Търся си КОНКРЕТЕН тип хладилник, помощ

  • 3 348
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
     Трябва да помолите за каталог на Либхер в някой наш магазин. Те имат хладилници с три вратички. Горната част е традиционна хладилна, средната е с две чекмеджета и долната е фризер. Такива се произвеждат май само в Германия, но на мен ми внесоха това лято - 1900 лева, магазин Зора. В магазините няма да ги видите, смята се, че са непродаваеми. На практика са невероятно удобни и поддържат храната прекрасно. Зоната с две чекмеджета се води нулева, но температурата е малко над нулата и нищо не замръзва. Даже зеленчуци, за които пише, че не може да се съхраняват в нулевата зона, си стоят точно там и са си много добре. Но високи бутилки няма да могат да стоят изправени - 18 см е височината вътре на чекмеджето.
     Сименс и Бош също имат такива хладилници, с по три чекмеджета, сигурно като се извади едното и бутилки ще стоят в долното?, но там нещо с продажбата по каталог не става работата - циганят се. Те искат да внесат 2 хладилника и аз да купя именно единия, като собственика на фирма "ЕКСПО 2000" услужливо ми е подбрал размера Mr. GreenА иначе като гледах в интернет немския сайт, много добре сметнати модели, страхотен дизайн.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Да, има ги тия хладилници, точно в немските сайтове ги гледах. Обаче у нас няма.
След ново преразглеждане на темата хладилник, накрая си взехме най-евтиния горе-долу голям, защото на мен ми писна без хладилник.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87306&pid=11034896 - ето го. Фризера отгоре, бял, 320л хладилна част, 750лв, Аристон Хотпойнт.

Извинявам се, че снимката е настрани, снимка.бг нещо не ми дава да я обърна, не знам защо, пробвах няколко пъти.

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Янтра, хладилникът ти е отдолу, а фризера отгоре? Това доста неудобно, хладилника с еползва по-често и постоянно да се навеждаш  Confused В крайна сметка не е триделен, доколкото виждам, не можа да намериш ли?

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 14:18 от Сиренце

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Да, имаше 2-3 триделни, ама не триделни от моя тип, за бутилки и плодове едновременно, а с едни малки отделения за по килограм-два плодове.
Пък за фризера - аз точно така го исках hahaha Отгоре, защото у майка ми е отдолу и не ми е удобно да стигам най-горния рафт на хладилника Laughing Нарочно е така, това ми беше едно от изискванията за хладилник Wink

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ааа, добре, на мен ми е неудобно да се навеждам, много съм дърта явно  Mr. Green Даже май почти не съм виждала като твоя хладилник, щом такъв си търсила, ха, честито, със здраве.  Hug  Аз и фурната си сложих на високо и отгоре МВ, пусто навеждане не ме влече.

# 20
  • Мнения: 505
           Честит ти нов хладилник, да си го пълниш догоре! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт