Учащи майки

  • 5 774
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 173
взеХ Peace
Честита защита.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Честито и от мен   bouquet

И аз да споделя - забременях по време на стажа си (Фармация ), когато дойде време за държавните изпити вече бях в 5-6  месец но понеже бях много слаба никой от преподавателите не разбра и нямаше по-специално отношение към мен . Официалното ми дипломиране беше 6 дни след секциото и понеже корема ми изчезна веднага след раждането , колегите ми така и не разбраха че съм била бременна и че си имам дъщеричка.
Колкото до съсредоточаването по време на изпитите - радвам се че ума ми беше зает с изпитите защото , след  имах проблемна бременност и ако ги нямаше изпитите щях да се побъркам от притеснение .

# 47
# 48
  • Мнения: 93
Благодаря ви момичета!Мноооого съм щастлива,че приключих навреме с ученето,за да мога цялото си време вече да го отделя на малкия човек,който чакам Simple Smile
А,на теб zruncho ти казвам от личен опит,че бързо минава-не се тревожи ще дойде и твоето завършване колкото и далечно да ти се вижда.Аз сега даже се замислям за Магистратура,ама да видим ..........  newsm78

# 49
  • Мнения: 199
Я, колежка, бъдещ психолог Hug.
Дреганов ли ти беше по история на психологията Thinking
Денев и Александров ми бяха на  изпита по история (: (сорри за офа)

# 50
  • София
  • Мнения: 123
ЧЕСТИТО Hug  bouquet

# 51
  • Мнения: 93
  bigdance2 БЛАГОДАРЯ !!!

# 52
  • Мнения: 185
Аз прекъснах магистратурата си, но само защото уча задочно в друг град. Сесията ми беше насрочена от 15. октомври до 15 ноември, а терминът ми беше 22. ноември. Просто не можех да пътувам толкова - накрая вече едва стоях седнала, камо ли да изкара 2 часа в автобус! Иначе за ученето... как да ти кажа, не бях достатъчно мотивирана - беше ми много по-важно да си чета разни бебешки статии, да обикалм по бебешки магазини, да ходя на йога за бременни и т.н. Въпрос на нагласа, вероятно. А преди да забременея съм имала бременни колежки, като цяло отношението към тях винаги е било позитивно. Рядко се случва някой да е толкова злобен, че да тормози бременна жена.
Успех в начинанията  Hug
П.П. Сега идях, че всичко е минало ок!
Честито! Радвай се на бременността си, това е Твоето време!

# 53
  • София/Търново
  • Мнения: 813
Бременна взех 6 изпита. Само на единият-при дипломният ми ръководител, имаше леко досещане какво става. На държавният изпит вече ми личеше и нямаше къде да се ходи, но никой не е бил по-снисходителен или да е имало различен критерий за мен. Взех си изпитите със собствен труд.

Изключително грозно ми се струва да използвате бъдещото си дете, за да си вземете изпитите. За мен това е по лошо и от циганките, просещи къде ли не. От сега си обричате децата на собствените цели. Което е ужасно. И като мнение-сериозен психичен проблем.

Сега съм майка с дете на има-няма годинка. И си ме гонят, та се не знае. Няма измъкване. Та... правете му сметка.
За да не страдат децата, ако изобщо ми схващате мисълта.

# 54
  • Мнения: 185
Изключително грозно ми се струва да използвате бъдещото си дете, за да си вземете изпитите. За мен това е по лошо и от циганките, просещи къде ли не. От сега си обричате децата на собствените цели. Което е ужасно. И като мнение-сериозен психичен проблем. 

Не прекаляваш ли малко? Едва ли някой умишлено забременява, за да си вземе изпитите, не мислиш ли? Но (след като си майка ти е напълно ясно), една бременна жена има да преодолее доста повече затруднения - физически, психологически и емоционални, за да бъде на подобаващо ниво по време на изпит. И това трябва да се уважава от околните, смятам аз.

# 55
  • Мнения: 24
Докато бях бременна изкарах две изпитни сесии като последната бях в девети месец! Не мога да кажа дали бременността изигра роля за успешното вземане на изпитите, защото винаги съм се подготвяла  Blush Но определно преподавателите бяха по- внимателни

# 56
  • Мнения: 2 011
Не,не бях разсеяна,съсредоточих се да взема последния държавен изпит,защото вече бях в деветия месец.Изпитът бе писмен,няма как да са били снизходителни към мен.Недей да протакаш,защото като дойде бебо ще ти е много трудно да учиш.Успех.

# 57
  • Мнения: 681
Аз също съм студентка и като бях бременна ми беше трудно да се съсредоточа  Mr. Green Но изпитващите бяха много разбрани и даваха бонуси  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 58

Общи условия

Активация на акаунт