Черен списък на храни и хранителни продукти - 3

  • 99 524
  • 807
  •   1
Отговори
# 795
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Според мен, за черния списък са всички маргарини, ма нейсе... Mr. Green
Вкъщи такова "животно" не влиза.  Flutter

# 796
  • Мнения: 202
Според мен, за черния списък са всички маргарини, ма нейсе... Mr. Green
Вкъщи такова "животно" не влиза.  Flutter
и в къщи Peace

# 797
  • Мнения: 9 776
А в къщи влиза Wink.
Но към списъка с две ръце мога да добавя Метро-марката Аро. Отврат е! Sick

# 798
  • Мнения: 202
и Clever, доста от продуктите им са за боклука Sick

# 799
  • София
  • Мнения: 13 150
и Clever, доста от продуктите им са за боклука Sick

Aз пък съм доволна от повечето неща, които съм купувала и са с тяхна марка - консерви царевица, грах, олио и т.н. Салами и млечни не съм купувала. Може би тях имаш предвид...

# 800
  • Мнения: 202
единствено солетите им ми харесват, за грах и царевица не мога да кажа, но млякото и маслото им не бих го дала и на врага си  Peace

# 801
  • Мнения: 311
Грахът на Clever e много хубав винаги, когато съм вземала, чувала съм от позната работеща там, че е Бондюел.

# 802
  • Мнения: 22 867
Грахът на Clever e много хубав винаги, когато съм вземала, чувала съм от позната работеща там, че е Бондюел.

И аз бях много предубедена към марката Клевер и я избягвах, но започнах да вземам разни продукти, не е съвсем лоша. Масло, сирене и мляко не съм купувала, но зеленчуци, компот от ананас имаше по едно време доста евтин, хич не беше лош. Луканка ядохме с тая марка, не знам какво месо има в нея (то и в другите толкова знам), но на вкус беше докарана чудесно, чак не ми се вярваше, че е на тая марка. Просто трябва да пробва човек. Peace

# 803
  • София
  • Мнения: 6 268
Гледайте къде е произведен съответния продукт с марка Клевър, също и за Метро марката Аро. Аз специално купувам на Аро царевица в консерва, която е произведена от Бондюел, хубава е, а цената й е наполовина от консервата на Бондюел, мисля,ч е и царевицата на Клевър е пак същото производство (иначе съм фен на Бондюел-ските продукти). Също купувам и нехранителни стоки с тези марки, които са добри и са с цени, по-ниски от стоките на същия производител.

# 804
  • Мнения: 9 776
Гледайте къде е произведен съответния продукт с марка Клевър, също и за Метро марката Аро. Аз специално купувам на Аро царевица в консерва, която е произведена от Бондюел, хубава е, а цената й е наполовина от консервата на Бондюел, мисля,ч е и царевицата на Клевър е пак същото производство (иначе съм фен на Бондюел-ските продукти). Също купувам и нехранителни стоки с тези марки, които са добри и са с цени, по-ниски от стоките на същия производител.

Усетих аз в по-горният си пост, че се изразих неправилно Crazy. Като цитирах марката Аро, имах напредвид маргарина им. Иначе купувам други продукти - споменатата царевица, сол за миялна - това се сещам в момента... Доволна съм Peace. И е евтино, което не е маловажно.

# 805
  • София
  • Мнения: 13 150
Грахът на Clever e много хубав винаги, когато съм вземала, чувала съм от позната работеща там, че е Бондюел.

To си пише на опаковката. И на царевицата също. Колкото до луканката - в началото беше на Месокомбината в Ловеч и беше много хубава. После стана на Монтана и беше само сланина и спрях да я купувам. Възможно е сега пак да са сменили производителя  Grinning.

Както е казала catty m, трябва да се чете кой е производителя. И това важи за всички собствени марки на хипермаркетите. Сред тях има и много хубави неща на прилични цени.

# 806
  • Мнения: 572
Каймата на Clever си е отврат обаче.. и на вид и на вкус..

# 807

Общи условия

Активация на акаунт