Отговори
# 15
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Радвам се че ви е харесал.Имената  на всяка майка е линк към профила и.К@ми не те добавих защото незная в кой квартал си,за това не са включени много майчета.Ще включа всички които са дали информация за себе си.Ако искате още нещо да добавя казвайте ще допиша.Стеле може да сложиш снимка примерно обща от някоя среща и тя да е линк.

# 16
  • Мнения: 4 753
Стеле може да сложиш снимка примерно обща от някоя среща и тя да е линк.

Мога да подменя сегашния списък с този, но ми трябва оригинала, който си написала... Ако искаш ми го прати на ЛС и да измислим какво да правим с майките,  на които не знаем жилищния квартал...   newsm78

# 17
  • Мнения: 3 314
харесва ми списъка , но kdravata живее в Пъстренците  Peace

# 18
  • Мнения: 43
К@ми не те добавих защото незная в кой квартал си,за това не са включени много майчета.
Добре, Петя! Grinning
Аз съм в центъра. Grinning

# 19
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
К@ми добавих те.
харесва ми списъка , но kdravata живее в Пъстренците  Peace
Да ама сега вече е в Плиските,ние сме си приятели.Тя ходи на работа и за това вече не влиза във форума.
Я кажете да махна ли от списъците хората които не са влизали в темата от много време.Или са се включили по веднъж и до там.
Стеле може да сложиш снимка примерно обща от някоя среща и тя да е линк.
Мога да подменя сегашния списък с този, но ми трябва оригинала, който си написала... Ако искаш ми го прати на ЛС и да измислим какво да правим с майките,  на които не знаем жилищния квартал...   newsm78
Утре ще ти пиша на скайпа за да се разберем,че с тези лични става бавно.
Вече съм включила всички във списъка.Нека ако на някой му се занимава да ми направи проверка че аз все за нещо си бързам и може да съм объркала нещо.

# 20
  • Мнения: 43
К@ми добавих те.

Я кажете да махна ли от списъците хората които не са влизали в темата от много време.Или са се включили по веднъж и до там.

Благодаря, но аз не бързах, когато можеш, тогава! Hug
Аз мисля, че няма да е проблем да ги махнеш, като не "влизат" при нас няма смисъл само да си ги пише, пък ако дойдат, добре са дошли. Grinning

# 21
  • Мнения: 4 753
Я кажете да махна ли от списъците хората които не са влизали в темата от много време.Или са се включили по веднъж и до там.

Вече съм включила всички във списъка.Нека ако на някой му се занимава да ми направи проверка че аз все за нещо си бързам и може да съм объркала нещо.

Остави ги... Даже ако искаш може да си има списък с рядко включващи се...
Проверката ще я направя утре, няма проблем да се коригира и след публикуването...   Peace

# 22
  • Мнения: 245
pеtia списъка много ми хареса. Днес май всички сте на вън, ние сега се прибрахме. Ходихме за кухня и до "Била". Не мога да пазаря с това дете, то излезна от колата и като започна да пазарува, слага в нея, аз изкарвам, цирк, какво да ви говоря. Надявам се да стане по-рано днес и да използваме времето и следобяд да излеземе.

# 23
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
stelt77 оставих ги.И добавих списъка от първата страничка.Не зная вие дали го виждате.Днес няма да имам време да се занимавам с тези неща.За това като мога ще ти пиша и ще се разберем.
Аз съм в Монтана,но вчера беше гадно времето да се видим,а утре си заминавам.Радвам се че на всички ви харесва списъка.Направих го защото във публикуването на тема тук във форума е по сложно да се направи това една дума да е линк а там е лесничко.А и така ще е по изчистенко на първата страничка,ще бъде линка и отдолу рожденните ни дати по зодии.Ако някой не  е съгласен с мен нека да казва аз няма да имам нищо против.Просто гледам да има разнообразие.

# 24
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Извинявам се че пускам втори пост един след друг.Valentines кутията ти е пълна и не искаше да ми изпрати личното.
Petia списъка, който си го направила го видях и много ми хареса. Обаче не видях името си. Тук може ще е само за тези който са с дечица ли? Hug
Не не е само за майки с дечица но не знаех в кои Младост си.Има те в списъка за майчета които незная в кой квартал са.Кажи в кой младост си и веднага ще те добавя към списъка.
Ето: http://docs.google.com/Doc?id=dft4dk8q_0hkwrvcgd

# 25
  • Мнения: 4 753
А и така ще е по изчистенко на първата страничка,ще бъде линка и отдолу рожденните ни дати по зодии.

Всъщност аз имах предвид, да оставим списъка на първа страничка, но във вида в който предлагаш, а не линк... Явно не сме се доразбрали...   newsm78 

# 26
  • Мнения: 30
Извинявам се че пускам втори пост един след друг.Valentines кутията ти е пълна и не искаше да ми изпрати личното.
Petia списъка, който си го направила го видях и много ми хареса. Обаче не видях името си. Тук може ще е само за тези който са с дечица ли? Hug
Не не е само за майки с дечица но не знаех в кои Младост си.Има те в списъка за майчета които незная в кой квартал са.Кажи в кой младост си и веднага ще те добавя към списъка.
Ето: http://docs.google.com/Doc?id=dft4dk8q_0hkwrvcgd
Аз живея в Младост 1. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 43
Защо си изпокрихте така и не пишете?

# 28
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Добро утро нека съм първа за този ден защото момата ми е доста ранобудна. Но какво да се прави бебешка му работа аи да ви се оплача от както започнах да е захранвам ни се върнаха коликите дори по силни от преди просто е някакъв ужас и сега се чудя дали да спра да и давам пюретата и да изчакам да стане на 5м. и пак да пробвам.

Ето ви и кафенце че аз вече второ пия morning и скоро време ще минавам на  beer3  Joy

# 29
  • Мнения: 245
Добро утро! Ние ще излизаме в градската, някой, ако мине от там нека ми се обади. tanq_mt по-добре й спри захранването щом има много колики. Аз на Калоян 6 месеца съм му давала само пюрета, след което минахме на кухня. Той ми повръщаше АМ, и беше на Аптамил АR, и кремчета е започнал да яде след 8 месец. Дали е повръщане, или колики, все е непоносима реакция на коремчето. Според мен изчакай със захранването.

Общи условия

Активация на акаунт