Sky Face крем - първи резултати

  • 72 010
  • 193
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 370
Докато го ползваш, май наистина намаляват космите. Но като спреш, мисля че пак са си толкова, колкото в началото или просто свикваш да ги виждаш по малко, но нали са си там и си мислиш че пак са толкова. Ако някой започва сега да го ползва, по добре да си направи снимки преди употребата.
Но като цяло мисля че няма смисъл, защото космите си остават и след 2-3та кутийка ти писва и спираш да купуваш.

# 181
  • софия
  • Мнения: 56
Докато го ползваш, май наистина намаляват космите. Но като спреш, мисля че пак са си толкова, колкото в началото или просто свикваш да ги виждаш по малко, но нали са си там и си мислиш че пак са толкова. Ако някой започва сега да го ползва, по добре да си направи снимки преди употребата.
Но като цяло мисля че няма смисъл, защото космите си остават и след 2-3та кутийка ти писва и спираш да купуваш.
и аз мисля така .

# 182
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
А не изтъняват ли поне?

# 183
  • Мнения: 4 370
Може би изтъняват, защото козметичката ми казва че ми ги маха по лесно. Но до там. То и в упътването не пишеше, че ще изчезнат де.

# 184
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Е, пак е нещо. Ако изчезваха, цялата индустрия, свързана с космите, ще фалира.  Mr. Green

# 185
  • Мнения: 25
aз просто съм много нередовна в употребата му....не си спомням някога да съм се сешала 4-5 поредни дни да се мажа с него. Не помня откога го ползвам чак сега виждам видимо изтъняване на косъм4етата чак едва се забелязват...Мисля че забавя рстежа.
Но лично моят проблем с подкожните косми си остава и колкото и да намаляват акто съм цялата в петна и белези  #Crazy
исках да чуя още отзиви...нз дали да купувам още една кутийка

# 186
  • София
  • Мнения: 3 951
Доста стара тема, нооо...
Интересува ме дали всички, които са изказали положителното си мнение за това масло, все още се придържат към него?

# 187
  • Мнения: 4 370
Аз вече не го ползвам, даже забравих какъв точно беше ефекта! Сега съм на друга вълна. Simple Smile

# 188
  • Мнения: 3
Здравейте! Закупих си маслото от Турция за 7 лири. Не съм го пробвала още, дано бъде ефикасно.

# 189
  • Мнения: 35
Здравейте,Интересува ме дали всички, които са изказали положителното си мнение за това масло, все още се придържат към него?

# 190
  • Мнения: 32
Здравейте,
Използвала съм масло Тала и по време на бременност, и след това по време на кърмене. Мазала съм се след епилация само по веднъж, защото ме мързи, но пък всеки месец. И така доста време, поне 2г.  Оопределено има ефект дори и след спирането му: сега да ми по-малко космите. Вече с епилатор третирам бикини зоната, защото са доста по-малко и много бързо се епилирам. Преди не можех, много ме болеше и ходех ба козмети. Лично аз смятам да купя пак няколко шишенца. Единственото ми опасение е дали ни продават оригинален продукт. Ако някой го е купувал от Турция може ли да приложи няколко снимки да сравня с предлаганите на българския пазар? Благодаря:)

# 191
  • Мнения: 399
Аз пък се чудя дали може да се използва по време на фотоепилация ? И аз имам няколко шишенца от миналата година , от Одрин . Лично аз ефект не видях Grinning , но смятам да ги възобновя и изхабя докрай

# 192
  • Мнения: 32
Аз пък се чудя дали може да се използва по време на фотоепилация ? И аз имам няколко шишенца от миналата година , от Одрин . Лично аз ефект не видях Grinning , но смятам да ги възобновя и изхабя докрай
Аз пък се чудя дали може да се използва по време на фотоепилация ? И аз имам няколко шишенца от миналата година , от Одрин . Лично аз ефект не видях Grinning , но смятам да ги възобновя и изхабя докрай

А може ли снимки от шишенцето и опаковката? Намерих доста изгодно масло, но не съм сигурна в произхода... Благодаря предварително

# 193
  • Мнения: 1
Здравейте, може ли някой да сподели точно от кой сайт е закупил маслото. Намерих го в доста сайтове, но не искам да купя някое, което не е оригинално.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт