"Twilight"/"Здрач"- тема 2 (предимно за фенове)

  • 37 422
  • 412
  •   1
Отговори
# 375
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Гледах филма току що, не съм впечатлена, става, но това е един пореден филм, романтичен, но нищо повече, даже съм потресена оттова, че му се обръща такова внимание.А като четох във темата за него, с нетърпение го свалих и нямах търпение да го гледам, вярно е, че хората сме различни с различни вкусове, но наистина, за мен  не беше нищо особено!Съжалявам...

# 376
  • Мнения: X
Аз пък си харсевам и Бела-та и Едуард такива каквито ги играят актЕрите, без забележки съм (ама аз пък не съм от най-наблюдателните, тъй че....едва след четвъртото гледане забелязах, че след онзи час по биология с "фазите", когато излизат от стаята Бела държи златния лук-демек спечелили са го....).
 Исках да питам дали има фенове на таратайката на Едуард? Доста ми харесва. Също и за природата-аз мразя дъжд, влага и прочее, но градчето много ми харесва-зелено, зелено.....
 Харесвам също и моментите, в които двамата си говорят (без да се чува за какво)-на дървото, в стаята на Бела after the kiss.....
 А знаете ли кога ще излизат останалите книги в БГ(за хартиен вариант говоря), аз сега ще взема втората, ама се мотая че да мине малко време, щото взема ли я......горкото ми дете-само му подхвърлям като на куче някоя играчка да се занимава, че да ме остави на мира да чета, или гледам как по-скорострелно да го приспя пак по същата причина....ако ме видят социалните нищо чудно, че може да ми го вземат  Rolling Eyes

# 377
  • Мнения: 474
И пак аз, пак неразбрала и пак да питам.......
Среднощно слънце изобщо ли не е завършена?

# 378
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
И пак аз, пак неразбрала и пак да питам.......
Среднощно слънце изобщо ли не е завършена?
Не  е завършена, само 12 глави са...

# 379
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Благодаря за линковете днес.

За Кристен- не знам, гледала съм филма няколко пъти, намирам държанието и за типично младежко. Момичето мисли за себе си като за съвсем обикновена, а вижда Едуард като Бог, който се влюбва в нея, Нормално е да заеква на места.
Как бихте се държали в къща, пълна с вампири, от които единия е нов "вегетарианец"? И аз ще захъмкам и ще заеквам. Пък и е първа среща със семейството му. След целувката и аз щях да мигам и мънкам, 100 % Embarassed Simple Smile

Гледахте ли изрязаната сцена на Карлайл И Езме?
http://www.youtube.com/watch?v=u0rpjMl-JUw&feature=related

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 17:16 от wa_wa

# 380
  • Мнения: 21
За Кристен- не знам, ...Момичето мисли за себе си като за съвсем обикновена, а вижда Едуард като Бог, който се влюбва в нея, Нормално е да заеква на места.
ама тя заеква и на други места- например, първия и ден в училище, когато Ерик и казва, че ще бъде водеща новина в ученическия вестник и тя протестира- и там е едно мънкане, едни паузи...също като седи с баща си в местния дайнер втория път, и той я разпитва дали някой от местните момчета не й харесва- и там има една странна пауза преди отклоняващия й отговор... Не че и Робърт не прави такива неподходящи мънкания- например в оранжерията преди "Не ми отговори на въпроса", в болницата първия път преди "Никой няма да ти повярва" (а Кристен колко мънка там, като му обяснява какво е видяла да прави, не е истина...) или в стаята му, като тя пуска диска с Дебюси и него го досрамява- ама на него някак си му прощаваме, щото е чаровен... Laughing

.....горкото ми дете-само му подхвърлям като на куче някоя играчка да се занимава, че да ме остави на мира да чета, или гледам как по-скорострелно да го приспя пак по същата причина....ако ме видят социалните нищо чудно, че може да ми го вземат  Rolling Eyes[/font][/color]
  И аз бях така, направо пренебрегнах децата през тая седмица, докато четох книгите, направо ме досрамя, и мъжа ми само ме гледаше укорително, ама....

Гледах филма току що, не съм впечатлена....даже съм потресена оттова, че му се обръща такова внимание.... но наистина, за мен  не беше нищо особено!Съжалявам...
Жалко, че не ти харесва, но наистина не е за всеки. Явно Робърт/Едуард не ти е харесал като мъж, май в това е основната разлика между тези, които са харесали филма, и тези които не са...с разни вариации,де- на някои им харесва химията с Бела/Кристен, или пък Джейкъб/Тейлър им харесва...или въобще някой от мъжкия актьорски състав- но явно никой не е твой тип... Laughing Иначе обикновено феновете са впечатлени и от историята, която е нестрандартна за вампирските- вампирско семейство, вампири-вегетарианци, вампир-спасител  ooooh!

# 381
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
staro-novo, мерси за инфото. Явно съм имала грешна представа.
 Гледала ли си другите филми с Роб?  "The Bad Mother's Handbook" i "The Haunted Airman"? Ne sa лоши. И в двата не се залага на физиката му, но таланта му си личи и на пове4ето му почитатели се харесва в тоя си вид. Сещам се за Джони Деп. Винаги е правил странни ( за някои) избори на роли, не винаги секси, но ще си остане един от секс символите в киното  Peace
На много жени им писнаха "зализаните" мъже. Да се чудиш гей ли е или не  Laughing
Бела си е такава- съпната, с ниско самочувствие. Кристен има какво да учи. Но е и малка още. Излъчването между тях като двойка е достатъчно за филма. Честно , колкото и предложения за други актьори да съм чела, хич не ги виждам заедно. Колкото и да са талантливи....
kaleia, филма не е нищо особено наистина. Истерията започва с  книгите. Като добавим и Патинсън - ето ти вманиачени жени по цял свят Laughing

# 382
  • Мнения: 6 998
ООо, Джони Деп също не го харесвам като визия, но като актьорски способности и странни роли- да  Sunglasses

# 383
  • Мнения: 21
kaleia, филма не е нищо особено наистина. Истерията започва с  книгите. Като добавим и Патинсън - ето ти вманиачени жени по цял свят Laughing
ау, ама как може да мислиш така за филма? може да не е шедьовър, ама ако не го бях гледала, и ако Едуард не изглеждаше както изглеждаше там или Робърт и Кристен не си пасваха, нямаше и да помириша книгите.... без филма като филм, аз нямаше да съм фен...за вас не знам...
 а на фона на всички други глупости от Холивуд за младата публика, направо си е сносен като филм- не знам какво да сравня с него...мисля, че формулата беше успешна- имаше смешни моменти (бащата на Бела в болницата, и после с пушката), имаше яка музика (бейзболната игра), имаше подходящ гардероб и друг инвентар (който да те кара да искаш да си купиш нещата и ти), и макар, че си имаше слабости, не бяха прекалено- не е от този тип филми, за които съжаляваш, че си ги гледал или които не искаш да гледаш пак... разбира се, тук в темата сме пристрастни, но щом брат ми, дето е на 37 години го питах дали е гледал Здрач и той каза- да, и въпреки, че е очаквал повече екшън (както трейлъра е обещавал), не съжалява, че го е гледал и не би съжалявал, ако е трябвало да си купи билет за него ... значи не е зле филма... Sunglasses

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 18:24 от staro-novo

# 384
  • Враца
  • Мнения: 5 206
За Кристен- не знам, ...Момичето мисли за себе си като за съвсем обикновена, а вижда Едуард като Бог, който се влюбва в нея, Нормално е да заеква на места.
ама тя заеква и на други места- например, първия и ден в училище, когато Ерик и казва, че ще бъде водеща новина в ученическия вестник и тя протестира- и там е едно мънкане, едни паузи...също като седи с баща си в местния дайнер втория път, и той я разпитва дали някой от местните момчета не й харесва- и там има една странна пауза преди отклоняващия й отговор...
не знам, на мен и в тези моменти ми се струва нормално държанието и Thinking
Поставям се на нейно място и аз бих се държала така- нова среда, баща, когото почти не познава, толкова хора те взимат за новината на деня. За мен поне реагира нормално и отговаря на образа, който съм си изградила за нея. По същия начин и за Едуард. Въпрос на виждане е явно.

# 385
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
може да не е шедьовър, ама ако не го бях гледала, и ако Едуард не изглеждаше както изглеждаше там или Робърт и Кристен не си пасваха, нямаше и да помириша книгите.... без филма като филм, аз нямаше да съм фен...за вас не знам...

И аз така. Факт е, че докато не дръпнах филма и докато не ме увлече, не се зачетох в книгите, въпреки че дъщеря ми мрънка за тях от месеци. Странното е, че снимките на актьорите ги бях виждала в нейните тийн списания (Браво - мраво и др.), дори бях чела някой факти (например за избора на Роб), но не съм и предполагала, че ще ме омагьоса толкова историята.

Има няколко профила на Кристен, които не ги понасям пък.

# 386
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Да питам тези, които се вглеждат в детайлите  Laughing. Когато първия ден Едуард не отиде на училище, а тя го чакаше отвън до колата й, за да му поиска обяснение за държанието му в часа по биология, едно момче я замери с нещо червено, като пръчка Thinking, май беше дъвчещ се бонбон, и тя му направи някакъв знак, посочи си китката или нещо от сорта  newsm78, някой да има идея какво точно значи?

# 387
  • Мнения: 363
Аз мисля, че му показа, че има да учи, че чете нещо...мисля, че литература, стихове...

# 388
  • Мнения: 21
да,и аз мисля, че му посочи че си чете нещо и предпочита да е сама, вместо да се присъедини към тях.... нали и на Ерик му каза в първия учебен ден, че е от тоя тип, дето предпочитат да страдат в самота  Wink

# 389
  • София
  • Мнения: 5 828
Ами на бала - знаците, дето си правеха с Майк и Джесика?

Общи условия

Активация на акаунт