Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 631
  • 248
  •   1
Отговори
# 240
  • Марс
  • Мнения: 439
Ей, ама много сте се успали бе радомирки, хайде раздвижете темата Hug

# 241
  • Мнения: 1 910
Ами да и аз се чудя, защо никои не пише тук, каде изчезнахте Rolling Eyes

# 242
  • Марс
  • Мнения: 439
Всиичко се скриха от студа, но поне компчетата пуснете де...

elica_2007, още не съм те разконспирирала коя си, въпреки че пет пъти четох темата, я помогни Hug

# 243
  • Марс
  • Мнения: 439
Хайде, идвайте, снега се топи и ще заформим среща.

# 244
  • Мнения: 0
Здравейте, казвам се Мая.От София съм,но събота,неделя и през лятото сме на Радомир.Мъжа ми е от Радомир.Имаме 2 деца момиче на 7г. и момче на 1 г.

# 245
  • Мнения: 198
Хайде и аз да се  запиша в темата - от Радомир съм, познавам се с някои от момичетата, които са писали тук - казвам се Анета и имам дъщеричка на 4 г - Невена и син на 5 месеца - Стоян.

# 246
  • Мнения: 0
Здравейте! Казвам се Ирина, по принцип аз съм от Русия. Живеем в България от 2011 година. Разбирам много добре български, обаче още не много добре говоря - правя граматически грешки =) Мъжът ми от Радомир и тук сме живеем. Имаме дъщеря на 3 г 8 м, казва се Ангелина.

# 247
  • София
  • Мнения: 55
                       Здравейте мами от Радомир. Hug
Бившият ми мъж взема нашето дете  с преспиване , но не знам къде го води.  Предполагам, че от 1 година е  в Радомир. Живее с една жена на име Мая с момче на 3,6 г. Доминик, детето  й е с обица и ходи вече на градина.  Тя работи като фризиорка в  София, а БНД има бял бус.  Моля Ви, ако някой ги познае  само да ми каже там ли живеят. Благодаря ви предварително.  bouquet

Последна редакция: нд, 09 юни 2013, 12:39 от 757575

# 248
  • София
  • Мнения: 55
  Благодаря Ви.

Общи условия

Активация на акаунт