Къща от кашон да сътворим,за децата наши-кът любим!

  • 59 597
  • 182
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 993
ТеТinka, изби рибата! Страхотна е! Hug Peace

# 61
  • Мнения: 3 695
TeTinka, твоето творение ми е фаворит!  Hug  bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 1 833
Ето я и нашата къща, но за съжаления не е украсена. Лепнах един плакат на Хиполенд и закичих разни играчки, но не е както трябва ( на снимката ги няма). Ще събирам идеи за украсата. Лошото е, че ме няма в рисуването.
Кашона ни е от тоалетна чиния (както се вижда) Simple Smile



# 63
  • Мнения: 1 187
нашата къща
Сега да помислим и за украсата.  newsm78

# 64
  • Мнения: 6 442
нашата къща
Сега да помислим и за украсата.  newsm78
Супер е!Вратата много ми харесва!  Hug

# 65
  • Мнения: 4 520
И на мен вратат много ми хареса. Simple Smile
С какво ги изрязвате? С обикновен нож ли?

# 66
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Идеята на Тетинк за принтиране на анимационни герои страшно ми хареса.  Grinning Първо  май трябва да намеря голям кашон и тогава да украсявам.  newsm78

# 67
  • Мнения: 998
И на мен вратат много ми хареса. Simple Smile
С какво ги изрязвате? С обикновен нож ли?

С макетен нож е най-удобно като че ли Peace

# 68
  • Мнения: 4 434
Тетинка много са хубави къщичките  bouquet

# 69
  • Мнения: 79
Лелеее момичета,поздравления за темичката!  bouquetВърнахте ме в дните детски...Като малка и аз имах къщичка от картон,старателно изрисувана отвън. Трябва да изровичкам старите си снимки и да ви я покажа.

# 70
  • София
  • Мнения: 13 154
Здравейте,
Не е съвсем по темата, но моите дъщери си бяха направили куклен театър от кашон. Жалко, но наскоро го изхвърлих - беше се смачкал максимално. Но ако някой го интересува мога да опиша как се прави.
Поздравления за красивите къщички!

# 71
  • Мнения: 222
темата е много интересна ,но аз съм си решила въпроса с купена къщичка,която няма да ви струва повече от 20-30 лв.от вътре е пластмасова конструкция а от вън е найлонов плат който си има и врата и прозорчета от двете страни и е също толкова забавна за детето а и му побира играчките.

# 72
  • Мнения: 3 695
Аз лично тези с мушамите не ги харесвам, защото отвътре са бели и скучни, а прозорците са на покрива и обикновено детето не вижда нищо навън. Това е моето мнение и наблюдения.  Peace

# 73
  • Мнения: 651
Ама недейте така сега - на готово в магазина...вярно, че 20-30 лв. къде не сме ги дали,
но идеята е друга, целта е възпитателна, смисъла е и детето да участва - да види как от нищо става нещо, да мисли, да се мъчи да си представи предварително как какво...да обяснявате: когато режем тук...когато сложим скоч там...апък като оцветим с бои...
Пък като правим снимки по време на производствения процес пък после като ги разпечатаме детето да види и да ги подреди хронологично...
Ще бъде смачкана, според зависи, вярно е, но урока за детето ще си струва.  Peace

# 74
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Сменили сме няколко кашона. За мен идеята е да не ги декорирам. В различните периоди тези кашони се използваха като танк, като кораб, като коледния подарък от Дядо Коледа, от който излизаше той като робот с дистанционно управление. Понякога просто обичаше да се вмъкне там и да се затвори съвсем на тъмно. Влизаше в роли на мишле, на пиленце в яйце....
Това е посланието ми към тези, които не обичат да се занимават с декориране или просто не виждат смисъл в това. Кашонът сам по себе си също върши страхотна работа.

Подариха му такава. Само ми заема място и почти не играе с нея.

Общи условия

Активация на акаунт