Америкън айдъл- осми сезон- втора тема.

  • 21 278
  • 464
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 533
Ей, зарекох се, че няма да ви чета предварително, но се провалих. Много бавно тегля.

Голям майтап, Елвис срещу Енрике.

# 451
  • Мнения: 948
И аз не издържах, дойдох да видя  Crazy

Дани има купчина религиозни почитатели - които никога няма да гласуват за Адам.....Така ми се искаше Крис да изхвърчи; по-виждах шанс подръжници на Крис да гласуват за Адам...

# 452
  • Мнения: 1 533
Мишолинко, и аз си разсъждавам тука, но ако съвсем случайно Крис стане айдъл (напушва ме на смях само като си го представя), ще е толкова смешно и абсурдно и такъв шум ще се вдигне, че Адам хептен ще се превърне в най-неповторимия и коментиран участник в историята на АИ.

# 453
  • Мнения: 948
Това ясно - нали по албумите ще ги броим, все пак  Simple Smile Ама Джи каза, че искало да спечели момчето!

Сещам се за онзи смешния Рубен от сезон 2, който спечели и се не чу (в моите уши поне). И колко друг народ мина и замина....Ако Крис спечели - и той така  Mr. Green

# 454
  • Мнения: 2 185
Абе как Крис ще спечели  hahaha , моля ви се, т'ва е абдурдно  Laughing ( Джи не мога да спазвам заръката  Blush )

# 455
  • Далече
  • Мнения: 438
Хм, вие нещо много се вживявате. Аз сериозно се замислям дали да не гласувам за Крис само, за да видя лицата на Саймън, Кара и Пола  ако спечели.Mr. Green Mr. Green  1млн от 88 милиона е по - малко от 1.5%  разлика и доста от феновете на Дани ще гласуват за Крис   и Адам няма да спечели лесно Mr. Green.
За мен Крис с/у Адам е по -добрия финал - доволна съм, че Дани отпадна Simple Smile

# 456
  • Мнения: 948
Абе как Крис ще спечели  hahaha , моля ви се, т'ва е абдурдно  Laughing ( Джи не мога да спазвам заръката  Blush )

Нищо не може да ме учуди вече. Гледах Елън Дидженеръс писала на twitter колко харесала "heartless" на Крис Tired

# 457
  • Далече
  • Мнения: 438
Е, той  и Доутъри (Chris Daughtry ) отдавна подкрепи Крис в twitter  Laughing Laughing.

# 458
  • Мнения: 2 254
... но ако съвсем случайно Крис стане айдъл (напушва ме на смях само като си го представя), ще е толкова смешно и абсурдно...
Не подценявай лудостта на американеца, сестро! Помниш ли соул патрола Тейлър Хикс?!  ooooh!
  И куп още изцепки помним....
 След толкова сезони, аз продължавам да си мисля, че няма начин как да разбера/ем колко гласа са получени, с колко точно е била разликата, и дали няма манипулация ( па ако ще и мъъъничко, нюню)....

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 05:23 от ТинаХрис

# 459
  • Мнения: 1 533
Тейлър Хикс онзи с прошарената коса беше, нали? Дето прилича на Веселин Маринов. Направи ми впечатление, че се е култивирал впечатляващо.

Гледах снощи behind the scenes от сайта на АИ. "Има ли нещо, което сте си забравили вкъщи и ви липсва?" На Мат му липсва компютъра, на Дани някаква йоника, на Адам - овлажнителя за въздух, който му поддържал гласните струни в изправност Heart Eyes Ето на това му се вика селебрити матриял. Laughing Сладкиш, другите са пикльовци.

# 460
  • Мнения: 2 254
Да, този е. То и Крис ако стане айдъл, ще го понаучат, ще понадигне главата, не е там работата, обаче.... Като гърмян заек ми е, милия.
  Адам си е завършено селебрити!

# 461
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
днес ли е финалът? дано адам спечели! Simple Smile))

# 462
  • Мнения: 2 257
днес ли е финалът? дано адам спечели! Simple Smile))

Водят го финал и днес, и утре, но победителят ще се обяви утре.
Мацки, нищо няма да издавам, за да ви е интересно довечера и утре вечер, но не мога да се въздържа да не споделя, че Адам ще пее Mad World като личен избор на песен, с лек twist. Ще пее първи (всеки по 3 песни).

# 463
  • Мнения: 2 185
Джи бързо казвай клюките, то пак ще ни е интересно  Peace
Аз пък мислех, че днес ще кажат кой е победител, но за съжаление ще стане ясно чак утре  Sad .

# 464
  • Мнения: 2 254
Нова тема.
 Юруш на маслините.....

Общи условия

Активация на акаунт