Подкрепете ме, на диета съм, умирам от глааааад

  • 2 309
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 627
Ауууу, Пина, ти ме уплаши с тая прогноза за бъдещия ми външен вид... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 11 747
Ауууу, Пина, ти ме уплаши с тая прогноза за бъдещия ми външен вид... Rolling Eyes
Доста хора гладуват и не бих искала да критикувам метода, който са избрали, не е коректно  Thinking Щом не се чувстваш комфортно, поне може да се запознаеш с други методи и да решиш, дали някой няма да ти допадне повече...
А проблема с увисналата кожа е факт, след отслабването с гладолечение - познавам 2-3 живи примера.

# 32
  • Мнения: 2 590
Ами ако съчетае и със спорт или някакви стягащи упражнения , може да избегне ефекта на увисване на кожата.

# 33
  • Мнения: 6 029
Ами ако съчетае и със спорт или някакви стягащи упражнения , може да избегне ефекта на увисване на кожата.

Да бе, неядене по цял ден, 1 час във фитнеса и чекайте ме да умрем.

# 34
  • Мнения: 627
Вили, то така, ама на лицето упражнения какви...

# 35
  • Мнения: 54
 За да не станеш като шарпей си трябва спорт. А и няма как да станеш. Нали все пак не сваляш 100 килограма  Wink
 Да добавя- ако ще отслабваш спри да гледаш всякакви кулинарни предавания е да четеш изкушаващи апетита рецепти.

# 36
  • Мнения: 2 069
Ауууу, Пина, ти ме уплаши с тая прогноза за бъдещия ми външен вид... Rolling Eyes
Права е Пина Peace
Ако много бързаш ....... Sick гледката няма да е приятна
И недей да гладуваш

темата да не е била в Клюкарника?

# 37
  • Мнения: 2 590
Вили, то така, ама на лицето упражнения какви...
Хм права си, за лицето не се бях замисляла.  Thinking То си зависи и от възрастта според мен. Майка ми например, преди беше леко пухкава, но поради разни тревоги и други обстоятелства смъкна доста килограми и установихме, че по-добре изглеждаше в лице, когато беше по пухкавка. Така по и се изразиха бръчиците. Май след определена възраст, жената трябва да си има 2-3 килца отгоре. Само не ме линчувайте  Sunglasses

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 16
Здравейте от мен.От известно време се опитвам да сваля малко килограми,и ще ви кажа как си залъгвам глада.Започвам с чаЙ ИНХУА-3 ПЪТИ НА ДЕН ПЕДИ ЯДЕНЕ.За закуска кисело мляко-обезмаслено,за обяд-месце със салатка,за вечеря-подобно.А през целия ден много вода.пишете и други начини да излъжем глада. newsm64

# 39
  • Мнения: 54
 Понякога само си мислим, че бързаме. След като свалиш 2-3 килограма намали темпото. След седмица отново се активизирай.

 След 50- 60 годишна възраст за бръчките може да е добре някое и друго килце (около 5), но за сърцето, костите и кръвното наднорменото тегло не е никак добре.

 Що се отнася за упражнения за лицето, има такива и за лицевите мускули.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 16:29 от Caraline

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Стоя, чета и си мисля дали има нужда от още една спамо чат тема или не. Та накрая измислих, че няма нужда.

Общи условия

Активация на акаунт