Отговори
# 300
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Ето мееее.... и аз ухилена  Grinning

Бързам да включа кафе-машината...



Ванхорне  Hug миличка....знам колко ти е трудно в момента. Трябва да си силна, а мама ще се оправи  spoko . Дано докторите да я стабилизират, все пак е под тяхно наблюдение и ще вземат необходимите мерки  Praynig . А, шефа ти, колкото и коравосърдечен човек да е , все ще направи компромис да те пусне една седмица .... сигурно и той има майчица, та да разтопи леденото му сърце  Heart Eyes

Прасковка, браво за  изпита, дано сега и резултата да е добър Heart Eyes
И аз това си викам, кой ще се похвали...ама на ....крият ги тия тестове и това си е  Crossing Arms
А, и щъркелите в това лошо време, само в някой Пъб на топло ще да са  Laughing  .... и ни вкарват в приключение и нетърпение  Joy Joy Joy

Регенце, как си  Hug

Зазолинка, Деми, Ифче, Рослем, Зветак, Пуканче и ти нещо се загуби  newsm78 , Бъни  Hug Hug Hug и всички които пропускам  Hug Hug Hug

ARGHT  box на дуел ме предизвикваш , А ?  kiss ще ти простя, понеже след всеки удар под кръста пускаш  Hug  bouquet и после пак ми натриваш носа...ама аз тъпо и упорито продължавам да твърдя че си handsome и супер пич  newsm03

# 301
  • Мнения: 419
Хммм.....Мишанка хубава новина за първия щъркел, добре, че малко преди това си признах, че съм от Пловдив. И виж какво стана след това – цъфнаха прикритите агенти... радвам се, че има „майнички” в нашата тема.
Зазоличнче, така те искаме, ти си нашето слънчице, както казва Регенцето, така че почвай да грееш!
Никол, Мили,  благодаря ви за кафето, чакам го от 8ч.

# 302
  • София
  • Мнения: 6 302
Деми, грейнала съм от всякъде, а носа ми даже е цъфнал....  Grinning
Но ме тормози една мисъл. Питам се какво е онуй нещо в чинийката до зелените лимони в картинката на Никол.  newsm78
И на Мили кафенцето го бива, а кафе-машината е просто мечта.  Heart Eyes
Прасковке, ще видиш, че ще е отличник твоето момче. Няма как да е друго яче (така ли се пише това?  Thinking), при толкова много стиснати палци за него......

Нашето момче май днес го е затиснала работата, щом не се обажда до сега....  Tired

# 303
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Но ме тормози една мисъл. Питам се какво е онуй нещо в чинийката до зелените лимони в картинката на Никол.  newsm78


Зази, зеленото нещо се нарича watercress ... тук във всяка салата го слагат  #Crazy . Хладилника ни е пълен с това зелено нещо  ooooh! , аз не му се възхищавам, ама тия англичани са луди по него  Laughing . Много прилича на плевелите дето всяка година съм скубала от градината в БГ  Joy Joy Joy и като го видях в хладилника  #Crazy ... имат и други такова. Наричат ги  Fresh Salad leaves ,  ако забелязваш на втория ред има едно дето го наричаме млечка и като го видя в градината  Mr. Green ... а тук го ядат  hahaha

# 304
# 305
  • София
  • Мнения: 6 302
Банда, много съм щастлива, поръчах пердетата!!!! Ей голямо обикаляне падна, голямо избиране....  Blush И накрая в едно малко магазинче се оказа че ги има същите неща на почти половин цена. Щото 600-700 лв не ми се даваха за 2 пердета. И огледалото с рамка за коридора поръчах днес. Въобще много ползотворна беше за мен обедната почивка. Много съм доволна.  Laughing

Мили, подозирах аз, че е нещо такова. Знам, че при вас ги слагат в салатите, и в Италия е така. Ама на мен не са ми много вкусни, даже ми горчат.  Wink Пък и не може да се сравнява една такава салата с нашенската шопска!  Heart Eyes

Ванхорне, чакаме да кажеш как е майка ти и какво е казал шефа ти.  Hug

# 306
  • Мнения: 1 169
Момичета хиляди благодарности за разбирането   bouquet
Тук е сутринта и аз се успах- станах 25 мин. по- късно.
Веднага звъннах да чуя мама, но тате я е закарал пак до болницата- не и спада кръвното. Може и да се наложи да я хоспитализират.
Ех, друго беше когато брат ми беше жив. Не знам. Ще го моля моя шеф, но аз съм му много основна единица и в зависимост, от това какви са неговите планове- ще вземе решение.
Знам Зазинка за седмица е убийствено, но съм го правила и преди- оживява се.
Отивам да се приготвя за работа милички. Ще пиша по- късно след като говоря с шефа.

Благодаря ви от сърце,
  bouquet

# 307
  • София
  • Мнения: 5 566
Ванхорн, само се успокой и мисли положително!  Hug Звънни по-късно на баща ти, може и да са по-добре нещата, отколкото ти изглеждат в момента. Пожелавам ти майка ти да се оправи съвсем скоро!  Praynig

Мили, аз го обожавам това зелено нещо... Прилича ми на детелинки и ми е много вкусно. Хапват го и в Италия, и във Франция, не само в Ю Кей  Grinning  (Между другото аз съм живяла 1 година в Англия и си я обичам тази страна)

Пуканчице, к'во значи т'ва? Shocked Как си?  Hug

Зазолинка, честити перденца! Браво и за хубавата цена!   bouquet

# 308
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
Пуканчице, к'во значи т'ва?  Как си? 


Значи че съм изтървала много,много страници от темичката и се връщам да чета назаде, да разбера как сте всички и тогава ще пиша.Ся неподготвена да не се обаждам. Иначе аз съм супер вече и готова за подвизи нови.

# 309
  • Мнения: 1 045
Брей много пловдивчани изплуваха. А Мишанка ние пловдивските мами сме си стегнати и в голямо очакване на щъркелите. Даже преди малко моят мъж ми съобщи че из пловдивско село е видял щъркел само че май не е нашият защото не го е познал. Така че друга пловдивска мама да го очаква. Каза ми че бил доста мършав  Joy . Сигурно е от дългия полет  newsm78 .
Ванхорне и аз ти стискам палци нещата с майка ти да се нормализират  fingerscrossed.
На всички приятен следобед и много  Hug и разбира се  luvbed защото без него няма щъркелчета.

# 310
  • Мнения: 7 263
Минавам да ви наглеждам, нещо не ми е писателско тез дни. Но все пак не мога да ви изоставя,  Hug Hug Hug на всички Heart Eyes

# 311
  • Мнения: 13 813
Прелитам през темата защото съм яхнала метлата, ще ви чета по подробно и пиша после - в свободните минути.
Мила Ванхорн-е стискам палци и да се стабилизира майка ти и да те пуснат да си дойдеш да я видиш.  Hug
Хайде бе девойки - седмица остана до края на март- къде ще се спре тоз проклет щъркел..
  bouquet

# 312
  • Мнения: 1 586
Нашето момче май днес го е затиснала работата, щом не се обажда до сега....  Tired
smile3537 Опитаха се днес да ми "изпият мозъка", но кухите орехи са най костеливи  Crazy Аз ще ви пиша нещо малко по-късно, когато се съвзема. Нарочил съм си една бутилка винце за целта  да си smile3504  Mr. Green

Сега се мяркам само да кажа:
Vanhorne,   action032  action032  action032  action032  Hug

# 313

Общи условия

Активация на акаунт