Да поразсъждаваме над това

  • 3 202
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 503
Като чуя за литературен анализ, се сещам само за едно единствено правило: Не вадете коня от текста. Благодаря!

# 61
  • Мнения: 106
Ах, ах, започна се.
Аз обичам да клюкарствам. Французите казват, че човек не клюкарства поне половин час на ден- денят е загубен.
Аз споделям това виждане. Но изрично подчертавам, че говоря за злословене или клевета, а за клюкарстване.
Обмен на информация, така да се каже.

"добрата клюка, ах добрата клюка
е ефикасно хапче против скука"
и това беше цитат.
иначе към темата - бъди добър. най-общо, но и най-точно казано. това не изключва грешките. човешко е да се греши. но добрата дума, златни врати отваря. нека се стремим към толерантност, добрина, лоялност и честност. колкото повече хора приемат тази максима за свое жтейско кредо, толкова по-малко проблеми ще добием в ежедневието

# 62
  • Мнения: 1 418
Ако няма грешници,няма да има и праведни.
Всичко с мярка.Случва се човек да сгреши,
това не значи,че не е трябвало да бъде тук
и сега.

# 63
  • Мнения: 11 914
Не харесвам Иля Велчев.
Надявам се откровението ми да не стигне до неговия знаменит племеник, защото нещо шеф ми се пада.
Да, семейството е имало основание да изживява огорчения и вероятно текстът е създаден в такъв момент.
По текста. човешката същност е такава, изкушена е от прегрешения.Едва ли нещо може да се направи против това.Но заклеймяване от типа"Дали е трябвало изобщо да се раждаш" ми изглежда твърде надменно.

# 64
  • Мнения: 2 132
Сори, обаче песента е далечен соц..Не ми е харесвала никога Crossing Arms
Много краен текста.Ако всички знаехме, дали и кога ще се родим, мале какъв щеше да е света Praynig

# 65
  • София
  • Мнения: 7 191
Една моя колежка смята, че текстът е писан като назидателен за всички дръзнали да избягат от соц-отечеството.  Mr. Green
Има резон.

# 66
  • Мнения: 606
Ако си чул от клюката
и я повториш
Клюкарника е фира.

# 67
  • Мнения: 11 607
Соц или не, това е една от любимите ми песни......Третата в подписа ми е...Текста е супер, музиката завладяваща, ако мога на половина да го изпълня... - Да, няма да съм живяла напразно......

Стремя се да намирам щастие в даването, а не във взимането.....Всеки може да си го тълкува както на него му изнася....За мен лично обаче това е една от песените, които ми влияяе много, много положително........

Общи условия

Активация на акаунт