Аз и милото на пазар...

  • 3 876
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 517
Той е разумът, аз съм емоцията  Laughing Laughing Laughing т.е аз се изкушавам за всичко което ми хареса, а той редактира избора ми   Laughing  Laughing  Laughing

Хе, хе...често срещано явление.

# 61
  • Мнения: 179
Ах това е нашата страст ,болест.И двамата много обичаме да обикаляме магазините като всеки си има и слабост към нещо.Той -обувки, часовници и якета , аз дрехи и аксесоари.И двамата обичаме козметиката и парфюмите. Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 132
Обикновено той хуква като кон измежду рафтовете, аз се моткам и зяпам с часове навсякъде, разделяме се по живо по зфдраво и накрай си звъним по телефона на коя каса ще се чакаме.
Относно продуктите: той е по ежедневните, аз по "пикантните".
Деца отдавна не мъкна, защото или пълнят количките и не смогваме да връщаме по рафтовете или изчезват някъде
(цитирам съфорума,извинявам се че не слагам името и)
 все едно аз съм го писала
(мерси за цитатчето Grinning

# 63
  • Мнения: 194
Милото пазари по списък, подготвен от мен Wink

# 64
Оо, сетих се за една нова идея, която - предполагам ще се съгласите - трябва да бъде поощрена и да се разпространи навсякъде: става дума за това, че на едно място, където имаше кръчма точно до голям ЦУМ, на входа на кръчмата имаше табела: "Забавачка за съпрузи - оставете го тук докато пазарувате, ние ще го забавляваме, вие само му плащате изпитата бира"  Joy

# 65
  • Мнения: 4 965
Обикновено той се хвърля на разни риби, лютеници, салати, бира и подобни.
Аз наблягам на ядки, твърд алкохол, готови меса, млечни продукти.
Той купува пасти за зъби, шампоани, балсами и т.н.
Аз "битовата химия" и тоалетната хартия.
Като цяло, той пазарува по-често. Аз предпочитам да пазаруваме отделно един от друг, но тогава рискът е да купим едни и същи неща - случва се доста често Mr. Green.

# 66
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Общо взето едни и същи неща.
Вино, сирена, зеленчуци, продукти за готвене или готова храна. Зависи от случая.
Не се купуват нат.сокове, цигари, твърд алкохол или разни полуфабрикати.

# 67
  • Мнения: X
Оо, сетих се за една нова идея, която - предполагам ще се съгласите - трябва да бъде поощрена и да се разпространи навсякъде: става дума за това, че на едно място, където имаше кръчма точно до голям ЦУМ, на входа на кръчмата имаше табела: "Забавачка за съпрузи - оставете го тук докато пазарувате, ние ще го забавляваме, вие само му плащате изпитата бира"  Joy

Тея от кръчмата са гледали явно представлението "Мъжка забавачка" и са взаимствали от нея.По този повод препоръчвам го и на вас,има общо с темата,на мен лично много ми хареса.

# 68
  • Мнения: 1 394
Аз най-често съм на щандовете за козметика,при плодовете и зеленчуците и здравословните.А него,ако го загубя/случайно/го търся при хладилните щандове,където са месцата,сиренцата и деликатесите. newsm53

Общи условия

Активация на акаунт