Как решавате сигурността на извънградските имоти?

  • 6 191
  • 91
  •   1
Отговори
# 90
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
последен хит в превземането на чужди жилища... Изкопават дупка в стената.
През дупка какво могат да изнесат? Освен ако има бижута и ценности, друго не виждам как. В една къща където не се живее постоянно, бижута и ценности не се държат. Основните стойностни неща са мебелите и техника евентуално.

Ела на входа/изхода на вилна зона Камбаните и гледай кой и какво изнася Wink

# 91
  • Мнения: 461
последен хит в превземането на чужди жилища... Изкопават дупка в стената.

За да не копаят - им създавам работа!
Камерите са на съвсем достъпни места, с едната малка подробност, че са неизползваеми, защото са пета употреба и са с различни неотстраняеми дефекти.
Докато злорадстват над простия ми акъл и демонтират "скъпоценната плячка", обикновено забравят собствените си "инструменти".
Така ... от няколко години насам се сдобих с инвентар, който не бях предвидила, но очевидно е необходим за една извънградска къща /няма да Ви оттегчавам с целия опис/ - няколко кирки втора употреба, но в добро състояние; бензинова резачка за дърва, която се оказа само без бензин; чисто нов ''кози крак" /метален лост/, който подарих на един съсед, защото не можах да го вдигна от земята /46 кг съм с дрехите Blush/;  калайдисан меден казан за варене на консерви с една дръжка; кално декодиращо устройство за циклични кодове и забележете ... морски бинокъл с вграден компас, който за един имен ден стана притежание на мой приятел - бивш моряк.
 Simple Smile   











Общи условия

Активация на акаунт