Колко парички харчите...

  • 6 606
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 804
Пия кафе сутрин и следобяд у дома,излиза ми около 1,50 на седмица-не е много.Рядко пия кафе на вън,но в кварталните ни заведения е около 1,20 кафето със сметана.Кафеджийка съм,че и цигарки допълнително........

# 76
  • Мнения: 3 459
Между 3 и 7 лв.

# 77
  • Мнения: 166
Че не харчиш пари за кафета. Wink

# 78
  • Мнения: 1 394
С колкото разполагам-/извинете ме за израза/,но гъз знае две и двеста. Simple Smile Ако имам-и 50 лв мога да похарча от воле,ако нямам...няма кафенца...

# 79
# 80
  • Мнения: 2 759
                      Супер, излизат доста тънко май - 0.08 лв за пръчица. Мерси, реотанче   bouquet!

# 81
  • Мнения: 2 811
4 евро е едно лате в старбъкс... на ден мога да изпия поне 3...но не го правя. гледам да си правя вкъщи.

# 82
  • Мнения: 24
Честно казано не знам колко струва кафето. Винаги за кафе със сода оставям 20 кинта и не чакам ресто. Понякога съм ставал свидетел как сервитьорки се сдърпват коя да ме обслужи.
......
Не пиша в темата за да се хваля, просто бях привлечен от култовата дума "парички"...просто е велика!

# 83
  • Мнения: 2 811
Seltakis ,къде беше, когато аз работих в кафе ?!!?

# 84
  • Мнения: 24
Seltakis ,къде беше, когато аз работих в кафе ?!!?

Вероятно в Студентски Град, само че тогава кафето беше 20 стотинки и си прибирах рестото до последен грош  Wink

# 85
  • Мнения: 2 759
                          Този уикенд... пихте ли кафе  Whistling?

# 86
  • out of space
  • Мнения: 8 574
                          Този уикенд... пихте ли кафе  Whistling?

Да, нес и вкъщи. Иначе уикенда го прекарах в гората,  събирайки три торби с гъби.

# 87
  • Мнения: 593
О, аз си го пия вкъщи.  Rolling Eyes

Когато излизаме, не се разминаваме само с кафенце.

# 88
  • Мнения: 1 217
за кафенце+красива блещукаща бъркалчица+захарчица в пакетченца, в пластмосова чашчица ми искат 40ст.-изроди ! мразя да се опитват да ме прекарат ! затова не пия, или си приготовлявам в колата и пестя парички.

# 89
  • Мнения: 3 611
Рядко сядам навън на кафе. Трябва да имам свободно време и най-важното компания. Пък и като си помисля, че един пакет кафе в магазина струва колкото 1 до 2 кафета в заведение и съвсем ми се отпива Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт