"Twilight"/"Здрач"- тема 2 (предимно за фенове)

  • 37 430
  • 412
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 897
Муцка, е поне не съм сама в странната си лудост Hug!

# 331
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Вес,  newsm59
Много здраве и сбъднати мечти ти пожелавам!


http://www.onsmartphone.com/download-twilight-2-01-47488
http://www.ownskin.com/theme?tk=mr&tv=&tt=1&tq=0& … mp;tm=0&tc=10
за телефона Peace

# 332
  • София
  • Мнения: 843
Е ставаме три, само дето съм така и към филма. Някак си ми идва неестествено да правя конкретни коментари  и към книгите и към филма.

# 333
  • Мнения: 2 529
Вес, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  bouquet

Много любов ти желая  Wink

# 334
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Записвам се , не съм чела още книгите, но филма ми хареса, ще ги почвам Heart Eyes.

# 335
  • Враца
  • Мнения: 5 212
В замунда има версия на филма за мобилни телефони, с екран 320x240
На мен ми предстои скоро пътуване, та вече го имам и на телефона си.
Теми за телефони от филма има и на http://www.mobiles24.com

Чета за втори път Слънцето, пак ме грабна много, дори и след толкова гледане на филма.

# 336
  • Мнения: 21
ами сега? нещо зациклихме с обсъждането, щом не искате да споделяте любими моменти от филма и книгите  Laughing шегувам се...
понеже вече покрихме смешните/неуспешните моменти от филма преди време, дайте сега да обсъдим мини-детайли или странни неща... аз от онзи ден се каня да пиша, че забелязах, че в сцената, дето Едуард дойде да говори с Бела на салатния бар и тя го покани да дойде на плажа на Ла Пуш и му каза 'Have fun' , тя мигаше усилено, по същия начин, както като говореше после с Джейкъб на плажа и се опитваше да изкопчи информация от него за Кълънови... а нали по книгата, тя целенасочено решава, че ще флиртува с Джейкъб, и се опитваше да имитира така, както е гледала други момичета да флиртуват, като гледат през миглите на очите си, или каквото беше там по текста.... та, ми стана смешно, че явно и това мигане с Едуард в училищната столова се води флиртуване... макар че не си личи много, нали?  аз чак после го схванах като игра на Кристен (и то от недобре изиграните от нея моменти, де- че имам още в списъка)...

# 337
  • Мнения: 434
А нее,ще си го обсъждаме филма още дълго,ще го разнищим. Peace
И аз съм събрала някой моменти в които не ми харесва интерпретацията на Кристен.
Например в болницата,когато реагира на думите на Ед да се разделят. Thinking
Можеше и по-добре, освен да заеква.
Като цяло ми се струва,че от двамата тя е взела по не на сериозно ролята си.
В новият филм,ще и бъде тежка задачата и дано поработи повече.
И Розали ми разваля сцената с гостуването в дома на Ед.
Много изкуственна беше след счупването на купата. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 18:49 от муцка

# 338
  • Мнения: 21
да, съгласна съм и за Розали с купата (и как удобно носеше ръкавици- макар че защо някой би носел ръкавици у дома, не се сещам)...както и обувките й бяха грозни и малко поп-фолк, а защо ги дадоха в близък план, като прескачаше парчетата стъкло, не знам

заекването и паузите на Бела в болницата са трън в очите на всички фенове и критици на филма- навсякъде чета оплаквания за този момент... вярно, че по книгата тя също беше патетична и хипервентилираше при мисълта, че Едуард иска да я изостави, играта на Кристен не го предаде добре
също така не ми хареса паузата, когато беше на гости при Кълънови и Есме й каза "Надявам се че си гладна" и тя първо каза "Да", после Едуард я изпорти, че е яла вече и тя почна да се извинява- и там имаше едно полу-заекване от рода на "а да каже едно, пък си сменя решението и казва друго".... и при Едуард имаше такъв момент в оранжерията, дето пита Бела какво има в Джаксънвил и тя го пита откъде знае за това- и той тръгна да казва едно, пък се спря и каза "не ми отговори на въпроса".... според мен това са пропуски при рязането и монтажа, не е трябвало да ги оставят така .... готови ли сме да осбъждаме грешките при Едуард/Робърт, или все още сме на вълна, че играта му е завладяваща, и да не си разваляме удоволствието  (питам, да не вземете да скочите ....) Laughing

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 19:00 от staro-novo

# 339
  • Мнения: 434
Същото си помислих и за ръкавиците и за обувките. Laughing
Сигурно си права за монтажа,но са неща които дразнят.
На фона на перфектните моменти,тези "гафове" изпъкват ясно.
Опитвам се да се сетя и за един момент в който Бела се усмихва съвсем не на място.
Ще прегледам филма и ще пиша.

# 340
  • Мнения: 363
На мен пък ми харесаха обувките, но аз си харесвам такива, малко по-фрапантни  Embarassed само не ми харесах как бяха комбинирани с останалата част от облеклото... Другото, което ми направи впе4атление, е че според книгите не се появяват два пъти с едно и също облекло, а точно обувките на Розали ги видях два пъти....

Вес, честит рожден ден и от мен! ПОжелавам ти здраве и много усмивки!

# 341
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Трудно ми е да кажа, ноооо обещавам тържествено да изгледам филма пак с химикалче  Mr. Green

# 342
  • Мнения: 434
Когато Ед влиза в стаята и и тя се обърна към него.
Усмихваше се се и си сви веждите да стане по-сериозна и да каже:"Как влезе?"
На мен ми беше странна такава реакция. Simple Smile

Но пък целувката е изиграна перфектно.Настръхвам когато Ед казва"Не мърдай".Уау. Blush
И на бала,когато тя се приготви да я захапе,а той така сладко я целуна. Whistling
Тези моменти мога да ги гледам до безкрай. Blush

# 343
  • Мнения: 21
Когато Ед влиза в стаята и и тя се обърна...

Ау, не му викай Ед, моля ти се.. такова хубаво име си има, а и е на 100 години, няма нужда от умалително Laughing Laughing

# 344
  • Мнения: 2 897
Когато Ед влиза в стаята и и тя се обърна...

Ау, не му викай Ед, моля ти се.. такова хубаво име си има, а и е на 100 години, няма нужда от умалително Laughing Laughing

Повече от съгласна Crazy Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт