"Скоро малките ни МАРТенички,ще ни се покажат всички"!

  • 11 440
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 18
Честито на mama_bebcho ,   rosita_ta и marcela83 ! Да са ви живи и здрави бебчетата и много щастие да ви донесат!

Абе Ели кво провиш бе жена?  newsm78 Много бързаш , аз кво ще правя не знам , нямям никакви признаци за предстоящо раждане , а ти вече ме изпреварваш! Но нищо де късмет утре ако това е денят.  Hug

veroniki- ти какви пелени си взе  , я ми пусни линк да се пробвам да видя дали ще мога да си поръчам , че нали с техниката съм като индианец та не знам. Има ли магазин от където мога да си купя ? Ти ми казва на лекциите ,амааааа от де толкоз акъл , не стига за всичка , така че моля повтори ми !  Joy

Цвети - ти с какви пелени си и колко като количество използваш! Много е гадно , ние така с баткото бяхме до 6 тия месец с това се борихме , та сега дано да нямаме такъв проблем !  Накрая се оправихме с Фуксин , ама късно ни казаха , щото педито ни беше смотано. Дано бързо се оправите.

На всички бебчета   love001   , толкова са сладки !

# 271
  • Мнения: 361
мерси мамчета Hug
Дума, нали си бях харесала 13 за радане Rolling Eyes ей на, бебка и тя решила тогава. Чесно да си кажа до днес сутринтта немислех, че найстина може да се случи.
Очудващо спокойна съм. Сега ще си подредя багажа за изписването на мен и на бебка, ще хапна нещо. Довечера имаме да поръчаме шкафовете за кухнята и да напазаруваме.
Никакви контракции за сега.

# 272
  • София
  • Мнения: 673
Момичета, някой питаше къде се продават новите пелени Пуфис. Та днес видях, че ги продават в Т-Маркет

# 273
  • София
  • Мнения: 459
Za 4ti pyt ste probwam da pisha ot tel. Dano stane weche! Iskam da vi se pohwalja, che tazi nost stanah mama na bebe Todor - 3500g, 53sm

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
животинче, Честит ти син Тодор - много голям си го отгледала тоз мъж бе  bowuu  baby_neutral  Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 361
Za 4ti pyt ste probwam da pisha ot tel. Dano stane weche! Iskam da vi se pohwalja, che tazi nost stanah mama na bebe Todor - 3500g, 53sm
Честито малко мъжленце! Да ти е живо и здраво, да папка много и да те прави многощастлива!

# 276
  • Мнения: 222
jivotincheЧестита рожба!!! Да ти е жив и здрав и много да те радва!!!
Elg стискам палци, всичко да мине по мед и масло и скоро да се гушкаш с твойта принцеска!!!

dyMa в момента се ветрееме с най-обикновенни пелени за многократна употреба, от тези, дето са по 4 в коплект - тензухените и бархетните. Ама само се увиваме в тях, не го повивам като едно време стегнато, та да му се ветрее гъза  Mr. Green пера през 1-2ч, 3 максимум. Той като е нацапан, такъв рев наддава, преповивам, мажа и се укротява. Въобще не търпи да е мръсен, на мама чистника...

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честито на всички днес родили мами и от мен. Да са ви здрави и кротички дечицата.
Аз да се похваля - за 1 седмица сме качили още 250гр. А за цял месец 2 см. Вече сме 2850гр. и 50 см.

# 278
  • Мнения: 363
Момичета ето ме и мен .Родих бебе Тея на 06.03. 2600,45 см.Изписаха ни на 10ти

# 279
  • Мнения: 696
Момичета ето ме и мен .Родих бебе Тея на 06.03. 2600,45 см.Изписаха ни на 10ти

smile3501 smile3501 smile3501 newsm30

честито   bouquet

# 280
  • Мнения: 3 637
Здравейте момичета!Бебеваляжа е почнал!ЧЕСТИТО на всички мами   bouquet  Hug !
Ели,леко раждане  Hug !
Чакам още добри новини!
Ние започнахме с бебеправенето,сега е Божа работа,кога ще стане!
Лек ден!  Hug Heart Eyes Hug

# 281
  • Мнения: 18
Честити бебчета на jivotinche и на  marty24!

Цвети   и аз съм взела такива  3 комплекта , но сега Вероника ми пусна на ЛС и на друг вид пелени  май Банбино мио  и смятам и от тях да си взема , щото като стане топло е по-добре да се ветреят дупетата. Grinning

Ели- стискам палци  всичко да мине бързо и добре, ама то може още 1-2 седмици да си ходиш с паднала тапа , а щом и нямаш контракции може още да си поседиш!  

Първият път като раждах бях с предизвикано раждане - без контракции , преносила 1 седмица и раждах 20 часа със система и накрая на магарето вече бях почти в  заспала и не разбрах как стана точно раждането , толкова бях изморена (аба такъв тежък случай като на Белла бях, ) , то за това 13 год не се сетих че ми се ражда  пак  Joy.

# 282
  • Мнения: 660
Честито на jivotinche и marty24 за малките съкровища - много да ги радват!  bouquet

# 283
  • Мнения: 361
Момичета ето ме и мен .Родих бебе Тея на 06.03. 2600,45 см.Изписаха ни на 10ти
Честита ти принцеска! Да ти е жива и здрава!

Дума- ти пък сега не ме плаши. Аз съм се настроила за бързо раждане за 2-3 часа. А контракции имам, но леки и търпими, така че няма смисъл да казвам че имам. Щом мога да вървя значи не е толкова болезнено.

# 284
  • Мнения: 1
Често на всички мами с новородени бебета!Много хубави имена сте им избрали(Тея страшно ми хареса)!
Аз бързам да пиша,че от вчера интернета ми е тука има,тука нема...Мойто бебче си е в норма и не дава признаци за напускане на "квартирата".Мисля другата седмица,2-3 дни преди термин,да отида за вагинален преглед-хем да видим дали има някаква промяна в шийката,хем да го пришпорим малко.
Тези дни гледам да не мисля много за предстоящото събитие,защото тази огромна промяна ме хвърля в дива паника.Явно не на всички жени им е заложено в природата да приемат спокойно майчинството- аз непрекъснато го мисля и тревогата превалира над радостното очакване.Надявам се нещата като по магия да си дойдат на мястото(най-вече психически),щом бебока се появи!

Общи условия

Активация на акаунт