Представи за еротика

  • 8 416
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 448

Не говорим дали си осъществяваме еротичните представи само с единствен мъж - това се подразбира,

ССФ и аз сме на светлинни години. Освен това не съм писала с кого си осъществявам еротичните фантазии, а кое ми действа еротично.  Wink

# 76
  • Мнения: X
Колко е хубаво само, че трептенията ни са настроени по различен начин.
Пушещ мъж.....че и в кола ...няма нужда,а и няма как да ми задърпа ...струните.
Буковски грубо удря по клавиша.
Тука пускаме някакви снимки и все пак говорим, че еротиката е нещо повече от една снимка, но защо да не е и просто един фрагмент, някаква искра в погледа, някакво трепване на ноздрите или един невидим кадифен глас. Сещам се за един глас, който смятах за удивително еротичен, докато не добавих към него визията, мириса и излъчването.
Все пак няма как да бръкна в главата си, да извадя мозъка си и да дам онези линкове, които се търсят в тази тема. Еротиката за мен е идея, не е нещо готово сдъвкано и изплюто.

# 77
  • Мнения: 502
  Да,така е,съгласна съм buttinsky!  bouquet Точно затова аз подходих шеговито към темата,защото ако трябва да отговарям сериозно,то е нещо много лично и не ми се иска да го просна пред всички. Някой в темата спомена,че намира за най-еротично въздействащ автор Набоков. С погнуса дочетох  романа му,за който май и Нобелова награда има. Не ме привлича такъв тип еротика,намирам я за извратена,лично мое усещане.  Ето още едно доказателство за това,колко сме различни всички.

# 78
  • Мнения: 4 892
Тука пускаме някакви снимки и все пак говорим, че еротиката е нещо повече от една снимка, но защо да не е и просто един фрагмент, някаква искра в погледа, някакво трепване на ноздрите или един невидим кадифен глас. Сещам се за един глас, който смятах за удивително еротичен, докато не добавих към него визията, мириса и излъчването.
Все пак няма как да бръкна в главата си, да извадя мозъка си и да дам онези линкове, които се търсят в тази тема. Еротиката за мен е идея, не е нещо готово сдъвкано и изплюто.

Точно така.
Стори ми се, че в карйна сметка Седада ни се скара, че нищо не разбираме от еротика, че по принцип нищо не разбираме, след като не сме разбрали темата. За жалост ни остави без жокери, каза ни, че повечето неща не са еротични, а не ни показа кои са.
Днес ужасно ме боли главата, мисля, че всякаква еротика се е изпарила и от болката имам чувството , че никога няма да се върне. Навярно пък утре, ако ме удари хормона и най-големия мухльо може да ми покаже еротика и да ми се стори "уау". 
Не е възможно да даваш свобода на думите, усещанията, а после да я оковеш със саркастични коментари. Има някаква грешка. Седада?

# 79
  • Мнения: 5 940
А на мен днес ми е такова, ССФ-ко /Хедра/  или според мен точно анти -ССФ-ко "След като направих няколко пълни обиколки около света на афродизиаците, стигам до заключението, че единственото нещо, което наистина ме възбужда, е любовта" Алиенде

# 80
  • Мнения: 4 166
Всъщност, всичко което изброих определено ме е ''жегвало'' и продължава да ми прави впечатление, но нищо по - еротично не се сещам от впития поглед на мъж, с когото бяхме вече ужасно влюбени, но още не си го бяхме признали, беше сложно.

# 81
  • Мнения: 152
Ето това е истинска еротика...

# 82
# 83

Общи условия

Активация на акаунт