Отзиви за шишета B free?

  • 8 693
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте.
Като вносители на Dr.Brown´s за България бихме искали да Ви информираме следното:
1. Dr.Brown´s е марка съвсем различна от B free. Създадено от лекар това е единственото бебешко
    шише с патентована вътрешна вентилна система, която елиминира вкуума и мехурчетата вуздух
    и по този начиннамаляват проблемите при хранене като например:колики, оригване и газове.
2. Фирмата произвеждаща шишетата B free копира фирмените цветове и опаковки и без да има
    права /защото не си е платила съответните патенти, за което е осъдена в няколко държави/ ги
    пуска на пазара като с действията си заблуждава потребителите, че това е новото име на Dr.Brown´s.
3. В момента на пазара се предлагат следните видове шишета на Dr.Brown´s:
    - поликарбонатни
    - полипропиленови
    - стъклени
Успех в избора.

# 31
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Към вносителя - може би е добре да уточните, че Др. Браун също предлагат шишета без бисфенол в пластмасата.

Аз съм ползвала за големия ми син Др. Браун бутилки (тогава още нямаше без бисфенол), бях много доволна от тях, сега за втория пак от тях ще взема. Миенето е малко зор, но за мен е от голямо значение и факта, че директно се прикрепват (завинтват) към помпа Медела.

# 32
  • Мнения: 3
имам такива шишета и търся да сменя бибероните.Къде във Варна да намеря

# 33
  • Мнения: 0
Химическата сустанция Бисфенол А намира приложение при производството на поликарбонат, твърда пластмаса, която се използва за бебешки шишенца, чинии, чаши, сервизи за микровълнова и съдове за съхранение. Освен това Бисфенол А често се използва при производството на епоксидфенолни смоли, които служат както като вътрешно уплътнение за консерви и метални капаци, така и като уплътнение за водни резервоари и бидончета за течности и вино.
През 2005 година в Институт Фрезениус са изследвани поликарбонатните бебешки шишенца за наличието на Бисфенол А. Тяхното заключение е, че при употреба на поликарбонатните шишнца съобразно предназначението, не съществува никаква опасност за здравето на децата. За въздействието на веществото Бисфенол А бърху човешкото здраве са проведвни безброй международни научни изследвания.  Периодично медиите подемат темата Бисфенол А в бебешките шишенца и по този начин допълнително "нагнетяват" напрежението сред потребителите. Напоследък водещите фирми, производителки на бебешки шишенца предлагат на пазара бутилки произведвни от полипропилен и стъкло. за които материали е доказано, че не съдържат в състава си Бисфенол А.
Както сме посочили в т.3,  на Dr.BROWN`s се предлагат на пазара именно и такива бебешки шишенца: от полипропилен и стъкло.

# 34
  • Мнения: 45
Аз използвам на "Avent" бибероните с шишетата на B- free и съм доволна.

# 35
mogat li da se miat b free 6i6eta v mialna ma6ina

# 36
  • Мнения: 190
до 6 месец  ползвах шишета на  Dr.BROWN`s  и съм много доволна Hug въобще не усетих  коликите и не са ми проти4али Naughty сега  сме  с нези  на NYBI или както там се изписва и пак съм доволна Party

# 37
  • Мнения: 544
Аз използвам на "Avent" бибероните с шишетата на B- free и съм доволна.

apgrigorova , а не потича ли, когато си с шише на Бфрии и биберон на Авент??

Неделчев-Неделчев ООД , бибероните на д-р Браун дали стават за шишетата на Бфрии?

Няма ли някой който да знае къде във Варна се продават биберони на Бфрии?

# 38
  • София
  • Мнения: 2 044
Ползвала съм ги  B free допреди месец,сега купих на Нук и те са без бисфенол а,а и Алекс вече е голям и ми е супер улеснение миенето-нямат толкова джаджи,много са сладки -с геройте на Мечо Пух са.Като се роди му бях взела Др Браун,тогава ги нямаше B free,доволна съм и от трите вида PeaceИначе имамах и на Чико и на Авент и на Нуби всички заминаха в кофата,заради бисфенола Crazy

# 39
  • Мнения: 0
Здравйте,
Не сме проверявали дали бибероните на Dr.Brown`s стават на B free, но според нас бихте могли да проверите това във всеки магазин.
Успешен ден.

# 40
  • Мнения: 544
Здравйте,
Не сме проверявали дали бибероните на Dr.Brown`s стават на B free, но според нас бихте могли да проверите това във всеки магазин.
Успешен ден.

За ставането, може и да стават, но мисълта ми беше дали ще текат, това вече не може да се пхровери.Благодаря ви все пак, най-вероятно ще си взема 1 за проба

Общи условия

Активация на акаунт