Домашна аеробика 2

  • 31 088
  • 326
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9
Здравейте на всички  Hug !Нямаше ме известно време...,снощи се прибрах и ви "изчетох" !Доста се порових да намеря кардио каланетика- не намерих.
Vancheto, ЧРД на майка ти!Да е жива и здрава!
Vessit,сигурно мускулите ти са напрегнати от тренировките...Както казва Pina-почини малко и пак се измери,за твое успокоение Peace!
Поздравления на всички за упоритостта и добрите резултати!!!  bouquet

# 286
  • Мнения: 97
vancheto, да ти е жива и здрава майка ти, и я слушай повече, не знам дали и ти си мама, ама трябва да знаеш, че колкото и да не се приемат съветите на майките/всяко следващо поколение иска само да открие топлата вода/, те всичко го правят в името на доброто на децата! Аз на моята много често и тръшкам вратата, но докато стигна до в къщи и веднага звъня да я успокоя и да се извиня, че съм избухнала. Почерпката е супер, кафето с удоволствие ще го изпия/особено ако е с мед, вместо захар/, но понеже тук 90% спазваме някакъв хранителен режим, да беше дала някаква салата - плодова без сметана и сироп или зелена, с парченца варено пилешко за дюканките. А тортата все пак си изглежда невероятно, аз от 27 години си имам мое домакинство, което изхранвам, казват че готвя вкусно, но на вид все още никак не ги докарвам нещата.
pina, да споделя честно никак не ми е ясно къде имам мускули и къде не. Втълпила съв си, че там където кожата не ми е отпусната и упражненията с тежести мога да ги правя с много повторения и повече килограми, значи там имам мускули. Пример: в момента работя с двукилограмови гири. За бицепс правя 3 по 25, но чувствам че и тежестите ми са леки, и имам сили за повече повторения. За трицепс обаче правя 3 по 12, но на третата серия с лявата ръка не мога да стигна до 12 повторения, издъхвам още на десетото.

# 287
  • Мнения: 1 479
Привет, момичета и от мене!
Изпълних с топката от турбото - силно казано изпълних, че половината упражнения не ги мога! И после малко за корем на Били Бланкс!
Това е за днес! Сега ще ходя на пазар и ще готвя!

# 288
  • Мнения: 1 878
Oтдавна не съм се включвала, но да споделя, че от тренировките ( тае бо, почнах и степ) виждам разлика, макар и минимална и
това ме мотивира изключително много! въпреки, че не съм ходила много, но усещам корема си по-стегнат, а краката са направо супер Peace

Чак ме хвана яд ,защо не съм почнала много по-рано! Не се изисква чак толкова много-повече постоянство и воля и резултатите идват!
Може да звучи банално, но просто когато го виждам върху себе си , разбирам колко са истинни тези всеизвестни твърдения  Mr. Green!

# 289
  • Мнения: 11 747
Kölsches Mädel , и за спорта, и за диетите и за още сума неща все ме е яд, че не съм се хванала по-рано  ooooh! ама нейсе, все пак по-добре късно, отколкото никога!  Mr. Green

# 290
  • Мнения: 1 629
Момичета аз малко се замотках Embarassed но имам изпити сега и не мога по никакъв начин да отделя време за упражнения. Само вечер правя по 50клякания за краката поне. И без това тях искам да оправя. Но диетата ми продължава, дори съм свалила 1кг Mr. Green

# 291
  • Мнения: 5 591
vessit ,изпуснала съм да сервирам салатката.Ето я и нея  Grinning

аз от 27 години си имам мое домакинство,
Аз съм на 27 години и съм семейна .Линийката на подписа ми показва на каква възраст е дъщеричката ми,моето най-голямо богадство Преслава.

ама трябва да знаеш, че колкото и да не се приемат съветите на майките/всяко следващо поколение иска само да открие топлата вода/, те всичко го правят в името на доброто на децата! Аз на моята много често и тръшкам вратата, но докато стигна до в къщи и веднага звъня да я успокоя и да се извиня, че съм избухнала
С това съм напълно съгласна. Peace
 

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 06:24 от vancheto

# 292
  • Мнения: 720
Привет момичета.  Hug
Vancheto, да е жива и здрава майка ти.  bouquet
Аз вчера играх каланетика, днес зумба. Супер се чувствам, мисля да поразгледам тае бо-то тези дни.
Пина, чудесно те разбирам за липсата на Калан. Аз се чувствам така, когато не чувам гласа на Бето и мацките от бейсика. Ама много са ми готини. Толкова, че днес играх два пъти него, че не ми се гледаше друго.  ooooh!

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 15:48 от E L I

# 293
  • Мнения: 1 629
Мога да се похваля с още един час каланетика bowuu

# 294
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Сега направих Callanetics Evolution,но не съм доволна.Много е лесна,има 3-4 по трудни упражнения,но иначе е приятна.А една от жените показва още по лесен вариант почти без натоварване.За тези които 10 в 10 им е трудна могат да почнат с Еволюшън.А тази кардио каланетика за която говорите на същата инструкторка ли е(защото тези 2 каланетики ги чувам все в комплект) да знам ако я качат да не си играя да тегля.Вече спирам да си правя опити,защото от Калан по добра няма.Утре съм 10 час и след него мисля и аз да пробвам вече супер каланетиката по един път седмично.Изтеглих я заедно с 10 в 10,но дори не съм я пуснала да я видя.А по думите ви разбирам,че е много много трудна.Ще пиша дали съм издържала.

# 295
  • Мнения: 1 629
На мен от 10 в 10 само коремните са ми трудни, защото се разтрепервам и не издържам. Трябва много пъти да почивам и то се губи смисъла. Иначе на другите съм екстра, а на тези с краката съм МАСТЪР Sunglasses

# 296
  • Мнения: 11 747
Значи, правилно ми е впечатлението, че е лесна Еволюшън  Thinking  Дано и Калака да даде мнение...  Аз по- лесно от '10 в 10' не искам, дори тя лесна ми се струва след повече тренировки  Thinking  Ох, първите програми на Калан са си класика и това си е! Другите изобщо не ги признавам  Simple Smile

# 297
  • Мнения: 2 068
от сутринта се опитвам да пиша но все някаква работа ми изникваше ooooh!

и така започнах с Еволюшъна ...... и изкарах само 15 мин  Rolling Eyes
Първо- не ми беше ден за спорт, просто нямах сила напоследък ям много малко / нямам апетит / и
второ - видя ми се скучна...... Confused нямах никакво желание да продължа
Представях си я по друг начин  Thinking това на мен не ми прилича на каланетика.
Още няма да я отписвам напълно но за сега си оставам на 10 в 10 и Супер Каланетикс.  Wink

Vancheto да е жива и здрава майка ти  smile3525

# 298
  • Мнения: 440
Здравейте и от мен!Днес бях на кардиолог и попитах мога ли да играя каланетика  - отговорът беше да.Лекарката ми обясни да не се натоварвам много и само ако не ми е добре да лежа.Изписа ми още едни хапчета,хареса ми това че не отхвърли предното лечение,съгласи се с него,само добави още едно хапче Rolling EyesНо ми подейства много добре.Другото което научих днес е че грейпфрута спира действието на много от лекарствата.
Лека вечер на всички Peace

# 299
  • Мнения: 2 068
svetli333   Hug много се радвам за теб
между другото грейпфрута понякога и повишава действието на лекарствата
 http://www.jenite.net/2008/06/blog-post_5941.html

Трябва много да се внимава с този плод!

Общи условия

Активация на акаунт