелавам много Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover....и да поработим по въпроса с повече Two Hearts Two Hearts txtloves txtloves Two Hearts Two Hearts Heart Eyes.....и аз съм една от вас...която не губи надежда,,,но лощи дни винаги има.....нека при нас бъдат по малко Two Hearts 1dating luvbed...прегращам ви силно...и на всички пожелавам много EFP EFP preggo

# 358
  • Мнения: 257
jdesika  welcome
Скоро да отиваш към отчетни! Heart Eyes Hug

# 359
  • Мнения: 312
jdesika  welcome
Скоро да отиваш към отчетни! Heart Eyes Hug
newsm51БЛАГОДАРЯ ТИ ELENA............няма нищо по силно което желая,от едно бебешоче..дори много плачещо... smile3504 smile3504 smile3504

Общи условия

Активация на акаунт