С песни и цветя ГАБРОВО посреща пролетта!!!

  • 15 233
  • 313
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 196
Подкрепих Анджи  bouquetмного е сладка.
drugoselec не мога да те позная с новата прическа.Наистина ще има нужда другия път като се засечем по центъра да ме побутнеш Mr. GreenМного сте готини,браво!

# 76
  • Мнения: 53
Много сте хубави, момичета  Heart Eyes drugoselec, много си хубава с новата прическа Simple Smile
Гласувах за Анджи  Hug

# 77
  • Мнения: 55
Ма много съм смешна  Mr. Green
Мъжът ми как ми се хили да знаеш. Почти му се обидих. 

Споко, на мен пък сестра ми ми каза, че съм облечена като циганка на снимките  с тая шарена блуза и тези червени ботуши  Joy

Явно Ирка ще отсрамва компанията Grinning

# 78
  • Мнения: 153
Е и аз съм като развълнуван диригент Embarassed
drugoselec как изкарахте ноща?

# 79
  • Мнения: 559
Здравейте момичета, надявам се следващия път  и ние да дойдем. На Неси вчера и текна нослето и цял ден си стояхме в къщи  Sad Като гледам и днес няма мърдане, то времето е ужасно.  Cry Само дано не зарази бебчо, че постоянно киха отгоре му  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 141
Момичета малко оф топик , ама незнам дали сте чели това http://www.100vesti.info/Arhiv_2009/56.pdf, на 6-та страница!Тия са егати наглярите!Възмутена съм от дъното на душата си!Хем се знае, че цел са им нашите деца ,хем държавата и управниците ни хал хебер си нямат и недават за това!!!!!!!!!!!!!!

# 81
  • Мнения: 257
Момичета, днес моето малко слънчице Рая става на 2 годинки!
Почерпете се за нейно здраве:

# 82
  • Мнения: 141
Ч.Р.Д. на Рая!Да ти е жива и здрава  PepaNP!

# 83
  • Мнения: 53
Честит рожден ден на Рая!   bouquet

# 84
  • Мнения: 153
Честит Рожден Ден Рая! Бъди здраво и щастливо дете!


# 85
  • Мнения: 302
Честит рожден ден на Рая newsm59

# 86
  • Мнения: 92
baloni Честит втори рожден ден на Рая на PEPANP!

Нека да е хубавица, жизнерадостна умница,
цял живот да е щастлива, грижи да не ви създава,
само радост да дарява и момците да пленява!


Момичета, много се радвам за "мини" срещата ви  Hug , следващата седмица дано е по-благоприятно времето. Ние бяхме навън, но мислех че няма кой да се престраши за Имка и затова не минахме от там.

# 87
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честит рожден ден на Рая

# 88
  • София
  • Мнения: 73
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАЯ!

 

И АЗ ОПИТАХ ДА ГЛАСУВАМ ЗА АНДЖИ НО НЕ ПОЛУЧИХ КОД НА ТЕЛЕФОНА СИ newsm12 (все още чакам)
 
Относно срещата много съжелявам,че я пропуснах а вие момичета сте много хубави и дечицата също.

Искам да ви попитам някоя от вас имала ли е проблем с имунизацията за ДТК - защото на малкия му забра ръчичката вече 2 седмици минаха а все зачервено и подуто, и вчера се проби и изтече доста гной  Shocked направо съм панирана ( а личната вика да го мажа само с антибиотична паста)

# 89
  • Мнения: 559
Ч.Р.Д. на Рая и от нас!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт