Америкън айдъл- осми сезон- втора тема.

  • 21 280
  • 464
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 98
индия е ин фешън сега  Laughing. саймън беше безпощаден, не си губи времето с комплименти и прочее Simple Smile

# 31
  • Мнения: 7 837
Защото беше жаден  Laughing

# 32
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Хайде Хорхе си замина.
Я да уточним, журито само един човек ли може да спаси изобщо за цялото шоу или всеки един изгонен с вота на публиката, но само веднъж?

# 33
  • Мнения: 2 185

За кръв  Twisted Evil  Laughing

Жалко за Хорхе, харесвам го повече от Ануп  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 994
Хайде Хорхе си замина.
Я да уточним, журито само един човек ли може да спаси изобщо за цялото шоу или всеки един изгонен с вота на публиката, но само веднъж?

Аз разбрах, че до топ 5 на всяко елиминиране могат да спасят някой, но само по веднъж на човек.

Справедливо си заминаха (Хорхе не може да се пребори с индийската маса, а пък и пя лошо).

# 35
  • Далече
  • Мнения: 438
Джасмин и Хорхе - според мен си отиват напълно заслужено. Аз Ануп го харесвам повече от Хорхе и се радвам че е останал Simple Smile .Сега в 9 часа ще гледам спокойно предаването Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 436
Аз разбрах, че до топ 5 на всяко елиминиране могат да спасят някой, но само по веднъж на човек.

Аз разбрах, че само веднъж на сезон може да спасят някого  Thinking. Явно целта е да не изпуснат някой като Дотри или Майкъл Джонс (който на мен ми беше ужасно противен, но явно само на мен  Sunglasses).

До края ли смятат да правят едночасови ризълт шоута? 'Щото в момента с 13 1 час ми се вижда много, не знам като останат 5-6.

# 37
  • Мнения: 2 254
Венетооо,  Joy
  Гледах и аз най-после. Мислех че ще е друг вместо Джазмин... не че я харесвам кой знае колко, но има и по-зле от нея.
Само веднъж за сезона, преди топ 5 и то, ще може да помогне журито. Така поне разбрах аз.
Какво ще пеят идната седмица?
 

# 38
  • Мнения: 994
Аз останах с впечатлението, че  не е само веднъж за сезона ветото. Всяка седмица могат да го упражнят. Например, ако следващата седмица Лил е тази, която трябва да бъде елиминирана, журито може да я спаси. Съответно никой не си тръгва. Следващата седмица 2ма трябва да си тръгнат - ако Лил пак е една от тях, вече няма правото на спасение и трябва да напусне. Но ако например другият тръгващ си е Адам, журито има право да го спаси. И така до топ 5.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 15:21 от КТВ

# 39
  • Мнения: 2 185
Аз също разбрах, че само венъж през сезона журито има право да спаси групата от номинирани  Peace

# 40
  • Мнения: 994
Е, ако е само веднъж за сезона до топ 5, няма как от тук нататък да е група за елиминиране. Ще се получи само веднъж, ако ветето се ползва и ако е единствено следващата седмица и 2мата ще трябва да си заминат.  Ще видим, ако наистина е единично вето, то няма много смисъл тогава.

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ехх, снощи не исках Хорхе да си замине, а Ануп.  Confused Жалко!
И аз разбрах, че спасението от страна на журито е само веднъж за цялото шоу.
Не чух да казват задачата за следващата седмица. Вие...?

# 42
  • Мнения: 124
Вчера гледах първи епизод на шоуто и много ми хареса.
Свалих го от арената ,но после забелязах ,че другите епизоди нямат субтитри newsm78
Дали някой знае къде мога да ги намеря/или може би няма /?

# 43
  • Далече
  • Мнения: 438
И аз разбрах, че могат да спасят някой само един път за цялото шоу, докато останат петима, а не всеки по веднъж.
Кели-то много напълняла ми се видя снощи, не бях я виждала отдавна.
А, да и ми се видя прекалено дълго снощи шоуто, не беше ли по половин час елиминацията?
И някой всъщност чу ли Раян да казва, че Ануп е третия с най - малко гласове или просто се гавриха с него и се опитваха да ни напомнят за Санджая? Simple Smile Simple Smile (т.ест казаха ли изрично че Ануп е в ботъм 3 ?)

# 44
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
И някой всъщност чу ли Раян да казва, че Ануп е третия с най - малко гласове или просто се гавриха с него и се опитваха да ни напомнят за Санджая? Simple Smile Simple Smile (т.ест казаха ли изрично че Ануп е в ботъм 3 ?)

Да, казаха.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт