Ирландия- трета тема

  • 69 511
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 885
Guilty, зависи наистина за кого работиш. Нямаме ли сме проблеми и заради децата се проявява наистина огромно разбиране - нещо, което в БГ не съм виждала.
Служител на фирма преди раждане си работи редовно. А сега идва в 10, прибира се в 16 и два дена седмично работи у дома. С бебе над 6 месеца е вече. Има и жени, които работят извън Дъблин и идват един ден в седмицата да се отчетат. Или ако детето ти започва училище се местиш от офиса у дома.

Разбирам черногледството ти, след като може да сравняваш какво е било преди и след появяване на т.нар. криза. Да видим утре какво ще се реши на референдума. За мен криза няма, след като дойдох баш по време на нейният пик и тогава всичко ми се стори в розово, сравнявайки с БГ. Mr. Green

Guilty, 6 г в този форум си казват думата.  Heart Eyes
Стилът ти написане е характерен. Така те открих и във FB Wink

Ти пусни, Джуличка, нова тема. Така или иначе, ако не си ти, в тази тема рядко ще пиша.

# 736
  • Мнения: 6 274
Уау, Немирница, с последните думи направо ме накара да зяпна.
Комплимент ли беше това?
Иначе, за новата тема нямам нищо против да я пусна, но в момента пиша от телефона и няма да мога.
Ако изчакате малко, след около час мога да седна на компа и ще я пусна, няма проблем.
Ако не ви се чака - пускайте вие. Wink

# 737
  • Мнения: 1 391
Джуличка пусни я ти. Може пък активността да се засили.
Само в  началото сложи линкове към старите теми.

Немирница деформирала съм се покрай ученето и работата. И затова пиша така Wink Wink
Пък и според мен няма смисъл от празни приказки от типа една жена на пазара каза.

Аз имам друго питане. С коя авиокомпания пътуватенай евтино до София? Никак не ми се иска да летя с аър франс. Но друга на прилични цени не мога да намеря.

# 738
  • Мнения: 6 274
Хайде, скачайте в новата темичка:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661122.msg22107210#msg22107210

# 739
  • Мнения: 31
Аз имам друго питане. С коя авиокомпания пътуватенай евтино до София? Никак не ми се иска да летя с аър франс. Но друга на прилични цени не мога да намеря.

На есен ще пътуваме точно с еър франс, най ме устройва цена/ престой. Защо си резервирана към тях?
Иначе в www.skyscanner.ie, след като отметнеш "Non-protected transfers" излизат полети на доста ниски цени. Един приятел ще пътува сега юни месец за 140 евро, двупосочен. Проблема е че примерно пътуваш с четири различни компании ( 4 различни критерии за багаж), нискотарифни компании са и са с по- голям престой (но и по- малък от на луфтханза, които често са 23 часа). На мен лично ми е трудно да направя компромис, в предвид, че съм с малко дете и за това избирам еър франс с които общо престой и полет са ми 5- 6 часа,  имам право на ръчен багаж и 20кг куфар, а и само веднъж чекираш багажа, после чак в София си го взимаш.
Моля те ако имаш някакви впечатления от еър франс да ги споделиш, за да го имам в предвид, преди да буквам!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт