За и против водата по време на тренировки

  • 6 282
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Незнам кое е правилно и кое не, изпивам по 0.500л вода на тренировка,след всяка серия по 2-3 глъдки,не мисля че това ще ми навреди да пийна толкова малко,то ми пресъхва устата и отвътре и отвън.Но пък и 1-1.5л смятам, че е много,немога да тренирам и да ми се лашка всичко в корема. Joy

# 16
  • Мнения: 6 958
За за ''няколко глътки''  Peace

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
от скоро ходя на фитнес. инструкторката ми каза, че мода да пия една-две глътки вода. по-скоро само да си навлажня устните.

# 18
  • Мнения: 110
аз съм тренирала баскетбол като малка и тренера ни караше да ''пиинем'' голяма глътка, да си изджабуркаме пресъхналите усти и да плюем Embarassed Joy
ама да ви кажа действа, не ти е тежко а и сухотата липсва.

# 19
  • Мнения: 97
Аз правя нещо средно между това на дива коза и КАРЧЕВА. Не тренирам с професионални уреди във фитнес зала, но всеки ден се занимавам минимум час у дома с усилена тренировка, която включва и кардио и силови елементи. Устата ми ужасно пресъхва и винаги, когато това се случи, независимо дали съм в средата на някоя серия, отпивам по една-две глътки вода, хубаво си изплаквам устата, но не я плюя, а я гълтам. Така стигам максимум до половин литър, но обикновено около 300 мл.

Общи условия

Активация на акаунт