Китна пролет идва вече,мама Февруарка нежно гушка своето човече

  • 14 457
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 45
Само да ви споделя за хремата-Силна отвара от лайка.Имах шишенце от Олинт-измих го добре и налях лайката вътре.Сега първо пръскам Стеримар и след малко от лайката.Баба ми каза и мед да сложа вътре,но нали не се дава мед на бебетата на посмях.
За кърменето легнала ми е най-удобно.Хем малката си е спокойна и аз си спя.Вярно,че гърдите са ми по-големи bombs
Пишете за тая млечица,че хич пък не ми е ясно. newsm78
Спокойна нощ ,момичета! Hug

# 286
  • Мнения: 6
Привет на всички!!!Днес ходихме при педито инцидентно,както споделих преди 2 дни,нещо се дърпа това дете по време на ядене,реве,все едно го преболява от самата кърма,също така повръщането на фонтан ме притесняваше и тази сутрин бяхме там.Разбира се в часния кабинет, нали е неделя.Та ми каза,че имаме гъбички в устата и пъпките по лицето,които станаха много,били стафилококова инфекция от родилното  Shocked,за тях изписа крем Бактробан.Предопреди ме за къпането докато не минат пъпките да го правим под течаща вода,без да лежи в коритото с водата вътре.Това,което най-много ме притесни е ,че видя малка пъпна херния-за сега ще лепим лепенки,дано се оправи само с тях.За това,че се дърпа и плаче,докъто яде било от коликите.

# 287
  • Мнения: 360
момичета аз имам 1 вечерен въпрос,на нас ни падна пъпа преди 2 дни и имаше малко коричка днес като я изкъпахме под коричката се показа едно такова бяло и като слуз ама не е течно а само изглежда като слуз newsm78вашите така ли бяха или утре да викам педито?айде лека и наспала се вечер на всички Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 24
момичета аз имам 1 вечерен въпрос,на нас ни падна пъпа преди 2 дни и имаше малко коричка днес като я изкъпахме под коричката се показа едно такова бяло и като слуз ама не е течно а само изглежда като слуз newsm78вашите така ли бяха или утре да викам педито?айде лека и наспала се вечер на всички Heart Eyes
и нашето беше така около два три дни след като падна не се шашкай (има вид на рана която все едно е била дълго във вода) Wink просто си го почиствай със спирт и му слагай прахчето още известно време
Лека и спокойна нощ!

# 289
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!!!Относно за пъпчето и ние имахме коричка за слуз незнам.защото когато ни падна д-р ни каза да го почиствам със спирт и след това да слагам пудра(топоцин) като го почиствах имаше кръв но за една седмица ни се оправи!!Няма страшно просто трябва хубаво да го почистваш

# 290
  • Мнения: 0
За тези които ще се чудят какво да правят нощес моля заповядайте в новата тема  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380431.0

# 291
# 292

Общи условия

Активация на акаунт